Luka Modric: "Real Madrid je veliki klub, svako ima svoju loptu"

Započeo ★dknez15★, Septembar 11, 2012, 11:00:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

hahahahhahahahahahhahhahahhhahahhahahhhahah


CAREVI !
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


hhahahahhahaah

a boli njega, igra za najbolji tim, prima platu :D

ali ova parodija je vrh ahhahahahha :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 11, 2012, 18:07:20 POSLE PODNE
hhahahahhahaah

a boli njega, igra za najbolji tim, prima platu :D

ali ova parodija je vrh ahhahahahha :D

Ma naravno vec pise da je saljiva sinkronizacija, a sad koji nisu skontali... :)

A najjace ovaj lik sto kaslje iza a Modric:  Hvala na lijepim željama. Ali bolje da zavrÅ¡imo s konferencijom. Bolje pomognite kolegi, evo uguÅ¡i se čovjek tamo


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


http://www.youtube.com/user/DGVproduction?feature=watch pogledajte njihov youtube kanal , ima jos parodija ismijo sam se ko nikad u zivotu :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_