Update (( Edimax ))

Započeo [AG]DarioKrsic, April 11, 2010, 18:58:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bio si 20. dana prije mene ba GEniusu,ja sam zato ostao dalje a ti si otisao,tkao da sam duze od tebe tu,i nikad ga necu napustati.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

da xd meni nista vratili pare xd malo ste nekima vec lvl dali al nema veze update je dobar

sretno vam bilo...
cini mi se dobar update...

Ne znam gdje da ovo napisem vise,misli li ti ZicMortal prestati slati ove svoje igrace na serveri forum GGa da reklamiraju !?!? nije prvi put!!!! opet se dogada isto
Nemoj mi smao pricat da ih ti nje tjeras da ovo rade,jer nije prvi put da se ovo desava,imam vec sef tvojih reklamacija,vidim ja nesto cudno zasto vas ima 10. na dan na serveru pa to je zato jer se ubijate od reklamiranja,sram vas samo mozete biti nakon toliko puta,mogli ste se smiriti,ali vi i dalje po svome idete.Jos ovaj lik ima slicna nick kao tvoj samo sto je tvoj Ralphie_Deluca a ovajj e Ralphie_Deluka

http://www.imagesforme.com/show.php/1076338_ScreenShot006.jpg
Poslednja Izmena: April 12, 2010, 19:27:30 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

nikog on nesalje i ne seri sta vam je krivo sto imamo igraca de reci ko reklamira dobice ban i NEMOJ postati teme u edimax da ti je jasno to ralphi nikog ne salje a vi kao ne reklamirate ma da vi ste dobru malo sutra

Citat: dario.krsic poslato April 12, 2010, 20:02:11 POSLE PODNE
nikog on nesalje i ne seri sta vam je krivo sto imamo igraca de reci ko reklamira dobice ban i NEMOJ postati teme u edimax da ti je jasno to ralphi nikog ne salje a vi kao ne reklamirate ma da vi ste dobru malo sutra
Daj decko suti,na slikama se vidi tko reklamira i zasto imate na dan10. igraca zato jer ste sve balkankse server izreklamirali haha,jadnici . . . moj zadnji post ovdje i ne doalzim nigdje gdje nesto ima veze sa edimaxom jer takav server jos nisam vidio,reklameri kao da kada reklamirate zivite hranite se time.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

iYoko

Imaju super mode. A u ostale stravi ne ulazim. Afterall, sjecate se kako je Dave forsirao reklamiranje u pocetcima SampArene?

CitatDaj decko suti,na slikama se vidi tko reklamira i zasto imate na dan10. igraca zato jer ste sve balkankse server izreklamirali haha,jadnici . . . moj zadnji post ovdje i ne doalzim nigdje gdje nesto ima veze sa edimaxom jer takav server jos nisam vidio,reklameri kao da kada reklamirate zivite hranite se time.

jadan si ti i tvoj geniusss

80% updatea ste downloadali sa samp foruma kao FS i samo prikljucili :S...

ovi samo znaju reklamirati nista drugo.. :S dodu po SS i reklamiraju po pmovima i slicnim stvarima

Pustite covjeka krenulo mu je...ako ko reklamira sve meni na pm ako se skupii vise dokaza onda cemo edimax maknut sa ovog foruma i vise se nece smijet spominjat

A uredu mi reklamiramo mi smo najgori na balkanu nezasluzujemo nista i dajte lockajte temu necemo vise ni obavjestavati ovdje kada samo po nama pljujete

Do juce je bilo da GG reklamira po svim serverima ...
KAda je LG postojao jeste svi po njemu ovdje pljuvali banovali clanove i govorili da reklamiraju dajte ...samo mi reklamiramo sledeci puta cu slikati akako mi ulaze sa GeForce i zaspamaju Reklamama bilo je i sa drugih servera ...
ali smo mi reklamiramo nitko drugi

Edit: STari LG sa vodstvom RK01
Poslednja Izmena: April 13, 2010, 12:58:22 POSLE PODNE od [Ed!max]eCl!pSe

Citat: [Ed!max]eCl!pSe poslato April 13, 2010, 12:57:04 POSLE PODNE
A uredu mi reklamiramo mi smo najgori na balkanu nezasluzujemo nista i dajte lockajte temu necemo vise ni obavjestavati ovdje kada samo po nama pljujete

Do juce je bilo da GG reklamira po svim serverima ...
KAda je LG postojao jeste svi po njemu ovdje pljuvali banovali clanove i govorili da reklamiraju dajte ...samo mi reklamiramo sledeci puta cu slikati akako mi ulaze sa GeForce i zaspamaju Reklamama bilo je i sa drugih servera ...
ali smo mi reklamiramo nitko drugi

Edit: STari LG sa vodstvom RK01
Jesam reko salji dokaze na PM?
BILO KOJI SERVER KOJI PREVRÅ I MJERU SA REKLAMIRANJE OVDJE NECE SMIJET POSTAT NISTA O SVOJEM SERVERU ITD SVE TEME CE BITI OBRISANE!!!
Nadam se da sam bbio jasan i ispricavam se na CAPS!

A gledaj sada ako je otvorena tema za "OBAVJESTENJE" zasto odma sa GG i SS i sta ja vec skojih sve moraju dati neki komentar za reklamiranje  ako vec jesmo reklamirali neka nas prijave a ne ovdje da pisu svaki put kada se otvori tema
eto pogledaj jeli u svakoj nasoj temi mora neko reci za Nase reklamiranje to jeste mi jednini reklmairamo na Balkanu i da nasi admini tjeraju igrace da reklamiraju najbolje bi bilo cim stavimo obavjestenje lockajte temu

Ok, bio je update, samo prestanite reklamirat i vi i svi i gotovo...a vlasnika genius gaminga poznam u rl i nevjerujem da tjera igrace da reklamiraju a sad lock...