|Map| Banda

Započeo Ne97Ca, Septembar 23, 2012, 20:31:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Ako je za RP nebih ocijenjivao jer stvarno je prelose...
a za DM je 7/10



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

A 7/10
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo


Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 23, 2012, 20:32:55 POSLE PODNE
Ako je za RP nebih ocijenjivao jer stvarno je prelose...
a za DM je 7/10

O ukusima netreba raspravljati, a u rp nemozes da banda ima tajno mesto gde ce da krije novac drogu oruzije itd ?
[TFC] The Forbiden City      --Coming

 Ovo je vise za DM/TDM.. to bi dao 9/10

a za RP to bi bilo ovako :D
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644263_358638057555423_73661072_n.jpg
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2012, 21:37:02 POSLE PODNE od Scene


|


|Samp Igrac od 2006 Godine |




Kao i svi prethodni kazu ovo je vise za DM
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2012, 22:23:17 POSLE PODNE od [DH:RP]Accardo.css

7/10


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

prvo ovo nije tajno ovo svako moze da vidi -.-
drugo nemoj mi prosipati pamet nekog "mapera" jer to nisi...
Poslednja Izmena: Septembar 24, 2012, 17:59:29 POSLE PODNE od [BM]Poslednji Don



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 24, 2012, 17:58:32 POSLE PODNE
prvo ovo nije tajno ovo svako moze da vidi -.-
drugo nemoj mi prosipati pamet nekog "mapera" jer to nisi...

Ovako pricaj u svoje ime za mapere. Da ja to nisam sliko ti ne bi ni znao da se to nalazi tu za to u stvari niko ne bi vido s***** nemoj ti meni da pricas nesto pametniji sam od tebe duplo cao poz i ako ti se ne svidja nemoras da komentarises moje postove! Jer ne zelim da se sa nisakim svadjam HWALA
Poslednja Izmena: Septembar 24, 2012, 18:05:22 POSLE PODNE od Ne97Ca
[TFC] The Forbiden City      --Coming

Citat: Ne97Ca poslato Septembar 24, 2012, 18:03:12 POSLE PODNE
Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 24, 2012, 17:58:32 POSLE PODNE
prvo ovo nije tajno ovo svako moze da vidi -.-
drugo nemoj mi prosipati pamet nekog "mapera" jer to nisi...

Ovako pricaj u svoje ime za mapere da ja to nisam sliko ti ne bi ni znao za to u stvari niko ne bi vido slepcu nemoj ti meni da pricas nesto pametniji sam od tebe duplo caopoz i ako ti se ne svidja nemoras da komentarises moje postove! Jer ne zelim da se sa nisakim svadjam HWALA
Izvinjavam se Anstajne nisam te prepoznao...
Ja ti kazem za to da se vidi okolo sve i helicopteri i auta, a sa ostalih zgrada ti se vidi i gdje ti je sef i to...tako da batali pricu...a  to "Ako ti se ne svidja, ne moras da komentarises" Sto treba da komentarisem samo ako cu da ti dam 8/10, 9/10 ili 10/10...
A ovo oko toga sto si pametan...u to ne ulazim u raspravu ni sa kim...ti prvenstveno ne mozes nista da kazes o meni i mojoj pameti jer ne znas nista o meni ;)
i nebih rekao da u Srpskom/Hrvatskom se koristi W, brainiac.



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Hahahahaha moj problem je w navika od prosle godine nmvz pricaj sta hoces tako sam ga mapao i gotovo.
[TFC] The Forbiden City      --Coming

Ja tebi nisam ovo pisao da bih ja tebe ponozio ili da bih ja sebe izdigao...vec dobronamjerno...vjeruj mi... ;)



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.