** Balcan Streets RolePlay [ 16.4.2010 ] **

Započeo Lonkec, April 12, 2010, 20:15:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

**Balcan Streets RolePlay**
**16.4.2010 u 18h**

|IP Adresa: 188.40.86.91:7686|
|Forum URL: www.balcanstreets-roleplay.tk|
______________________________________________________________________________________________

O serveru: Server je RolePlay. Znaci cilj je simulirati sto vise stvarni zivot. Na ulasku u server ima oko 5 pitanja koja morate rijesit. Ako ih rijesite tocno uspjesno ste se registrirali na server . ( Vjerujem da ce vecina poloziti RolePlay test iz prve )  Na serveru ce na otvorenju bit admin tim. 3 Admina ( 2 su Vlasnika a 1 Pomocni admin ). Server ima neke pojedinosti koje nemozete vidjeti niti na jednom balkanskom serveru. Ali necu vam otkrivati nista o tome . Sve cete vidjeti na otvorenju. Neka to bude malo iznenadjenje . Otvorene su prijave za lidere i GameSagese. Oni najbolji ce biti izabrani. Na otvorenju ce biti Parti u Alahambri i eventa na kojima ce se moci pokupit vrijedne nagrade. Vlasnici servera su Michele_Morales i Hector_Cortez. Pomocni admin je Frak_Speeder.
Pokraj Balcan Streetsa RolePlay nestoji kao ukras. Mi, kao zajednica, nismo tu da nekog kopiramo ili radimo sr****. Nas cilj je otvorit posten server koji ce imati ono. Prosjecan broj igraca. To nam je najvaznije. Netrazimo puno.

O eventima: Na otvorenju ce biti oko 4-5 njih. Svaki tjedan ce se dodavati novi. I svako vece u vremenu od 19-23h ce se odrzavati eventi po zeljama igraca koji su tad Online. Neki eventi su: Streetrace, DeadRace, Rally, 8Track i Crash Derby ( Razbijanje automobilima ). Moci ce se pokupiti dosta vrijedne nagrade na otvorenju. Poslije otvorenja za svaki event nagrada ce biti 10 tisuca $. Prva noc ce biti noc zabave i partia a poslje... poslje krecemo sa RPom.

Organizacije, Bande i Mafije: Los Santos policija , F.B.I , Military  , Medic , Hitman agencija, La Cosa Nostra, Groove Street Family , Ballasi, Street Racers. Nemoram vam puno pricati o tome jer vec znate sve. Prijave za lidere su otvorene. Znaci pozurite. Baze su sredjene, auti su sredjeni. Organizaciju/Bandu/Mafiju. Vodite na svom principu. Kom se nesvidja moze odma izaci. Ako nezelite prijave. Neka RPaju sa vama. Ako zelite prijave. Imajte ih.

O otvorenju: Ceka nas party u alahambri. Partijanje do jutra. Mnogi eventi. Pokazivanje servera. Davanje lidera itd.
Otvorenje je u Petak 16.4.2010 u 18h. Nadamo vam se u sto vecem broju. Hvala vam sto ste citali moj " sastavak " i nadamo se i veselimo vasem dolasku. Pozdrav i vidimo se na serveru!
Poslednja Izmena: April 12, 2010, 20:17:18 POSLE PODNE od Lonkec

Sretno,ali bih ti dao savjet da maknes ova RP pitanja na pocetku,jer tek si otvrio server pa nije ti bas vazno da ti igraju svi RP igraci na njemu neka igrjau i drugi dok je pocetak,da imas sto vise igraca,a poslje ako uspijes onda ubacis to,jer ce pola njih pasti taj test,ali ok ako ti zelis tako.Jos jednom sretno  ;)
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com



Citat: Lonkec poslato April 12, 2010, 20:24:24 POSLE PODNE
Hvala na savjetu brate. Al ono. Nisu valjda tolki botovi :S
Ah jbg ima botova,ali bolje neka ti igra netko nego nitko hehe,jos ih mozes mozda poduciti pa ce znat RP . . .  :D
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com





U.S.A

Citat: Lonkec poslato April 12, 2010, 20:39:33 POSLE PODNE
Citat: U.S.A poslato April 12, 2010, 20:28:18 POSLE PODNE
Zanima vas MOD=GF Edit
Nije GF edit. Sta glumis ti?

ae stari prvo oladi a drugo vidicemo kad bude SRV Otvoren 90% ulazem da je GF Edit!!!,trece JBT Kad imas 20postova sve mi govori o tebi i o tvom SCRIPTANJU Srv na kojem je promjenjeno IME GMa/Banda/PoluPreveden...itd...N0 Comment

Nepostam bas zato sto znam sve sta trebam. A ono sto neznam postam i ekipica sa balkan sampa mi pomogne. a ti mi se nemoj kurcit tu


Citat: U.S.A poslato April 12, 2010, 21:52:14 POSLE PODNE
Citat: Lonkec poslato April 12, 2010, 20:39:33 POSLE PODNE
Citat: U.S.A poslato April 12, 2010, 20:28:18 POSLE PODNE
Zanima vas MOD=GF Edit
Nije GF edit. Sta glumis ti?

ae stari prvo oladi a drugo vidicemo kad bude SRV Otvoren 90% ulazem da je GF Edit!!!,trece JBT Kad imas 20postova sve mi govori o tebi i o tvom SCRIPTANJU Srv na kojem je promjenjeno IME GMa/Banda/PoluPreveden...itd...N0 Comment
Nekontam ovo, sta ako imas 20 postova na ovom forumu noob si u scriptanju? Ak je tako tesko tebi takvom >:( >:(
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Citat: U.S.A poslato April 12, 2010, 21:52:14 POSLE PODNE
Citat: Lonkec poslato April 12, 2010, 20:39:33 POSLE PODNE
Citat: U.S.A poslato April 12, 2010, 20:28:18 POSLE PODNE
Zanima vas MOD=GF Edit
Nije GF edit. Sta glumis ti?

ae stari prvo oladi a drugo vidicemo kad bude SRV Otvoren 90% ulazem da je GF Edit!!!,trece JBT Kad imas 20postova sve mi govori o tebi i o tvom SCRIPTANJU Srv na kojem je promjenjeno IME GMa/Banda/PoluPreveden...itd...N0 Comment
Smiješno

[tema: sretno sa serverom