Glavni razgovor #18

Započeo K4[Я]!K3, Septembar 06, 2012, 22:40:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ahahahaha nisam narkos ja sam kosarkas...profesionalni



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.


Zlatan_Ibrahimovic

Ima li ko da je radio minecraft (kucni) server.Treba mi pomoc oko neceg.


Citat: Shockâ,,¢ poslato Septembar 29, 2012, 00:05:08 PRE PODNE
De si Santos kuco stara da tebe nije bilo nikad moderator ne bih postao :D Dobrodosao kuci :D

hahahaha, ma jednostavno mi se nije dalo bit moderator kad sam morao ic radit dolje na moru i tak,a ionako nemam bas vremena za komp :)

pa prije bi na norveškoj televiziji gledao tutorial : Kako oralno zadovoljit bjeloglavog supa, nego slušao ove kretenske turčine čiji jezik zvuči k'o vrisak dok pijani imigrant s madagaskara trudnoj Guski šmirgl papirom operira križne ligamente

edit: gotti nesto te ne cujem previse vamo? bez tebe je zanimljivo ko gledat juzno istocni korejski film na sjeverno zapadno irski prijevod ...
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2012, 12:39:45 POSLE PODNE od Sρєє∂у

zz :D

Mike Downhill × Scripter & PHP Developer × Balkan Ultimate Head Admin

Respect Vegas, Chris, Dude

Citat: SρÑ"Ñ"âˆ,у poslato Septembar 30, 2012, 12:26:30 POSLE PODNE
pa prije bi na norveškoj televiziji gledao tutorial : Kako oralno zadovoljit bjeloglavog supa, nego slušao ove kretenske turčine čiji jezik zvuči k'o vrisak dok pijani imigrant s madagaskara trudnoj Guski šmirgl papirom operira križne ligamente

edit: gotti nesto te ne cujem previse vamo? bez tebe je zanimljivo ko gledat juzno istocni korejski film na sjeverno zapadno irski prijevod ...

SAMO VAS GLEDAM MAJKU VAM BOZIJU! :D

Salim se, pa za sad je sve u najboljem redu ovde u gl :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Cestitam novim Moderatorima  8)
Follow me na Instagram @sixmatic


Vegas.


http://www.youtube.com/watch?v=URLI1DT_Eyg&sns=fb

tece tece recica u njoj pliva ribic tala tala talasic!!!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Cestitam moderatorima!


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

pU nisam dobio  makar da su priliku dali onim koji nisu bili već xd