[Pitanje] Kako znati jel te netko recona (Specplayer)

Započeo ★dknez15★, Septembar 16, 2012, 10:33:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cuo sam da kad te neki admin, bilo na kojem serveru, recona tj. /specplayer

Da ti se mrdne malo kamera? Jel to istina il?


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Hm ne znam baš za to,ali postoji 1 bug koji možeš iskorištavati.
Npr kad misliš da te recona ti uzmeš npr /showlicense,/heal,/call itd i vidiš jel tu ;D

Citat: Å pegar poslato Septembar 16, 2012, 10:35:34 PRE PODNE
Hm ne znam baš za to,ali postoji 1 bug koji možeš iskorištavati.
Npr kad misliš da te recona ti uzmeš npr /showlicense,/heal,/call itd i vidiš jel tu ;D

Ma znam to, ili /find, ali ako igram na nekom serveru sto ima 500 ljudi i da sad ja trazim koji admin me recona od njih 50...


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Ma to mozes skroz tesko skuzit brate eto sa ona dva nacina gore sta ste vec rekli inace drugacije tesko jedino ako server nema malo slabijue napravljenu /recon komandu pa ti se kamera mrda i steka i laga inace nikako drugacije.

Moze lock


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić