Rio Gaming Roleplay | Kazneno Popravni Dom

Započeo Tvrtko, Septembar 18, 2012, 15:03:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


RG-RP: Kazneno Popravni Dom


Pozdrav,predstavljamo vam jedan od unikatnih interijera na naÅ¡em serveru,naime cjeli jail sistem smo preradili i poboljÅ¡ali. Od sada kada vas administrator zatvori (jaila) pojavit ćete se u ovom kazneno popravnom domu. U domu trenutno imaju 3 čelije i vi ćete se randomizirano pojaviti u jednoj od njih,te dobiti crvenu boju imena. ViÄ'ao sam na mnogo servera da igraći bježe koristeći hack i namjerno propadaju kroz interijer,to se kod nas ne može desiti (postoji tajmer koji vas freeza 5 sekundi i time vam onemogući propadanje),čim napustite 20ak metara kruga interijera dobijate kick i ponovo ćete se spawnati u čeliji. Najveći posao u ovom interijeru je bilo to Å¡to smo bukvalno morali mapati kao neki mini grad koji će se vidjeti kroz prozore u domu i na naÅ¡u sreću jako dobro je ispao. ;)







































Poslednja Izmena: Septembar 18, 2012, 15:11:00 POSLE PODNE od [RG] Tvrtko.cfg^^







Dobro,dobro 10/10 :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.



Lijepo!


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Fino odradjeno sve pohvale :)




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click







Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Dobro je 9/10
_____________________________
Corleone ● United City ● Mapper & Owner
_____________________________



Odlicno :D imas 10/10 od mene :D
Follow me na Instagram @sixmatic