kordinate

Započeo Lumpri77, April 13, 2010, 16:41:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

kako da naÄ'em kordinate za /fill tj da dodam nove i kordinate za banku tj kordinate za /balance /withdraw
/deposit /wiretransfer PLS POMOČ

nastoe

Stavi mi cjelu komandu /deposit /withdraw tj. SVE kojima zelis dodati koridinate pa cu ti pokazati....

odes na mjesto di oces atm npr. i onda odes u gm i tamo u /atmwithdraw di su sve kordinate ubacis i ovu koju si /save


nastoe

Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato April 13, 2010, 16:46:20 POSLE PODNE
odes na mjesto di oces atm npr. i onda odes u gm i tamo u /atmwithdraw di su sve kordinate ubacis i ovu koju si /save
To izgleda jednostavno ali ima par stvari koje vjerojatno nece znati npr. nemoze se uvjek odvajati >> && || << zato jer ima jos jedna caka  ;)

Dobro onda mu ti pomogni, ja sam samo predlozio


Udji u banku i upisi /save i odes tamo gde si instaliro san andreas.Tu ces videti savedpositions i odatle uzmi kordinate

Citatif(strcmp(cmd, "/balance", true) == 0)
   {
      if (PlayerToPoint(100, playerid,-30.875, -88.9609, 1004.53))//------ovde ti idu kordinate banke ja sam ti dao primer
      {
         format(string, sizeof(string), "  Imate $%d na vasem racunu.",PlayerInfo[playerid][pAccount]);
         SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, string);
         return 1;
      }
      else
      {
         SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2, "   Niste u banci");
         return 1;
      }
   }
Poslednja Izmena: April 13, 2010, 17:03:59 POSLE PODNE od [LG]Plawi

nastoe

Citat: [LG]Plawi poslato April 13, 2010, 17:01:51 POSLE PODNE
Udje u banku i nek save kordinate i posle samo u mod ubaci

Citatif(strcmp(cmd, "/balance", true) == 0)
   {
      if (PlayerToPoint(100, playerid,-30.875, -88.9609, 1004.53))//------ovde ti idu kordinate banke ja sam ti dao primer
      {
         format(string, sizeof(string), "  Imate $%d na vasem racunu.",PlayerInfo[playerid][pAccount]);
         SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, string);
         return 1;
      }
      else
      {
         SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2, "   Niste u banci");
         return 1;
      }
   }
Ali on ce vjerojatno imati VISE komandi jer vidis da zeli jos nadodati onda nece biti tako nego ce morati spajati koridinate > && || <  TJ. && niti netreba

Pa normalno je da ce za komandu /fill stavljati vise kordinati od benzinskih pumpi na kojima moze natociti gorivo

Citatif (PlayerToPoint(100, playerid,kordinate benz 1) || PlayerToPoint(100, playerid,kordinate benz 2))

To uopste nije tesko najbolje bi bilo da on stavi kordinate koje zeli pa cemo mu mi uraditi te komande to nije veliki problem!!! :D
Poslednja Izmena: April 13, 2010, 17:20:03 POSLE PODNE od [LG]Plawi

Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 13, 2010, 16:44:37 POSLE PODNE
Stavi mi cjelu komandu /deposit /withdraw tj. SVE kojima zelis dodati koridinate pa cu ti pokazati....

evo sryte nisan moga prije... evo kordinate

Citat1527.3597,-885.3355,61.1224 za /fill ( dodat )
1630.2577,-901.5557,51.1581 sve u vezi banke (zamjenit )

a evo i komande koje želim mjenjat

/fill , /balance /withdraw /deposit /wiretransfer