//

Započeo |CraZy|, Septembar 07, 2012, 20:13:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

//
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2012, 23:09:05 POSLE PODNE od \|Pacino|/
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy


Slike , Opis , LINK odakle si preuzeo?  ???

================================================
Radovi:
[FILTERSCRIPT] Jetpack
[FILTERSCRIPT] Glasanje
[MAP] NG Hospital
[MAP] NG Ostrvo

================================================
NouZI Gaming Loading: 30% BaySide
================================================
POTREBAN MAPPER ZA MAPANJE ENTERIJERA
================================================

Izvinite svi evo uredio sam Komentarisite  :D
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy


Mislim da vas dvojica nebi trebalo bezveze da spamujete dovoljno je da jedan napise Slike,Opis a rekao je da je preuzeo sa foruma oficijalnog ali nije stavio link teme

Ma eto pocetnik si nije lose sto si preveo ali mislim da vec ima ovako nesto.Evo primer pocni da radis neki DM mod od 0 ili Stunt Nauci da koristis YCMD i Y_INI i SSCANF uopste nije tesko kreni da ucis odmah a nemoj kao ja sto sam napravio gresku radio sam sa strcmp i ovim sranjima i pa sam kasnije naucio ovo sto je najbolje

Nikola hvala ti mnogo na savetu a tebi Payne hvala na oceni a Poill505 ne razumem sta si hteo da kazes
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

...Р৸ill505...
Je hteo da kaze da vec postoje dosta tema sa ovom filterskriptom za laser i da bi ovu trebalo obrisati/zakljucati  :)

Nadam se ces poslusati moj savet kad vec pocinjes da skriptas da ne napravis istu gresku kao sto sam ja  ;)

Okej poslusacu te
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy


Brother hvala tebi na komnetaru :D
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Ista FS po 494897641984 put...
Just one more time.