Vargas RolePlay | Uskoro sa vama |

Započeo FlasH, Septembar 27, 2012, 18:43:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Pozdrav,svim članovima ovoga foruma.
Obavještavamo vas da se samp server pod nazivom "Vargas RolePlay" ponovno vrača,tako vas pozivamo na otvaranje servera o kojem ćete biti obaviješteni uskoro.
U izradi je GameMode,a forum i teamspeak 3 uskoro  dolaze.
Reklamirajte nas ...






Pogledajte klipove i slike koji su snimljeni na serveru:






Posjetite nas na:






BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Citat: Pasa poslato Septembar 27, 2012, 18:56:42 POSLE PODNE
Samo mi nije jasno ako otvarate server "Vargas Roleplay" zasto su na slikama TD-ovi "RAPTORGAME ROLEPLAY V 1.0.0" :D

Uglavnom sretno :)

Iskreno neam pojma,valjda nije bilo promjenjeno ime a,uzeo sam slike.

Hvala svima ostalima.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


Sretno!


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: Pasa poslato Septembar 27, 2012, 19:25:53 POSLE PODNE
Citat: Mr.Cvele poslato Septembar 27, 2012, 19:22:31 POSLE PODNE
Slikane su sa RapTorGaminga jer Robert skripta na tom GM kao test GM zato je RapTor

Ok, samo da znate da mi njije namjera da provociram samo sam radoznao :D , hvala na pojasnjenu!

Znamo u redu je.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

lol bas ste uspamali sa djeljenjem tih videa i grupe i stranice al nema veze bar cete imat igraca
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo

Citat: Matej.Vercettiâ,,¢ poslato Septembar 27, 2012, 20:28:22 POSLE PODNE
lol bas ste uspamali sa djeljenjem tih videa i grupe i stranice al nema veze bar cete imat igraca

Hvala ..  :D
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


Citat: [DC]Falcao poslato Septembar 27, 2012, 21:54:14 POSLE PODNE
Srecno! Mozda dodjem  ;)

Navrati da popijemo kavicu kod burgu ;)
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N