[DV] Division RolePlay |Muzej/Parking/Restoran|

Započeo Vegas., Septembar 06, 2012, 08:52:46 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vegas.

Evo jedne mapice koja je takoÄ'e unikatna, nisam vidio nigdje niÅ¡ta slično. U pitanju su muzej i parking kod opÅ¡tine, kao i restoran. Muzej će imati svoj interier koji je u izradi, a restoran će biti kao biznis.. Komentari :) ?




Ne svidja mi se bas, ono pored parkinga iza... al pohvale za trud


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić



Capetroon.

100/10 stvarno Vegas, oćekivam da znaš koje po inicijalima HB :D


Nekako mi je sve mnogo razvuceno tj nije popunjeno pa mi se cini mnogo veliko sve u svemu 8/10


Pa oces ti ostavit ista od Los Santosa?  :P
Svida mi se, al me i zanima u kojem programu mapas.
[Spamer na dužnosti! Ne ometaj!]

Vegas.

Hvala svima :D ...

Citat: Brother. poslato Septembar 06, 2012, 10:13:09 PRE PODNE
100/10 stvarno Vegas, oćekivam da znaš koje po inicijalima HB :D
Znam xD

[quote author=[OG:RP] αησηумσÏ...Ñ• link=topic=52801.msg384666#msg384666 date=1346920684]
Nekako mi je sve mnogo razvuceno tj nije popunjeno pa mi se cini mnogo veliko sve u svemu 8/10
[/quote]ÄŒini ti se, iz visine sam slikao :)

Citat: |BURPG| Trivette! poslato Septembar 06, 2012, 11:50:15 PRE PODNE
Pa oces ti ostavit ista od Los Santosa?  :P
Svida mi se, al me i zanima u kojem programu mapas.
Izmjenjavam u potpunosti.. http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=18212


Super ideja ali.. Slabo namapano :P Mogao si promeniti i pod kod parkinga :) takodje si mogao staviti bolji pod ispod Muzeja :) Pohvalee .. 9/10!

Vegas.

Citat: -[ThÑ"]¢αƨƨσ|^^ poslato Septembar 06, 2012, 12:49:14 POSLE PODNE
Super ideja ali.. Slabo namapano :P Mogao si promeniti i pod kod parkinga :) takodje si mogao staviti bolji pod ispod Muzeja :) Pohvalee .. 9/10!
Podovi su bili crni, pa sam stavio druge podloge kao Å¡to vidiÅ¡ sive, ova mapa će naravno biti doraÄ'ena sa detaljima :) .. Hvala.

Citat: Shockâ,,¢ poslato Septembar 06, 2012, 13:11:45 POSLE PODNE
Restoran sam ja napravio bio desno od policije u tom krugu lepe su mape al mi se muzej ne svidja bas narocito.Btw jesi obrisao onaj cit haha
Ja tvoj restoran nisam vidio nigdje, Å¡to znači da je toliko glup da te je stid da ga objaviÅ¡ Å okice :D :P .. Za cheat sam samo pritisnuo F12.  :D  8)

Tako tako
_____________________________
Corleone ● United City ● Mapper & Owner
_____________________________