[FS] EMC (by Danijel96) EDIT

Započeo dock, Septembar 02, 2012, 22:11:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Znaci ovako, posto sam se puno mucio oko ovog convertera, tacnije za svaku mapu preimenovao u source.map, sto moze biti jako dosadno, odlucio sam unaprediti ovu danijelovu filterscriptu (naravno ako se on ne slaze sa time molim da se tema obrise...

Znaci funkcionise ovako: imate jednu komandu (/convert) koju koristite ingame, posle komande morate uneti ime .map fajla koji se mora nalaziti u folderu scriptfiles

primer:

/convert nekamapa

Filterscripta trazi mapu sa imenom nekamapa.map i ukoliko je nadje pocne convertovati objekte... za razliku od stalnog reloadanja filterscripte koji je pre bio potreban, kao i preimenovanje mapa.

Takodje ne mora se praviti output.txt vec se automatski napravi txt fajl sa imenom mape sa svim objektima unutra.

Jos jedan jako bitan (po meni) dodat element jeste mogucnost biranja outputa (CreateDynamicObject (za Incognitov Streamer) ili pak obican CreateObject koji je i pre postojao u filterscripti). To mozete uciniti tako sto na pocetku FS izaberete (#define) koji output sistem zelite CREATEDYNAMICOBJECT ili CREATEOBJECT .. trenutno je podeseno CREATEDYNAMICOBJECT a CREATEOBJECT se nalazi pod // ...

Nadam se da se Danijel nece ljutiti jer mislim da ce ovo pomoci ljudima :D

http://www.solidfiles.com/d/59a42f951d/

Naravno sve zasluge idalje idu Danijelu zbog izrade FS :) Ovo je bio jedan nacin pomoci :)
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2012, 22:11:43 POSLE PODNE od dock


Nista ja sve je danijel uradio ja samo komandu napravio :P

Jedino sto se pojavljuje jeste sscanf warning: string buffer overflow, to nisam primetio, pa cu malo kasnije srediti :)
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2012, 22:23:56 POSLE PODNE od dock


Alexa

ja nmg da ubacim nzm sto ubacim u filerscripts i stavim onde u srv.cfg i nece :/ e a moze li mi neko pomoci na jedan sajt kad convert nece nesto sta treba da stavim u input i ounput?

Alexa

al pise mi unable to load EMCv2 :/ kad otvaram home srv



Alexa

imam,ostalo mi ucita al pojedino nece al daj mi link da skinem  :'(

Lepo 10/10.  ;D

================================================
Radovi:
[FILTERSCRIPT] Jetpack
[FILTERSCRIPT] Glasanje
[MAP] NG Hospital
[MAP] NG Ostrvo

================================================
NouZI Gaming Loading: 30% BaySide
================================================
POTREBAN MAPPER ZA MAPANJE ENTERIJERA
================================================

Citat: _IcE_ poslato Septembar 03, 2012, 11:21:32 PRE PODNE
ima par gresaka msm niu greske vec mogo si lakse uradit a tez si uradio neke stvari :S

Sta da ti kazem ja sam komplikovan covek :D


Eh sta bi ti bez mene xD. Odlicno!
The whole world is down.. Let's take a walk

Mappam besplatno (0.3c, 0.3e RemoveBuildingForPlayer). Ukoliko ste zainteresovani pošaljite PM..