Odlazim

Započeo [AG]DarioKrsic, April 10, 2010, 22:46:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Nisam znao gde da stavim ovo ali ovde cu sam naslov vam govori necu biti vise na ovom forumu nemogu da slusam onog Mrera sta je vama Edimax uradio??? krivo vam imamo 10 igraca jel to??? mrer ti taki mod neces nikad imati u zivotu NIKADA pokri se usima idi se igraj sa decom ovo je sa tebe tesko. Hvala onim sto su mi pomogli i forum vam je extra pomogo mi je puno u mappanju malo u skriptanju bilo mi je drago zezati se sa vama.Sretno u mappanju i skriptanju  :'( :'( :'(



Hvala Veliki Pozdrav
Poslednja Izmena: April 10, 2010, 22:55:53 POSLE PODNE od dario.krsic

M-Gun



Cemu ides? Ionak je to samo hrpa djece. MreR i kompanija... takve samo ignoriras  :-[
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

CitatCemu ides? Ionak je to samo hrpa djece. MreR i kompanija... takve samo ignoriras

Nemogu slusati to  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Lol sta te briga sta MreR prica? LOOOOL? Haha pa njemu treba zabranit zakonom otvaranje servera


Odsutan dok ne doÄ'em.


CitatLol sta te briga sta MreR prica? LOOOOL? Haha pa njemu treba zabranit zakonom otvaranje servera

Jesi video sta prica za edimax i nije cudo sto nece da dodju neki tu isprica svasta izlaze govno i onda nedodjete mah nas kako me boli uvo ja cu uvek biti na Edimaxu pa makar bilo 3 igraca

Ma banamo mrera i problem rjesen xD

Pa ti si veci idol sto zbog takvog ****** ides ::) ::)! Samo ga ignorisi boli te briga sta on govori ;) ;) ;)
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

CitatPa ti si veci idol sto zbog takvog ****** ides Vrtim o&#269;ima Vrtim o&#269;ima! Samo ga ignorisi boli te briga sta on govori Namigujem Namigujem Namigujem

Ah neznam ni ja vise nervira me evo njegovih citata: 
Citatma lazu ..ak je genius reklamiro ja cu se pokopat...a i genius sad ima 7 igraca a ova govna drpili igrace dali im admina i igraju tamo...stvarno jad i bjeda i mode drpili...:S zalosno

Citatne reklamira...ako genius reklamira ja se pokopam I MODE NEZNATE URADIT SAMI!I REKLAMIRATE JOS I LAZNE SLIKE KAO DA GG REKLAMIRA!Eto a mene okrivljuju i ja dobiem bananu misle da kradem modove !Oni kradu
Genius ne reklamira DOBAR TI VIC
CitatSram vas bilo nikad necu doc na to govno

CitatTI I TVOJ EDIMAX..to je sramota balkana i ostat ce 4 ever
Mi sramota balkana sta si ti onda pokopano govno

To su njegovi citati

ajde ostani jbt ovaj mrer je picka on otvara svaki dan server on ce imat za 2 mjeseca najvise postova u Samp server oglasi a to za edimax prica zato sto on nema ni G od GameModa to je kao 1 a kao 2 Nema ni R od Raje on misli da ce uspjet jeiga njegovo mislljenje i njegov mozad sam cekajte da se sjetim sa cim on ima razmisljat......a da sa nicim....to znaci da je mali GOVNO i PI*** a sada cu to i potvrdit on meni nest sere ja njemu kazem dodi se tuc kaze on meni ak ti dode moj brat ili docu ja sa mamom LOL ljudi jel itko moze biti retardiran ko on pa nemoze i sta sada ti dario izvodis ti sada POKAZUJES da si GLUPLJI od njega ali nisi


P.S.Nadam se da necu dobit ban :D

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Ne obraćaj pažnju na njega...

Citatajde ostani jbt ovaj mrer je picka on otvara svaki dan server on ce imat za 2 mjeseca najvise postova u Samp server oglasi a to za edimax prica zato sto on nema ni G od GameModa to je kao 1 a kao 2 Nema ni R od Raje on misli da ce uspjet jeiga njegovo mislljenje i njegov mozad sam cekajte da se sjetim sa cim on ima razmisljat......a da sa nicim....to znaci da je mali GOVNO i PI*** a sada cu to i potvrdit on meni nest sere ja njemu kazem dodi se tuc kaze on meni ak ti dode moj brat ili docu ja sa mamom LOL ljudi jel itko moze biti retardiran ko on pa nemoze i sta sada ti dario izvodis ti sada POKAZUJES da si GLUPLJI od njega ali nisi

Neces dobiti BAN ostacu nadam se da cu izdrzati te njegove glupe postove malo dete glupavno ponosan igrac GG-a a po drugim forumuma molim za admina

Citat: dario.krsic poslato April 11, 2010, 11:20:15 PRE PODNE
Citatajde ostani jbt ovaj mrer je picka on otvara svaki dan server on ce imat za 2 mjeseca najvise postova u Samp server oglasi a to za edimax prica zato sto on nema ni G od GameModa to je kao 1 a kao 2 Nema ni R od Raje on misli da ce uspjet jeiga njegovo mislljenje i njegov mozad sam cekajte da se sjetim sa cim on ima razmisljat......a da sa nicim....to znaci da je mali GOVNO i PI*** a sada cu to i potvrdit on meni nest sere ja njemu kazem dodi se tuc kaze on meni ak ti dode moj brat ili docu ja sa mamom LOL ljudi jel itko moze biti retardiran ko on pa nemoze i sta sada ti dario izvodis ti sada POKAZUJES da si GLUPLJI od njega ali nisi

Neces dobiti BAN ostacu nadam se da cu izdrzati te njegove glupe postove malo dete glupavno ponosan igrac GG-a a po drugim forumuma molim za admina

ahhahha sada me i ti nasmijavas to nezna ni ip dodat a kamoli igrat na GG

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....