[DV] Division RolePlay (Registracija)

Započeo Vegas., Septembar 26, 2012, 20:52:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Odlicna ideja sa avionom!

Mike Downhill × Scripter & PHP Developer × Balkan Ultimate Head Admin

Respect Vegas, Chris, Dude

Vegas.

Hvala :D

Citat: Chil'out! poslato Septembar 27, 2012, 23:13:13 POSLE PODNE
Neznam otkud mi mod iz 2011 sa istom sl. registracijom. Ali ok je meni se sviÄ'a.
Cyber RP je imao sličnu..


Odlicno uradjeno...


Stari NL se vraca ponovo u funkciju posjetite nas na forumu.

Citat: ...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 30, 2012, 18:13:40 POSLE PODNE
Preuzeno sa samp forumsa ja trazio modove gledao i nasao ovo isto i posle ide taxi

Istina ziva mod se zove Limitles Gaming i je li moguce Vegas da govoris da si ti ovo iskripta kad si ovo uzeo! :-\

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: Davidoff poslato Septembar 30, 2012, 18:18:53 POSLE PODNE
Citat: ...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 30, 2012, 18:13:40 POSLE PODNE
Preuzeno sa samp forumsa ja trazio modove gledao i nasao ovo isto i posle ide taxi

Istina ziva mod se zove Limitles Gaming i je li moguce Vegas da govoris da si ti ovo iskripta kad si ovo uzeo! :-\
Sve je moguce.

Citat: √αηĨȴȴα poslato Septembar 30, 2012, 18:46:58 POSLE PODNE
Citat: Davidoff poslato Septembar 30, 2012, 18:18:53 POSLE PODNE
Citat: ...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 30, 2012, 18:13:40 POSLE PODNE
Preuzeno sa samp forumsa ja trazio modove gledao i nasao ovo isto i posle ide taxi

Istina ziva mod se zove Limitles Gaming i je li moguce Vegas da govoris da si ti ovo iskripta kad si ovo uzeo! :-\

Eto o cemu ja pricam cijelo vrijeme, a onda ja ispadnem kreten i [cenzura]..
Nemoj mo tako Vanila on je profesionalac decko radi BAN system sto se moze koristiti preko mikrofona,sto ne bi i on ovo uradio.
Naravno da je sve krao.


extra ovo ce biti pravi rp server gdje ce imati puno rp osjecam to
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Vegas.

Samo sam uzeo i uskladio sa registracijom :D  8), al' ovo će DV opravdat ove sedmice, kad će sve ljubomorne duÅ¡e da crknu :)
Poslednja Izmena: Oktobar 01, 2012, 08:53:13 PRE PODNE od Vegas.

i ja kazem ljubomorne duse nek crknu :P i ja otvaram srv pa nisam ljubomoran na vas ha ja ko je bolji bolji je dokazo se pa sta :P
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Vegas.

Ja sam te pronaÅ¡ao meÄ'u njima, sve Å¡to dalje imaÅ¡ raspravljati preko PM ćemo.

I sta, covjek ljepo to sve uskladio da bude ljepo RP.Sta je trebo napravit da se dolazi sa traktorom i kolima pa da bude unikatno xd. I na traktor ljepo roknut AC/DC i da vidis xd
||Web DesignerxCoder HTML,MySQL,PHP,CSS...xAdobe tools user||