Pitanje oko moda, radnje itd.

Započeo Vegas., Septembar 21, 2012, 23:15:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vegas.

Da li da napravim Division RP na HARD RP server (20% je uraÄ'eno od 0), ili da napravim server po imenu Balkan RolePlay i da ima države npr Srbija, Zagred, BiH itd, ne bi bio uraÄ'en kao stari BE, nego totalno drugačije, vaÅ¡e miÅ¡ljenje?



HARD RP  ;)



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Vegas.

Zajebao sam se, mislio sam Hrvatska :D .. Imam ja već HARD RP igrača koji su videli mod i zadovoljni su, takoÄ'e su i poznati u tom "RP svjetu".


Vegas.

Citat: gReeDy.aMx poslato Septembar 21, 2012, 23:57:53 POSLE PODNE
Sta god da izaberes posto ti radis to je cisti profesionalizam...
Joj Savo bježi od mene ko Ä'avo od Krsta :D

Vegas.



Vegas.

Ti si ga primio, i ne spamaj po temi, nije rječ o tvom serveru.

Citat: Nenad_Doz poslato Septembar 22, 2012, 01:02:06 PRE PODNE
Prijavi me :)

Ne pravi se gluplji nego Å¡to jesi.

Inače, ja pravim Hard RP skriptu. Radnja u SF, zato što mislim da je, SF kao grad, odličan za RP. Onda, ovo za Balkan u imenu, moja preporuka je da to ne koristiš, jer dosta je servera koji imaju Balkan.

Nego o tvom jel tako ? Bolan evo ja cu se dogovorit ovdje sa administracijom da ti kupimo frulu i 3-4 ovce i idi u brda cuvat i svirat ...

Radi sta hoces boli nekog briga trazis ko misljenja neka a znamo svi da oces da nabijas jebene postove koda su hrana pa ih koristis pricas drugima spameri imas 30 postova dnevno a limit normalnog clana 5-6 iznosi halo covjece ? ...

Zasto nebi uspio ?

1. Nemas pameti za to.
2. Raja neforsira HARD RP jedva ikako da RPaju a igraju RP server tuzno al istinito
3. Nemas Isusove veze u PAWNU da napravis neku TDM a ne Hard RP skriptu
4. Ajmo rec da si je napravio ona bi se jadna sasusila kolko FS u sebi ima ...
5. I ono posljednje cak i da dodes dovde neces imat igraca e znas sta je igrac neces ga imat ! Odgovor mos pronaci pod brojem 1. i 2. ...

Adio ...

Citat: TheToretto poslato Septembar 22, 2012, 01:07:09 PRE PODNE
Nego o tvom jel tako ? Bolan evo ja cu se dogovorit ovdje sa administracijom da ti kupimo frulu i 3-4 ovce i idi u brda cuvat i svirat ...

Radi sta hoces boli nekog briga trazis ko misljenja neka a znamo svi da oces da nabijas jebene postove koda su hrana pa ih koristis pricas drugima spameri imas 30 postova dnevno a limit normalnog clana 5-6 iznosi halo covjece ? ...

Zasto nebi uspio ?

1. Nemas pameti za to.
2. Raja neforsira HARD RP jedva ikako da RPaju a igraju RP server tuzno al istinito
3. Nemas Isusove veze u PAWNU da napravis neku TDM a ne Hard RP skriptu
4. Ajmo rec da si je napravio ona bi se jadna sasusila kolko FS u sebi ima ...
5. I ono posljednje cak i da dodes dovde neces imat igraca e znas sta je igrac neces ga imat ! Odgovor mos pronaci pod brojem 1. i 2. ...

Adio ...

Čekaj malo, za koga ti to kažeš ?

Vegas.

Citat: TheToretto poslato Septembar 22, 2012, 01:07:09 PRE PODNE
Nego o tvom jel tako ? Bolan evo ja cu se dogovorit ovdje sa administracijom da ti kupimo frulu i 3-4 ovce i idi u brda cuvat i svirat ...

Radi sta hoces boli nekog briga trazis ko misljenja neka a znamo svi da oces da nabijas jebene postove koda su hrana pa ih koristis pricas drugima spameri imas 30 postova dnevno a limit normalnog clana 5-6 iznosi halo covjece ? ...

Zasto nebi uspio ?

1. Nemas pameti za to.
2. Raja neforsira HARD RP jedva ikako da RPaju a igraju RP server tuzno al istinito
3. Nemas Isusove veze u PAWNU da napravis neku TDM a ne Hard RP skriptu
4. Ajmo rec da si je napravio ona bi se jadna sasusila kolko FS u sebi ima ...
5. I ono posljednje cak i da dodes dovde neces imat igraca e znas sta je igrac neces ga imat ! Odgovor mos pronaci pod brojem 1. i 2. ...

Adio ...
BaÅ¡ si me nasmejao. Pameti imam dovoljno, takoÄ'e i znanja u pawnu da napravim sebi Å¡ta mi treba, to ti mogu i dokazati kad god želiÅ¡. Stavljam FS? To sam ranije radio, kao i svi dok su počinjali, a vrlo sam poznat u samp svijetu čak i viÅ¡e nego Å¡to ćeÅ¡ ti biti za života. Deru te kompleksi dečko :) http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=51442.msg373976#msg373976


Citat: вιg вÏ...ηηу poslato Septembar 22, 2012, 01:05:59 PRE PODNE
Citat: Nenad_Doz poslato Septembar 22, 2012, 01:02:06 PRE PODNE
Prijavi me :)

Ne pravi se [cenzura]lji nego Å¡to jesi.

Inače, ja pravim Hard RP skriptu. Radnja u SF, zato što mislim da je, SF kao grad, odličan za RP. Onda, ovo za Balkan u imenu, moja preporuka je da to ne koristiš, jer dosta je servera koji imaju Balkan.
Meni je takoÄ'e SF odličan grad za sve, ali balkan je navikao na LS.. Nijedan server koliko znam nije imao ime samo Balkan RP..

Vegas.

To nisi govorio dok sam ti radio na serveru. TakoÄ'e TheTorreto, kažeÅ¡ da sam željan postova? E pa očito si na ovom forumu dovoljno dugo da si uspjeo da napiÅ¡eÅ¡ taj post, jer bi znao da se ovde ne broje postovi. Kao drugo pogledaj moje postove i videćeÅ¡ koliko pomažem te shvatiti koliko si se prevario.