Dobar kompjuter ili XBOX 360 (Kinect)?

Započeo ★dknez15★, Avgust 28, 2012, 11:15:03 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako zanima me da li je bolje da kupim dobar kompjuter za 600 - 700 â,¬ (Laptop), neki Asus i sl.

Ili Xbox 360, nova sto je izasla Kinect, ili neki normalni kompjuter i Xbox 360.

Zato sto sljedece godine izlazi GTA V, a da svake godine mjenjam komp... Neznam dal  bi kupio laptop, jer ionako sljedece godine idem na faks, ali ipak Xbox je xbox.

Sta vi mislite?


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

box je uzasno zastario
ja sam svoj prodo vec
kinect ti nije tolko dobar kolko si sluso prvenstveno zbog igara(koje su malobrojne)
jedino kinect sports i dance central nesto vrijede
moj glas ide laptopu

Playstation 3, slim verzija :)

Prvobitno zbog Red Ring of Death-a na XBOX-u. A PC vidim imas vec, pa ti netreba, PC koristi za facebook i takve gluposti, dok za gaming mozes komotno PS3 :)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


Citat: LuKsA poslato Avgust 28, 2012, 12:27:40 POSLE PODNE
Playstation 3, slim verzija :)

Prvobitno zbog Red Ring of Death-a na XBOX-u. A PC vidim imas vec, pa ti netreba, PC koristi za facebook i takve [cenzura]osti, dok za gaming mozes komotno PS3 :)
ovo za RROD na Xkutiji je istina i za samo 3 sata uzastopne igre se moze pojaviti dok PS3et moze izdrzati do 5 sati a da se YOLD ne pojavi
takoder PS3 ima jaci hardware te ako bas hoces "gameat" uzmi PS3
jeste da je skuplji ali vjeruj mi i igre su bolje, izdrzat ce duze
ne ti luksa vec autore :D
tvoj kom sam samo uzeo kao primjer

@gonss
kako gdje ali u hrv je oko 300 â,¬ PS3 a Xkutija oko 200 â,¬
govorim o novom a ne polovnom
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2012, 12:31:49 POSLE PODNE od Don Conellâ„¢

@DonConell
@Luksa

Zastario jeste, ali kolko i PS3 nije, svi smo mi navikli (bar ja), na PS2, ali PS3 mi se ne svidja...
Za kinect svaki put izlazi vise igara, ako ove godine XBOX Kinect kosta, recimo, 180 â,¬ bez HD, sljedece godine ce kostati manje, a vjerovatno cu kupiti prvo laptop neki, za 400 â,¬, i Xbox ali neznam dal da sacekam do sljedece godine, tocnije i tad najsigurnije ce izaci i GTA V...

@_Ice_
Xbox u odlicnom stanju, 360, mozes naci za manje od 130 â,¬, sad neznam odakle si ti, al ovdje mos naci i polovni za 70-80 â,¬

Edit: @ Don Conell

Poznam neke da imaju PS3, i da im se bilo pokvarilo nesto iz nutra, ne sjecam se sta je, i da se nemoze popraviti, ni garancija za to nije vrijedila, i moro je kupit novu PS3...

Npr. ti ako sad imas XBOX ti ces branit box, ako imas pS3 branit ces ps3 i sl....
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2012, 12:39:13 POSLE PODNE od dknez15


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Nije kinect sta ti mislis, sta mislis kolko ce jos izlazit igre? Maximum 1, 2 godine.. A za PS3 ce izlazit i izlazit, 100% sam siguran.

Nije kinect uopce ni zabavan, isprobao kod frenda i nije to neko preveliko iskustvo da bi ja sad davao tolko pare samo na to.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Dobro nije bas nesto, al jebiga to je kao inovacija, ovo od RROD, ne znaci da nemres igrat samo 3 sata, ja sam kod prijatelja igro 5-6 sati i nista, i vidio sam, tj. procito sam da je to problem od hardware, da su koristili jeftine stvari i sl..

A jebiga, sranje, ali ipak bi kupio al da mi se desi to neznam.

A PS3 isto ima to yellow light of death, a kad bih kupio xbox, nebih igro cijeli dan, kad sam u selu, uzmem pa igram 2 sata, a mogu i kupit onaj intercooler za xbox.


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Ja bih dobar komp ali ga vec imam i supp je pa bi odabrao kineckt
ali ili uzmi xbox ili nitendov WII koji je 100% bolji od kinecta AKO zelis na pokret

@Cofi jebes wii :)

@ Ice

aha, hvala vidjet cu, mozda sacekam do sljedece godine, meni se ne zuri, tako da cu vidjet ;D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić




Citat: LuKsA poslato Avgust 28, 2012, 12:27:40 POSLE PODNE
Playstation 3, slim verzija :)

Prvobitno zbog Red Ring of Death-a na XBOX-u. A PC vidim imas vec, pa ti netreba, PC koristi za facebook i takve [cenzura]osti, dok za gaming mozes komotno PS3 :)


Definitivno računalo... Možda i neki bolji laptop... Xbox i PS3 su sad već zastarjeli !
Gaming na PC-u je puno bolji nego na PS-u ili Xbox-u!
Na Wii nemoj ni pomišljat!

TakoÄ'er!

Ako se bojiš RROD-a, zašto se ne bojiš YLOD-a?
Na novom Xbox-u nema RROD-a, kao ni YLOD-a na novom PS-u!
Kinect možeš koristiti i na PC-u!


U slučaju da ipak odlučiš kupiti konzolu, preporučam ti Xbox! Kupi Slim verziju od 4 ili 250 GB (prema izboru) i nemoj uzimat Kinect!
Za tu razliku raÄ'e kupi originalne igre! Igre kupuj SAMO preko oglasnika, jer su 3-5x jeftinije... (400 kn za igru je puno previÅ¡e-Na oglasnku su za po 150 kn)

TakoÄ'er, nemoj hack-ati konzolu. MP Experience je jednostavno fenomenalan i uniÅ¡tavati takvo neÅ¡to samo zato da bi mogao igrti copy igre je suludo.

TakoÄ'er si nabavi Play&Charge Kit za svaki kontroler.

Kupi si Gold Membership od 12 Mj. i igraj na Live-u bez problema!


Poslednja Izmena: Avgust 28, 2012, 15:47:09 POSLE PODNE od [UG] Viktor
Stay hungry, Stay foolish  :)

Zato jer YLOD dolazi na 1.5% PS3 uredaja, dok RROD na preko 50% XBOX360 uredaja.

Ja osobno ne dijelim tvoje misljenje, jest istina da je PC bolji zbog multi-gaming platforme, tj. multiplayera, ali to vec sve danas nudi i PS3, i da, zasto bi bio PS3 star? Pa GTA V ce izaci na PS3, samo to ti moze reci da nije uopce star.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.