[DV] Division RolePlay (Login System)

Započeo Vegas., Avgust 24, 2012, 03:47:03 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vegas.

Odlučio sam napraviti neÅ¡to unikatno i ne viÄ'eno, bar na Balkanu (neznam da li ima neki server u svjetu), a to je login sistem sličan onome kao iz SingePlayer-a. Sistem je lagan za napraviti a unikatan je. Da ga malo opiÅ¡em. Sistem koristi 8 sprajtova (slike iz GTA), koji se mjenjaju nakon svakog konektovanja (random), tako Ä'e i učitavanje nije uvjek isto, takoÄ'e i tu postoji random. Nekad duže traje nekad manje.


Gledao sam ovo na tvoj prosli mod samo mi se cini da se nije ucitavalo dolje i da je bilo samo kad se kuca sifra,a mislim da bi ovo GTA san andreas trebalo da maknes i da stavis tu Division Role Playe :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: |BU|Davidoff poslato Avgust 24, 2012, 05:12:52 PRE PODNE
Gledao sam ovo na tvoj prosli mod samo mi se cini da se nije ucitavalo dolje i da je bilo samo kad se kuca sifra,a mislim da bi ovo GTA san andreas trebalo da maknes i da stavis tu Division Role Playe :)

msm da nemoze stavit umjesto GTA da bude Division jer je to slika takva jedino ako bi nju nekako mogo uredit...

btw. predobro :D


N0NE

Citat: Vegas a.k.a Vitrex poslato Avgust 24, 2012, 03:47:03 PRE PODNE
Odlučio sam napraviti neÅ¡to unikatno i ne viÄ'eno, bar na Balkanu (neznam da li ima neki server u svjetu), a to je login sistem sličan onome kao iz SingePlayer-a. Sistem je lagan za napraviti a unikatan je. Da ga malo opiÅ¡em. Sistem koristi 8 sprajtova (slike iz GTA), koji se mjenjaju nakon svakog konektovanja (random), tako Ä'e i učitavanje nije uvjek isto, takoÄ'e i tu postoji random. Nekad duže traje nekad manje.


poprilično jednostavno, stavio si 1 sprite u pozadinu, 2 textdrawa i 1 tajmer, prejednostavno


Vegas.

Hvala svima :) .. [quote author=[OG:RP]SpawneR link=topic=51717.msg375855#msg375855 date=1345801970]
Citat: Vegas a.k.a Vitrex poslato Avgust 24, 2012, 03:47:03 PRE PODNE
Odlučio sam napraviti neÅ¡to unikatno i ne viÄ'eno, bar na Balkanu (neznam da li ima neki server u svjetu), a to je login sistem sličan onome kao iz SingePlayer-a. Sistem je lagan za napraviti a unikatan je. Da ga malo opiÅ¡em. Sistem koristi 8 sprajtova (slike iz GTA), koji se mjenjaju nakon svakog konektovanja (random), tako Ä'e i učitavanje nije uvjek isto, takoÄ'e i tu postoji random. Nekad duže traje nekad manje.


Mogo si da ubacis da se promene makar 4 slike tokom ucitavanja :) Lepo Vegase Colinse  :P
[/quote]Nisi ni čitao.
CitatSistem je lagan za napraviti

[quote author=[OG:RP]SpawneR link=topic=51717.msg375855#msg375855 date=1345801970]
Citat: Vegas a.k.a Vitrex poslato Avgust 24, 2012, 03:47:03 PRE PODNE
Odlučio sam napraviti neÅ¡to unikatno i ne viÄ'eno, bar na Balkanu (neznam da li ima neki server u svjetu), a to je login sistem sličan onome kao iz SingePlayer-a. Sistem je lagan za napraviti a unikatan je. Da ga malo opiÅ¡em. Sistem koristi 8 sprajtova (slike iz GTA), koji se mjenjaju nakon svakog konektovanja (random), tako Ä'e i učitavanje nije uvjek isto, takoÄ'e i tu postoji random. Nekad duže traje nekad manje.


Mogo si da ubacis da se promene makar 4 slike tokom ucitavanja :) Lepo Vegase Colinse  :P
[/quote] Napravio sam posle kad sam ušao u običan GTA :) ..





Sto se tice unikatnosti bas i nije unikatno jer je n0nE na BURPG to bio napravio ima vise od 5-6 mjeseci,pa kada je otisao to nismo koristili,jer je tako rekao...
A sto se tice rada dobro izgleda :)




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Vegas.