Glavni razgovor #18

Započeo K4[Я]!K3, Septembar 06, 2012, 22:40:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Vegas.

Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 09, 2012, 18:50:57 POSLE PODNE
Citat: SpawneR ^.- poslato Oktobar 08, 2012, 18:17:19 POSLE PODNE
Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 08, 2012, 10:38:09 PRE PODNE
Citat: [VG]SpawneR poslato Oktobar 08, 2012, 10:04:47 PRE PODNE
Citat: Vegas. poslato Oktobar 07, 2012, 23:14:23 POSLE PODNE
Kakva je slika :D ?

Dobro malo si ukrao ta font od VG ali nmvz ja ga ne koristim vise ;) Inace svidja mi se ali mi je nekako prazno :P

Sta sad? tvoj server ima taj font i nitko drugi ga ne smijem imat?

Ne nisam to nigde spomenuo zar ne? A i zasto napadas i ubadas nos tamo gde ti nije mesto? + i da ne bi mi bilo  prijatno da neko koristi font koj moja zajednica koristi jer je to obelezje i prepoznatljivost(uzmi za primer OG:RP , imaju svoj font po kome su prepoznatljivi i sad ja uzmem taj font i oni treba da me gotive? )

BTW. Znaci taj font ne  koristim vise , sada koristimo klasican Arial ...

Ne mozes ti zabranit bilo kome da koristi bilo koji objavljeni font. Isto tako vrijedi i za OG:RP ukoliko je font objavljen. Nemam ništa protiv nikog al ne seri. Šta ja sad da uzmem koristit Arial za svoj server i onda vise niko ne smije pisat arialom zato sto je to obiljezje mog servera? Ne pricaj [cenzura]osti.
Manje bi sve svaÄ'ali da ste jedan drugom pobanovali igrače. Stvarno se ponaÅ¡ate kao djeca, Å¡to znam da niste. Jebo vas ovaj font po sred čmarnog kolutića, takoÄ'e nisam ni ja radio sliku.

Citat: Vegas. poslato Oktobar 09, 2012, 19:19:38 POSLE PODNE
Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 09, 2012, 18:50:57 POSLE PODNE
Citat: SpawneR ^.- poslato Oktobar 08, 2012, 18:17:19 POSLE PODNE
Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 08, 2012, 10:38:09 PRE PODNE
Citat: [VG]SpawneR poslato Oktobar 08, 2012, 10:04:47 PRE PODNE
Citat: Vegas. poslato Oktobar 07, 2012, 23:14:23 POSLE PODNE
Kakva je slika :D ?

Dobro malo si ukrao ta font od VG ali nmvz ja ga ne koristim vise ;) Inace svidja mi se ali mi je nekako prazno :P

Sta sad? tvoj server ima taj font i nitko drugi ga ne smijem imat?

Ne nisam to nigde spomenuo zar ne? A i zasto napadas i ubadas nos tamo gde ti nije mesto? + i da ne bi mi bilo  prijatno da neko koristi font koj moja zajednica koristi jer je to obelezje i prepoznatljivost(uzmi za primer OG:RP , imaju svoj font po kome su prepoznatljivi i sad ja uzmem taj font i oni treba da me gotive? )

BTW. Znaci taj font ne  koristim vise , sada koristimo klasican Arial ...

Ne mozes ti zabranit bilo kome da koristi bilo koji objavljeni font. Isto tako vrijedi i za OG:RP ukoliko je font objavljen. Nemam ništa protiv nikog al ne seri. Šta ja sad da uzmem koristit Arial za svoj server i onda vise niko ne smije pisat arialom zato sto je to obiljezje mog servera? Ne pricaj [cenzura]osti.
Manje bi sve svaÄ'ali da ste jedan drugom pobanovali igrače. Stvarno se ponaÅ¡ate kao djeca, Å¡to znam da niste. Jebo vas ovaj font po sred čmarnog kolutića, takoÄ'e nisam ni ja radio sliku.
Nas jebo font a vegasa crnac:D Vegas nesmijes sa njima oni su veliki :D

Citat: [DH:RP]Accardo.css poslato Oktobar 09, 2012, 19:24:50 POSLE PODNE
Citat: Vegas. poslato Oktobar 09, 2012, 19:19:38 POSLE PODNE
Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 09, 2012, 18:50:57 POSLE PODNE
Citat: SpawneR ^.- poslato Oktobar 08, 2012, 18:17:19 POSLE PODNE
Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 08, 2012, 10:38:09 PRE PODNE
Citat: [VG]SpawneR poslato Oktobar 08, 2012, 10:04:47 PRE PODNE
Citat: Vegas. poslato Oktobar 07, 2012, 23:14:23 POSLE PODNE
Kakva je slika :D ?

Dobro malo si ukrao ta font od VG ali nmvz ja ga ne koristim vise ;) Inace svidja mi se ali mi je nekako prazno :P

Sta sad? tvoj server ima taj font i nitko drugi ga ne smijem imat?

Ne nisam to nigde spomenuo zar ne? A i zasto napadas i ubadas nos tamo gde ti nije mesto? + i da ne bi mi bilo  prijatno da neko koristi font koj moja zajednica koristi jer je to obelezje i prepoznatljivost(uzmi za primer OG:RP , imaju svoj font po kome su prepoznatljivi i sad ja uzmem taj font i oni treba da me gotive? )

BTW. Znaci taj font ne  koristim vise , sada koristimo klasican Arial ...

Ne mozes ti zabranit bilo kome da koristi bilo koji objavljeni font. Isto tako vrijedi i za OG:RP ukoliko je font objavljen. Nemam ništa protiv nikog al ne seri. Šta ja sad da uzmem koristit Arial za svoj server i onda vise niko ne smije pisat arialom zato sto je to obiljezje mog servera? Ne pricaj [cenzura]osti.
Manje bi sve svaÄ'ali da ste jedan drugom pobanovali igrače. Stvarno se ponaÅ¡ate kao djeca, Å¡to znam da niste. Jebo vas ovaj font po sred čmarnog kolutića, takoÄ'e nisam ni ja radio sliku.
Nas jebo font a vegasa crnac:D Vegas nesmijes sa njima oni su veliki :D
Vegas je ovdje najveci ;)

Citat: [BG]Mayer poslato Oktobar 09, 2012, 18:38:58 POSLE PODNE
Citat: Hitman poslato Oktobar 09, 2012, 18:12:46 POSLE PODNE
Citat: Shockâ,,¢ poslato Oktobar 09, 2012, 09:22:53 PRE PODNE
Citat: Hitman poslato Oktobar 08, 2012, 23:48:57 POSLE PODNE
trezan, a za sebe ne znam
Trezan a opijen tobom :D

tooo sunce ti ljubim :D

Aj Hitmane ti si više pijan nego trijezan :D




Hitmane oš počet trenirat nogomet samnom u NK Zamet? :) 200 kn mjesečno

I to što kažeš :D


Nemam vremena, i joÅ¡ dvesta kuna ja njima da dam? Toliko za teretanu mjesečno dajem  :D

Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 09, 2012, 21:29:38 POSLE PODNE
Citat: Hitman poslato Oktobar 09, 2012, 19:30:10 POSLE PODNE

Nemam vremena, i joÅ¡ dvesta kuna ja njima da dam? Toliko za teretanu mjesečno dajem  :D

pa ti mora da si jak dečkić kad ideš u teretanu :$

Ccc.. vi to u teretanu? i jos placate? a nije li jednostavnije kupit tegove 2x po 10kg za 300kn? i bench klupu za vjezbanje za nekih 700kn na kojoj mozes; zgibove,trbusnjake i onaj feder navlacit :D..

A zasto kupovati tegove? o.O Bolje uradis 10 serija po 100 sklekova i sta ce ti vise :D
ODSUTAN

Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 09, 2012, 21:29:38 POSLE PODNE
Citat: Hitman poslato Oktobar 09, 2012, 19:30:10 POSLE PODNE

Nemam vremena, i joÅ¡ dvesta kuna ja njima da dam? Toliko za teretanu mjesečno dajem  :D

pa ti mora da si jak dečkić kad ideš u teretanu :$

uvijek :$


200kn za teretanu :O,ja dajem 120kn tj 1200 din


Citat: Hitman poslato Oktobar 09, 2012, 22:00:53 POSLE PODNE
Citat: [RS:RP]Sauron poslato Oktobar 09, 2012, 21:43:01 POSLE PODNE
200kn za teretanu :O,ja dajem 120kn tj 1200 din

270kn je inače. al' za Ä'ake je 200 :D

za Ä'aćiće :D a ti tamo pedofil  :D

Vegas.

Citat: Hitman poslato Oktobar 09, 2012, 22:00:53 POSLE PODNE
Citat: [RS:RP]Sauron poslato Oktobar 09, 2012, 21:43:01 POSLE PODNE
200kn za teretanu :O,ja dajem 120kn tj 1200 din

270kn je inače. al' za Ä'ake je 200 :D
Sve ovo treba pošamarat, vidiš kako te provociraju :D

imam besplatnu teretanu jer sam u drustvu sa profi bilderima, pijem kreatin i gainere, imam 80 kila misica....


Nego ljudi imali ikoji skripter voljan zaraditi puno para za malo posla nek me doda na skype orkan.aslan!
ili se javi na PM za detalje!

hahahahhhAHAHAHahhaha 80kg misica..........
AFK idem u wc sad cu potrositi 10 rolni wc papira -.-  :'(


Kako se samo pocnem smijati kada vidim ove klince kad se pale na Balkan E-x..press i te neke state-play servere. Pa jedini razlog što su imali igrace je taj sto nisu imali pravila,pa svi koji nisu uspjeli na RP serverima su dolazili tamo i fol igrali ta neka state play pravila. Cuj virtualna drzava,a ministar te slapuje. Stvarno je jadno to,a kada vidim ovako dosta dobrih servera sa odlicnom administracijom,ekstra modom i pokusavaju da malo RPaju odmah bude 2/50 igrača. Stvarno fuj.
Poslednja Izmena: Oktobar 09, 2012, 22:56:01 POSLE PODNE od [RG] Tvrtko.cfg^^