[Map by нυDιgα™] Dillmore Opstina

Započeo hudiga, Septembar 25, 2012, 20:43:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Evo jedna mapa koju sam radio prije.Radi se o opstini u Dillmore selu.Opstina ima sa desne strane parking kao sto se moze vidjeti.

Poslednja Izmena: Septembar 25, 2012, 20:44:51 POSLE PODNE od нυDιgα™ aka Gigo

Dobra mapa 10/10 :)




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Mogo si malo vise slika :D
Dobra mapa 9/10
Follow me na Instagram @sixmatic



[quote author=[OG] TerminuS link=topic=53960.msg395920#msg395920 date=1348598678]
Mogo si malo vise slika :D
Dobra mapa 9/10

[/quote]

To sam slikao tad kad sam pravio,ali sad ne mogu jer mi crkla graficka u laptop-a pa ne mogu nista igrati.Jedno vrijeme cu pauzirati mapanje dok ne kupim komp novi.
Nadam se da mi nece opasti maperska popularnost :D

Hvala svima na ocjenama :)

10/10


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Hudi nekako mi se cini da ovi putevi sad izgledaju lepse :)
ODSUTAN

Ah nisam ni skontao,to je slikano kad su bile ubacene sve mape :)

nije gotova mapa :P...a znas i sam da opstine vecinom imaju garaze podzemne...a ti koristis map editor tako da si mogao da remove i dolje da napravis poznemne garaze...ili ovdje sa strane...jer nebi valjalo da ti predsjednika killuju ili te lopove od politicara :D
9/10



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 26, 2012, 00:09:50 PRE PODNE
nije gotova mapa :P...a znas i sam da opstine vecinom imaju garaze podzemne...a ti koristis map editor tako da si mogao da remove i dolje da napravis poznemne garaze...ili ovdje sa strane...jer nebi valjalo da ti predsjednika killuju ili te lopove od politicara :D
9/10

Ma sve to treba pobiti :D

btw. u Bosni nigdje nisam vidio opstinu sa garazama,ima parkinga ali garaza nema :P

Hvala na ocjeni :)

a oko toga "treba pobiti" se slazemo :D
nego jbg...jel' bosna isto sto i amerika  ???
ahahahaha kolega



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 26, 2012, 13:51:47 POSLE PODNE
a oko toga "treba pobiti" se slazemo :D
nego jbg...jel' bosna isto sto i amerika  ???
ahahahaha kolega

Ja sam dijete sa sela,nikad nisam vidio niti cuo za Ameriku  pa ne znam kako je tamo :D

Mnogo dobro 10/10 :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.