** Balcan Streets RolePlay [ 16.4.2010 ] **

Započeo Lonkec, April 12, 2010, 20:15:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


matemandbrnaze742

Aj Lonka nadam se da ovo nece zavrsit kao Crime Life  ;D.Sretno s serverom

Sretno sa serverom, docu vidit malo :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...


Sa Srecom u otvorenju samo ako je GF nemoras lagati da nije!!! ;)

Bok

*


U.S.A

Citat: Lonkec poslato April 12, 2010, 22:10:26 POSLE PODNE
Nepostam bas zato sto znam sve sta trebam. A ono sto neznam postam i ekipica sa balkan sampa mi pomogne. a ti mi se nemoj kurcit tu


Hahaha N0 Comment ae vidicemo kad budes SRV Otvorio za tjedan dana koliko ces imati igraca 0/25,0/50,0/100,0/100...itd JBT Danas svi otvaraju SRV To mi nije jasno LJUDI SAMO TROSITE PARE a vama ak se trosi na to umjesto da si negdje uplatrie donatora ljepo...N0 Comment...

Citat: U.S.A poslato April 13, 2010, 20:26:23 POSLE PODNE
Citat: Lonkec poslato April 12, 2010, 22:10:26 POSLE PODNE
Nepostam bas zato sto znam sve sta trebam. A ono sto neznam postam i ekipica sa balkan sampa mi pomogne. a ti mi se nemoj kurcit tu


Hahaha N0 Comment ae vidicemo kad budes SRV Otvorio za tjedan dana koliko ces imati igraca 0/25,0/50,0/100,0/100...itd JBT Danas svi otvaraju SRV To mi nije jasno LJUDI SAMO TROSITE PARE a vama ak se trosi na to umjesto da si negdje uplatrie donatora ljepo...N0 Comment...
da bas :S...
a donator nije bezvezno trosenje para? :S...

@plawi nije GF
a ti. Sta te boli ku*** kolko cu ja igraca imat i sta cu radit?





Hahaha N0 Comment ae vidicemo kad budes SRV Otvorio za tjedan dana koliko ces imati igraca 0/25,0/50,0/100,0/100...itd JBT Danas svi otvaraju SRV To mi nije jasno LJUDI SAMO TROSITE PARE a vama ak se trosi na to umjesto da si negdje uplatrie donatora ljepo...N0 Comment...
[/quote]

Istina da svi rade servere...igraca ima ugl. samo na onima koji su medu prvih 5-6 otvorenih srvra na balkanu...a ako otvaras i imas predobru skriptu opet ces imat malo igraca ...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: CroSector | Tequila poslato April 14, 2010, 13:02:50 POSLE PODNE


Hahaha N0 Comment ae vidicemo kad budes SRV Otvorio za tjedan dana koliko ces imati igraca 0/25,0/50,0/100,0/100...itd JBT Danas svi otvaraju SRV To mi nije jasno LJUDI SAMO TROSITE PARE a vama ak se trosi na to umjesto da si negdje uplatrie donatora ljepo...N0 Comment...


Istina da svi rade servere...igraca ima ugl. samo na onima koji su medu prvih 5-6 otvorenih srvra na balkanu...a ako otvaras i imas predobru skriptu opet ces imat malo igraca ...

tequila upravo san svatia da ti nemas blage o cemu ti pricas ovaj post nemoze bit krivlji, ako sad neki lik otvori server i ima dobru reklamaciju i dobar server bicemu igraca. i pa sta onda ako zele potrosit pare na server mozda in se cak i isplati i budu zadovoljni a ne ka ti donirat nesto para, veca je glupost donirat pare nego placat server kad platis server bolje si potrosia pare, i znan da je bolje platit server nego donirat zato sta san donira dovoljno novca CH-u( al ima nekih vecih freakova sta su donirali po soma i tako dalje to su *i won't flame anymore*i i igraju samo da postanu gm itd...)
Poslednja Izmena: April 14, 2010, 13:08:35 POSLE PODNE od [SB]Nesquik


Li-La sretno
Valac je postovao sva pravila a ovo je dokaz za to, jer u svakom potpisu je ovo stavljao. Puno pozdrava valcu. Mozda je ljut na mene ali za mene je najbolji igrac kojeg sam upoznao sto igra sampa.
Pokazao mi je sve. Napravio je sve sto je potrebno za server.
A jedno od potreba je removao sa YT-a jer se naljutio na mene.
Bio je moj najaktivniji igrac. Najbolji admin i gamemaster.
Nije trazio ni lidera ni admina ni gamemastera.
Nije trazio nista on je mogao igrati kao civil.
A vas pola hocete biti admini 1338 1337.
Probajte biti kao on molim vass.
VALAC NADAM SE DA CES SE VRATIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SVI TE VOLIMO !!!!