[Pitanje/Pomoc] Za brisanje

Započeo αησηумσυѕ, Septembar 07, 2012, 11:35:46 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel koristi neko mozda program zaboravio sam kako se zove kad obrises iz kante da ga nema ti udjes u da program i vratis taj file , de ako neko koristi da mi posalje pls

Ma znam za to to je system restore ali ovo je npr obrises sad neki gamemode i ispraznis kantu posle toga otvoris taj program i tu imas sve izbrisane datoteke i mozes vratiti

I kako se zove? Ja sam bio izbriso jedan file sto mi je potreban, i skidam neka sranja i ne valja, jel valja sa tim system restore?


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Ma gle to ti je system backup on nedira fajlove nego vraca komp kad si izbrisao igricu itd a ovako nista a meni treba taj program sto kad ispraznim kantu mogu da vratim :)

Aham, ali slusaj ja ti skinem onaj Tuneup Utilities i druge takve slicne i trazim taj .doc koji sam slucajno izbriso nekidan i ne nadje ga :S


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

pa nije ti tuneup utilites za to :D to proverava komp od virusa valjda ( ako nisam zaboravio :d)