Mislite da li ce biti V:MP?

Započeo ★dknez15★, Avgust 28, 2012, 11:24:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Htio sam otvorit ovu temu, ako moze moderator ili SMOD da stavi stiki...

Sta mislite da li ce Rockstar dozvolit da bude kao SAMP ili nece, da ce biti isto kao sa IV?


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

hmm... Neznam jer ce malo tko moci igrat GTA V SP a kamoli jos MP


Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Kupis si Xbox ili PS ;D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Mislim da neće ;)
A što se tiče stavljanja teme za stiki nemože. Jer isto je bilo gore ili dole, ako nekog zanima uvijek može postati :D
Poslednja Izmena: Septembar 05, 2012, 21:06:30 POSLE PODNE od AroN

Ma to za stiki mislio sam da ce bit vise postova xd, al nmvz


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Bice 100% . Jer ljudi kupuju Igrice zbog MPa, barem ja mislim.Zato je CoD uspješan
Follow me na Instagram @sixmatic