Samp Server - Pocetnik

Započeo BOSS.x, Septembar 03, 2012, 22:03:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako poceo sam da se bavim malo sampom jer mi se dopao prvenstveno cops v robbers mod
Trazio sam po netu neke modove mislim da sam nasao jedan dobar e sada mene zanimaju sledece stvari kako da izmenim tu mapu tj imam jednu bolju da ne bude npr san fierro obican nego editovan mnogo bolji i preko cega da dodajem i brisem spawn vozila itd
e da i zanima me kako i preko cega mogu da prebacim mapu iz mta u samp? gledao sam tutoriale al nikako mi ne uspe tj ni ne lice na tut :S
Edit : Sve ovo testiram na kucnom serveru da bih kasnije otvorio nov i to sve preneo pa mi je hitno ovo da naucim

Prvo mape convert ( listu convertera imas na forumu ), kada convertujes udji u pawno i stisni CTRL+F, kucaj OnGameModeInit, nadji negdje taj pocetak mappanja i ubaci, kada ubacis, ides save i pretisnes F5 da compile, nadam se da sam ti pomogo ;D

Edit: Kada udjes u PAWNO prvo idi File-Open i otvori GM ;D
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2012, 22:07:26 POSLE PODNE od Payne97â„¢

Samo sto si poceo da igras samp i odma pravis server - ne ide to tako..
ODSUTAN

Znam da ne ide ali me je zainteresovalo to
Zelim da ucim ne znam odakle da pocnem ima puno tutoriala ne znam od cega zapravo prvo da pocnem  :(


Lock, citajte svi pravila  ;D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747