[Pitanje] Za administraciju

Započeo ZicMortal, Septembar 06, 2012, 18:40:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Da Vam predstavim tri forum profila na balkan sampu:

1. [ED] ZicMortal
- Profil koji nije izbrisan, ali je pod banom => Klik
2. ZicMortal - profil koji je izbrisan => Klik
3. ED | ZicMortal - Zadnji profil koji je izbrisan (vide se quotesi u ovoj temi) => Klik

Koliko se sjećam, prije sam pisao svašta pa sam možda i zaslužio ban na prvome profilu.
Mada mi je tu neÅ¡to čudno, ako se pogledaju postovi prvog profila, nisam ja tu niÅ¡ta vrijeÄ'ao, užasno spammao te prekomjerno i bezobzirno krÅ¡io pravila foruma. Stoga mi to ostaje neobjaÅ¡njivo ..

Ajmo dalje, drugi profil.. pravo se niti ne sjećam zašto je obrisan, al ok .. napravio sam taj treći profil, i nisam igrao samp nekih 5 mjeseci pa ajd ..

I dolazimo do trećeg profila, koji je pobrisan nedavno. Jednog dana, odem se logirat na forum.. op, korisničko ime ne postoji. Umm, huh? NaÄ'em ja u historyu neke teme u kojima sam komentirao i kad vidi, ono stvarno, account ne postoji.. očigledno je pobrisan.

Stoga, moje pitanje za administraciju glasi .. koji je razlog brisanja tog zadnjeg accounta?
Nije baš fora da account misteriozno nestane nakon dan dva .. Otvorio sam ovu temu jer bih volio ikakvo objašnjenje?




Razlog je: ti si decko moron, prvo seres po bs-u kad si zatvarao svoj server i onda se vracas!? mislim seri onda drugdje, to je razlog...


sad dovidjenja!