|BC|Balkan Chrome GaminG Community

Započeo SANY, Septembar 07, 2012, 10:18:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Server 'Balkan Chrome' je projekt u koji je uloženo mnogo truda. RaÄ'eno je na njemu odreÄ'eno vrijeme. Radnja se odvija u Los Santosu, jer mislim da je tamo najbolje zbog RP situacija. Želim da se zahvalim ovoj zajednici jer me mnogo toga naučila i sigurno nebih otvarao server da nije bilo tutoriala na balkan-sampu.
Skripteri : Sanel Catic(ja)
Owneri : Sanel Catic,Amar Dark,Palijan Pajo,Ajnur Black
Web stranica : www.earth-gc.net
IP servera: 46.4.36.66:7777
Nadamo se da ce nas biti dosta :)


Krecemo sa opisivanjem :)


House Sistem

House Sistem je veoma dinamican.Admini mogu praviti IG kuce...Kucu kupite sa komandom /kupikucu.Posto smo se tek otvorili neki igraci ce moci izabrani neku kucu da sebi kupe!!!

Slike ce biti dole!


Bizz Sistem
Biz sistem takodjer mi pravimo u Igrici!Ako neko primjeti da nema negdje biza a dobro je mjesto nek meni se javi u igrici!!!!
Takodjer par biznisa neko moze dobiti....
[/color]


Event Sistem

Event sistem mogu organizirati admini i gamesagesi.Stalno ce biti eventi a nagrade danas na eventima su: 20k,15k,10k
Danas ce biti oko 10+ eventa!!Naravno ako bude igraca
[/color][/size]



Admin Sistem
Admin Sistem ima mnoge mogucnosti.Mozemo gledati sta vi radite,mozemo vas zatvoriti u areu na vrijeme ako ste nemirni :).Mozemo banovati citere ali ako vi u tome pomognete tj ako nam na report kazete za citere xD


NAGRADE KOJE MOZETE DOBITI
GameSage,lider pare ili level.Ali naravno za lidera i GSa cete biti testirani :)


Krenucemo sad sa slikama











Capetroon.





Opis nije los moglo je bolje ali sretno vam sa serverom

Srecno , hahaha uvod vam je iz : kako napraviti dobar opis hahahah :D
ODSUTAN

Sretno, nevalja forum  :P mogli ste barem promjeniti logo od GC da ne bude


Sretno  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

sretno


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić



IP od hamachija a forum? nesto sto nema veze sa tvojim serverom, sretno  :-X