Balkan Force RPG[Danas 18:00]

Započeo Ne zovi, April 13, 2010, 12:38:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav!Predstavljam vam moj novi Server ali ce biti sa kupljenom domenom i hostom!Pa Da Zapocnemo!Raja mi se derala de otvori balkan force i ispunio sam im zelju!U 18:00 Se Provjeravaju bugovi ako nema odma otvaramo!Pa Da Zapocnem!


                                                               Opis Servera

Ovaj Server Je RolePlay sto znaci simuliranje stvarnoga zivota!Pokusajte se da izbjegnete svadje psovke i tako dalje!Ovaj GameMode ce biti gf edit ali jako dobar gf edit!Na Serveru potrudite se da sto vise simulirate stvarni zivot npr da stavljate i podizete novac iz banke!Ne Govorite Policiji A.C.A.B inace cete ici u zatvor!Za Vrjedjanje idete u areu!


                                                       Pravila Servera:
Na Serveru Postoje Pravila a to su:

Ne Radite MetaGaming-Ne Mjesajte ooc i ic chat
Ne Radite PowerGaming-Ne Tjerajte igraca na neku radnju koju on ne zeli
Ne Radite RevengeKill-Ne Ubijajte iz osvete
Ne Radite Bunny Hopping-Ne Skacite 2 ili 3 puta tjekom trcanja
Ne Radite SpawnKill-Ne Ubijajte Na Spawnu
Ne Radite DeathMatch-Ne Ubijajte



                                                         Na Serveru Postoji 5-6 Bandi i 10-9 Organizacija!Neznam ni ja imena bandi to cete viditi na serveru!




                                                        Forum i IP Servera:

Forum:www.balkan-force.darkbb.com/forum.htm Uskoro se selimo na .com domenu
IP:Dobijete u 18:00
Head Admini:MreR,Tony_Automatix,Alex


Svi Dodite i zabavite se sa nama!
Poslednja Izmena: April 13, 2010, 19:42:14 POSLE PODNE od MreR

Opet ti..
Reko si da neces vise radit servere..

Nadam se da ti nece uspijet ni ovaj put

e ovaj put oce...domena sutra il preksutra

hahahahahahahahahahahahahahah MreR dugo si izdrzao bez servera
a cek sta je sada sa GG kojeg si toliko stitio *?

I to ga molila raja da otvori to se ti dokopao nekog bota koji ce platiiti .com i hosting i odma otvaras da imas heada ncnc


CitatNadam se da ti nece uspijet ni ovaj put


Decko,bez obzira na domenu i ostalo,ako server uspije,mene mozes popljuvat i sta oces,a slozit ce se samnom jos 10000 ljudi na balkanu za te tvoje servere

Uzmes GF preimenujes u Balkan Force i gotovo.. Neide to tako..

Uzmi si skriptera nek ti skripta ili ti nauci skriptat,do tada server BEZ USPIJESAN

EDIT: Eto Mrer,prvi covjek na balkan samp koji me je podrzao,a vidit ces da ce ih bit jos barem 100
Poslednja Izmena: April 13, 2010, 12:54:39 POSLE PODNE od Devilni Vilko

Nece ti uspjet, i djaba reklamiras na ovom forumu svi znaju da neznas vodit servr i nece doc

gle..nemorate vi meni doc..imam ja raje..pa ovaj me i uci scriptat pa ja polako s njim...vjerovali vi ili ne ovo ce meni uspjet majke mi...

Eto Mrer,prvi covjek na balkan samp koji me je podrzao,a vidit ces da ce ih bit jos barem 100

ps: Jos jedan me podrzava..

Nemozes ti tu nista,tvoji serveri su prekrizeni jer bbezveze radis to ;) GF edit uzmes i primenujes sinko moj..


ma ovaj ce bit gf edit mene frend uci scriptat ja polako no radimo novi mode ovo ce bit samo privremeni

Cujte i pocujte,mrer radi novi mod po 2030329329 put ;)

SVAKI PUT KAZES DA RADIS NOVI MOD,nije balkan glup nakon svih ovih postova da dodje kod tebe na server ahhaha

matemandbrnaze742

Svaka cast potrudio si se kopirat recenziju  :D.A i dizajn foruma je odlican  :D bolji bi moj brat napravio koi ima 10 godina.Niko s balkana ti nece doci samo vas 3 ownera  :D :D :D

Ma bit ce ih 8 na serveru

3 ownera
2 1337
3 gm-a


Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato April 13, 2010, 13:23:36 POSLE PODNE
Ma bit ce ih 8 na serveru

3 ownera
2 1337
3 gm-a
Nije nego 9 bice jos, bice jos admin lvl 1 koji oce veci level ;)
btw. Mrer svi znamo kao i ti da ti ni ovo nece uspjeti.
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....