[MAP] Desperados Roleplay | DLPD

Započeo MaX91, Avgust 27, 2012, 17:29:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Napravio: MaX91 (Guarana. or Viper747) & Hudiga.
Vreme: 20 minuta.
Slike:

Opis: DLPD je tu da štiti sve koji žive u Dillimoreu, te da hapsi zločince i one koji remete red kako bi zaustavili kriminal, od koga su najčešće pojave krijumčarenje droge i oružja, te prodavanje droge i oružja.
DLPD na serveru trenutno ima 8 vozila. 4 LVPD automobila, 2 Ranchera te 2 motora.
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2012, 17:34:27 POSLE PODNE od Viper747

Citat: Shockâ,,¢ poslato Avgust 27, 2012, 17:45:10 POSLE PODNE
Trebas dodati bar 1 heli
Mislio sam to, al' ne treba za selo, ako se budemo proširivali i na drugo selo dodaću helikopter Sparrow. :)

[quote author=[OS] Iljoâ,,¢ link=topic=52055.msg377609#msg377609 date=1346087407]
Odlično vam je ovo, al neznam meni koda nešto fali ili se jednostavno nemogu naviknit na selo hehe :)
[/quote]
Nisam htio pretjeravati sa objektima na ovoj mapi, jer je ovo obična policijska stanica, treba samo neka ogradica, malo cvijeća i da se obriÅ¡e par objekata koji smetaju. TakoÄ'e sam DLPD napravio kao neku "baÅ¡ticu" - cvijeće, iza policijske stanice.

Mapa je odlicna nema tu Å¡ta za dodavat vec je gotova mapa skoro samo treba dodat vozila i skriptu za server
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo

Super je...Sve je unikat, jer je Dilmore :D
btw: Ne treba heli...U selu nema svrhu :)

Pa brate sa Vinewooda mozes da pljunes u Dilmore :D
Sta ce heli, cas dodju iz LS-a :)


[quote author=[OG:RP]ukolazaNinje link=topic=52055.msg378000#msg378000 date=1346144452]
Super je...Sve je unikat, jer je Dilmore :D
btw: Ne treba heli...U selu nema svrhu :)

[/quote]
Hvala, a za helić ću još razmisliti i to sam rekao. Ako se budemo proširivali staviću 1 heli na policijsku tanicu.

Ovodjen i ne treba nista da se uradi samo da se doda neka ograda ispred i cvijece isto kao sto si ti uradio :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Hvala  , razmisljam da stavim boundaries..
ODSUTAN

Capetroon.

Jedan od najboljih mappera na ovom forumu, pohvala, svaka čast.

A neka pohvala za skriptera?? :(  xD
ODSUTAN

Uvijek sam volio ovakve servere,ali rijetko ono baÅ¡ rijetko da koji uspije.  :'(






Citat: [RG] Tvrtko.cfg^^ poslato Avgust 29, 2012, 01:50:24 PRE PODNE
Uvijek sam volio ovakve servere,ali rijetko ono baÅ¡ rijetko da koji uspije.  :'(
I ja sam ,zato sam i hteo na selu :) Valjda ce skripte i mape privuci igrace koji su se navukli na LS..
ODSUTAN

Nije loše
_____________________________
Corleone ● United City ● Mapper & Owner
_____________________________