[Novosti] GTA V [Prijevod (SRB/HRV/BIH)] [HD]

Započeo ★dknez15★, Septembar 09, 2012, 21:44:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Dakle, prevodim novosti od GTA V, analiziracu slike i sl. Evo preveo sam trailer.

Ostavit cu dva posta kao rezervu jer kad budem editovao jer znam da ce biti komentara, zato me nemojte kaznit za DP.

Vec sam naveo da nije dopusteno manipuliranje videozapisa bez moje dozvole!!




-#1 GTA V Trailer (Preveden)

Link: http://www.youtube.com/watch?v=qDH6DAG8ob4




-#2 Analiziranje Trailera #1 "GTA V"

Link: http://www.youtube.com/watch?v=T2NNLfdYdvE&feature=plcp
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2012, 17:26:51 POSLE PODNE od dknez15


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Rezervni post....


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić



Samo doteraj malo prevod imas greske, pa reupload. ;)
Inace, sve pohvale :)


Dodan novi.... Analiziranje Trailera


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: kimo123 poslato Septembar 14, 2012, 22:48:22 POSLE PODNE
ali [cenzura]o sto su uradili GTA V ko GTA Snanadreas samo su malo povecali grafiku (ne malo nego malo vise) ali kak sam cuo bit ce novi auti i to ali i akk sam jos cuo i misije ce biti iste ko u GTA sa
Misije nece biti iste...

Molim da mi ne spamate tu u temi, imate dolje temu.


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Svaka cast,samo tako nastavi dobio si sub i nastavicu te pratit  ;)
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)


Zar je moguće da ovdje netko ne zna engleski pa da se mora prevodit? Sramota. Ali doduše svaka čast na trudu.






Citat: ...Sweet... poslato Septembar 14, 2012, 22:48:22 POSLE PODNE
ali [cenzura]o sto su uradili GTA V ko GTA Snanadreas samo su malo povecali grafiku (ne malo nego malo vise) ali kak sam cuo bit ce novi auti i to ali i akk sam jos cuo i misije ce biti iste ko u GTA sa
To bi bila najveca glupost kad bi misije bile iste...
Inace pohvala za ovo sta si napravio :)