Downhill-First Look on mode

Započeo accardo_, Septembar 23, 2012, 22:34:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Downhill First Look on mode


Ukratko, Downhill RP je spoj kvalitete i zabave. Server je još u izradi, a danas Vam donosimo prvi video da vidite što smo dosad napravili.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=INNJJRl8Fzw&feature=youtu.be
TakoÄ'er se registrirajte na naÅ¡ forum: http://downhill-rp.info/

Zajedno s Vašim poticajem i idejama, Downhill može pretvoriti misli u stvarnost. Nemoguće napraviti mogućim u SA:MP serveru. Pratite naš rad na forumu. Hvala
Sve sto je na serveru je dinamicno znaci: Firme, kuce, vozila, motori | Uskoro ce doci i: Garaze, stanovi, vikendice, motori, bicikli, plovila, te letjelice





Vlasnici: Coldbane(Emil) i Accardo(Patrik)
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2012, 23:28:42 POSLE PODNE od [DH:RP]Accardo.css


Hvala hvala, dajte nam poticaj i pridružite nam se na forumu da zajedno radimo mod kakav svi želimo, da svima odgovara i da svima bude dobar.


C, C++, C#, JAVA programer


Svidja mi se registracija i UCP, bravo Å¡okmane kurvo! :D


Sretno, lep forum  ;D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Bravo vam ga svidja mi se :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.


Extra :D Sretno...
Follow me na Instagram @sixmatic

Dobro je. Ustvari, odlično je. Ali, čim neko ode u SF, mora ga netko pratiti :). Uglavnom, sretno.

Citat: вιg вÏ...ηηу poslato Septembar 24, 2012, 14:47:06 POSLE PODNE
Dobro je. Ustvari, odlično je. Ali, čim neko ode u SF, mora ga netko pratiti :). Uglavnom, sretno.
Hvala
A za ovo SF ideja za Downhill je krenula jos u 6 mjesecu a skripta krajem 7.


Prijatelju sretno sa serverom !  ;) samo mi taj IP daj negdje da posjetim obavezno  :D

[quote author=
Sember link=topic=53869.msg395302#msg395302 date=1348491480]
Prijatelju sretno sa serverom !  ;) samo mi taj IP daj negdje da posjetim obavezno  :D
[/quote]
IP-a jos nema mod jos nije gotov ovo je tek prvi video od moda ima naravno jos dosta toga uradjeno jos se trebaju uradit neki sistemi i poslovi i to je to...
Hvala ti Luka:D