Evolution-rp Danas u 16:30 Otvaranje.

Započeo Djukakv, Avgust 22, 2012, 16:25:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

176.9.23.44:7998

Dosta vam je DeathMatcha na ostalim serverima? Igrali ste strane RP servere, svidjelo vam se? Dodite na naš server i isprobajte cari RolePlaya. Prijateljski Administratori i Game Masteri, igraci, 24/7 zabava, samo za Vas. Server se redovno Updatea novim RolePlay stvarima(nekad svaki dan ,nekad svake nedelje). Ukoliko trebate bilo kakvu pomoc, kontaktirajte naše Game Mastere putem /new ili /report komande, te ce se Game Master u što kracem roku stvoriti pokraj vas i objasniti Vam sve što trebate. Poželjno je da prije pocinjanja igre proucite naš podforum i njegovu rubriku "RolePlay", koja je neophodna za igranje na ovom serveru. Ukoliko budete dobro proucili ova pravila, sigurno cete više uživati u RolePlayu, a s tim dolazi i sve ostalo. A da se malo "odmorite" od RolePlaya, tu su nezaboravni Eventi, na kojima cete sigurno uživati. Garantujemo Vam nezaboravnu zabavu i lud provod. Uzivacete u svakom momentu koji budete proveli na serveru, ali i na forumu. Razliciti podforumi, gde za svakog ima po nesto. Uviek raspolozeni forumasi pomoci ce vam u svakoj prilici ukoliko imate problem oko igre, koji ne znate kako da resite. Bilo da su to krsenja pravila, pomoc oko programa, oko potpisa i jos mnogo toga. Pridruzite se nasem forumu/serveru i videcete da ste napravili pravi izbor. Budite deo nas.!


Pogodnosti na serveru

- Realisticna ekonomija. Svaki dolar je važan, nema razbacivanja s novcima.
- Unikatan i najmoderniji sistem s paydayom, svaki igrac dobiva payday kada on odigra ukupno 1 sat.
- Placu dobivate na radnu knjižicu.
- Preko 150 kuca na serveru (SF,LS i okolna sela te BaySide).
- Novi biznisi, za neke dodani uvjeti da morate imat 300 sati igre primjer.
- Moderni RolePlay Car Owner Ship sistem. Prodavaonica auta u LS,Grotti.
- Standardni poslovi ilegalni i legalni uz posebne sisteme.
- LSPD i FBI posjeduju skladišta droge i materijala.
- Odlican Anti-Cheat sistem koji nikad ne griješi. Ne možete spawnat ni oružje, ni HP ni novac.
- Mnostvo RolePlay animacija.
- Razliciti Fight Styleovi, poput Kung-Fua(neke stilove mogu nauciti samo službenici).
- Mogucnost spremanja materijala, droge i oružja u auta/kucni sef.
- Apartmani.
- Komande koje poboljšavaju RolePlay.
- Novi sistem u Ammunationu, kupujete kao i u SinglePlayeru.
- Mnoštvo novih biznisa, restorana, barova, diska.
- After Crash sistem koji vas vraca na poziciju gdje ste bili prije crasha, vraca vam oružje koje ste imali i HP.
- Posebna zaštita od reklamiranja preko /ad. Svaki put kad pošaljete oglas koji sadrži psovku ili IP možda, oglas dode Administratorima te vas oni mogu banati.
- Org/bandama/mafijama morate IC prici da bi ušli u njih, lako vas mogu odbiti ako budete bahati i slicno. Regrutacije za legalne organizacije vrše se na forumu.

Da ne bi tu sad do beskonacno nabrajali, posjetite nas i uvjerite se u našu kvalitetu!



Kako se spojiti?

Vrlo jednostavno. Skinite SA:MP 0.3e client sa http://www.sa-mp.com te unesite nasu IP adresu 176.9.23.44:7998


Poslednja Izmena: Avgust 22, 2012, 18:17:59 POSLE PODNE od [Egrotusi TDM] CadrRa

Cou sam da je vlasnik jedan od admina sa geforca da li je to tacno????Posto je Geforce imao zavidan bro igraca :D Pozdrav

Da, jedan od vlasnika je bivsi 1338 sa G*F****-a

Trebali ste malo slika ubacit posto je opis  ::)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: Djukakv poslato Avgust 22, 2012, 16:25:21 POSLE PODNE
- Unikatan i najmoderniji sistem s paydayom, svaki igrac dobiva payday kada on odigra ukupno 1 sat.

unikatan? MW, LB i ED imaju takav sistem :S.
sretno.. trebao si slike postavit..

edit: obican gf -.-
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2012, 16:44:20 POSLE PODNE od Speedyâ„¢


Bog me ubio ako ja igdje vidim forum link?

EDIT: Dodao sam ti forum link.
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2012, 18:18:16 POSLE PODNE od [Egrotusi TDM] CadrRa

Citat: [Egrotusi TDM] CadrRa poslato Avgust 22, 2012, 18:15:08 POSLE PODNE
Bog me ubio ako ja igdje vidim forum link?

EDIT: Dodao sam ti forum link.

Hvala, editovacu opis uskoro...

Citat: |BU|Davidoff poslato Avgust 22, 2012, 16:39:37 POSLE PODNE
Trebali ste malo slika ubacit posto je opis  ::)
Potpis


Bio sam na vasem serveru dobar je ;)
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2012, 17:50:35 POSLE PODNE od [BU] Marko_Miljkovic



Odkud vam pravo na ovo ime??? jesi dobio dozvolu od mene ili mihael-a ?

Ovaj opis vec postoji o.O Znaci isti sam video odavno.
ODSUTAN

S!Łj0