Steam[Objašnjenje]

Započeo Capetroon., Septembar 04, 2012, 21:30:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Capetroon.

Da li mi neko može detaljno malo pojasniti o steamu, razmišljam da kupim/nabavim za CS 1.6 i šta stime dobivam kada ga uzmem.

Nisam bas iskusan u tome posto nemam steam cs ali svi kazu da je igra mnogo bolja , manje laguje , a i bolje igras(podesavanja)..
ODSUTAN


Capetroon.

Kažu nešto ako imaš steam nemožeš cheatati, na mnogim serverima me banuju zbog wha kojeg nemam pa zato.

Citat: Brother. poslato Septembar 04, 2012, 21:38:27 POSLE PODNE
Kažu nešto ako imaš steam nemožeš cheatati, na mnogim serverima me banuju zbog wha kojeg nemam pa zato.
Moze se na steamu cit koristit. Samo ako udes na server na koji je potreban steam onda ti automacki anticheat bana cs i nema ti vise unbana. Na steamu imas Chat i ta sranja.. ugl to iskusniji koriste jer vecinom igraju na steam serverima pa nema nekih njubova da ti pokvare igru ..

Ja kolko znam ne mozes cheatati na steam cs .
ODSUTAN

Citat: Daniel Zero poslato Septembar 04, 2012, 21:42:23 POSLE PODNE
Ja kolko znam ne mozes cheatati na steam cs .
Daj ti meni Steam upali cu ti sve moguce citove. Vec sam testirao wh i Badboy i moglo je samo zabunom sam jednom usao na steam neki server i odmah su mi banali cs.
Poslednja Izmena: Septembar 04, 2012, 21:44:17 POSLE PODNE od pllopen

Citat: Daniel Zero poslato Septembar 04, 2012, 21:42:23 POSLE PODNE
Ja kolko znam ne mozes cheatati na steam cs .
Takodjer sam bio kod druga koji je imao Steam i nije bilo servera na koji je mogo uci sa cheatom.
Prednost steama je to sto ti igra manje laga,ne mogu te banovati i ne mozes koristiti cheat.
A mozda je rodjena STEAM?  :D

Citat: [Egrotusi TDM] CadrRa poslato Septembar 04, 2012, 21:52:45 POSLE PODNE
Citat: Daniel Zero poslato Septembar 04, 2012, 21:42:23 POSLE PODNE
Ja kolko znam ne mozes cheatati na steam cs .
Takodjer sam bio kod druga koji je imao Steam i nije bilo servera na koji je mogo uci sa cheatom.
Prednost steama je to sto ti igra manje laga,ne mogu te banovati i ne mozes koristiti cheat.
A mozda je rodjena STEAM?  :D
LOL? Nemoj pricat gluposti.. Culi nemogu te banat  :'( a to da cheat nemores koristit ja ti samo kazem daj steam i dokazat cu ti.

Citat: pllopen poslato Septembar 04, 2012, 21:59:45 POSLE PODNE
Citat: [Egrotusi TDM] CadrRa poslato Septembar 04, 2012, 21:52:45 POSLE PODNE
Citat: Daniel Zero poslato Septembar 04, 2012, 21:42:23 POSLE PODNE
Ja kolko znam ne mozes cheatati na steam cs .
Takodjer sam bio kod druga koji je imao Steam i nije bilo servera na koji je mogo uci sa cheatom.
Prednost steama je to sto ti igra manje laga,ne mogu te banovati i ne mozes koristiti cheat.
A mozda je rodjena STEAM?  :D
LOL? Nemoj pricat [cenzura]osti.. Culi nemogu te banat  :'( a to da cheat nemores koristit ja ti samo kazem daj steam i dokazat cu ti.
Ne mislim da nije moguce dobiti ban vec se igraci koji imaju steam ne banaju,barem ne na boljim serverima,kao sto je citat jedne osobe koja spava na tom kanteru "naravno da se mnoogo manje banuju igraci sa steama nego sa klasicnim patchom...barem na ozbiljnim serverima..." takodjer sluzi i za online kupovinu original igrica i za pricanje IG.

moguce je sve . imati cheat, grafika nije bolja grafika je ista , samo sto se konektas preko steama , igras na steam serverima i nesto si priznatiji(ali nista puno).. i mozes igrati esl

Ove gore molim da ne lupaju gluposti ... Dalje,dobijas original igricu ... npr. uporedi iphone kopiju i original ... RAZLIKA OGROMNA,imas steam browser,chat jednostavno se steam moze koristiti i kao "drustvena mreza" gejmera.Mozes pisati statuse,praviti grupu,dizati evente,dopisivati se sa prijateljima ... Ama sve ...
Respect
Stexi , Sabo(T), GreeDy.amx

Citat: pllopen poslato Septembar 04, 2012, 21:41:28 POSLE PODNE
Citat: Brother. poslato Septembar 04, 2012, 21:38:27 POSLE PODNE
Kažu nešto ako imaš steam nemožeš cheatati, na mnogim serverima me banuju zbog wha kojeg nemam pa zato.
Moze se na steamu cit koristit. Samo ako udes na server na koji je potreban steam onda ti automacki anticheat bana cs i nema ti vise unbana. Na steamu imas Chat i ta sranja.. ugl to iskusniji koriste jer vecinom igraju na steam serverima pa nema nekih njubova da ti pokvare igru ..

Koristi pa poslje kupi novi steam -.-


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić