MTA vs SAMP

Započeo htmostar, Avgust 20, 2012, 21:17:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Sada kada bi se otvorio neki dobar balkanski RP MTA server , verovatno bih poceo i MTA da igram ,MTA po meni mnogo bolji , vise funkcija. Jos uvek nisam upoznat sa MTA skriptanjem tako da o tome nemogu nista reci.
ODSUTAN

ma govorite svi da je bolji MTA, pa sto onda na njemu ne pravite servere?
SAMP Rules  :P

Citat: [GL]Artieâ,,¢ poslato Avgust 21, 2012, 20:34:46 POSLE PODNE
ma govorite svi da je bolji MTA, pa sto onda na njemu ne pravite servere?
SAMP Rules  :P

ne prave jer nemas niti jedan veci mod za mta objavljen...

Naravno da ce MTA biti bolji jer rade nesto zanimljivie ,a samp... dode update vidite i sami kakav je sta reci nego Kalcor -.-".

Citat: Dude poslato Avgust 21, 2012, 21:13:32 POSLE PODNE
Citat: [GL]Artieâ,,¢ poslato Avgust 21, 2012, 20:34:46 POSLE PODNE
ma govorite svi da je bolji MTA, pa sto onda na njemu ne pravite servere?
SAMP Rules  :P

ne prave jer nemas niti jedan veci mod za mta objavljen...

cuo sam da ima jedan na netu, al nisam siguran tocno, pitat cu tog lika kak se zove mod, pa ak nadjem objavit cu ga

MTA:MP !!!!
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: Daniel Zero poslato Avgust 21, 2012, 20:13:38 POSLE PODNE
Sada kada bi se otvorio neki dobar balkanski RP MTA server , verovatno bih poceo i MTA da igram ,MTA po meni mnogo bolji , vise funkcija. Jos uvek nisam upoznat sa MTA skriptanjem tako da o tome nemogu nista reci.
Ja sam imao zombie server i radio je dobro samo sam ukinio i otvorio samp rp server... Na mta 3 put bolje radu zombie botovi. Botovi su clientside to znaci da je spawnano od clienta a ne od servera i cak mozes staviti skinove za zombijeve.

Citat: Dude poslato Avgust 21, 2012, 21:13:32 POSLE PODNE
Citat: [GL]Artieâ,,¢ poslato Avgust 21, 2012, 20:34:46 POSLE PODNE
ma govorite svi da je bolji MTA, pa sto onda na njemu ne pravite servere?
SAMP Rules  :P

ne prave jer nemas niti jedan veci mod za mta objavljen...
ImaÅ¡ paradise  roleplay (link) i valhalla (leakano i pun kurac servera koristi njihovu skriptu).

Ako se mene pita MTA > SAMP. Ko misli drugačije neka mi da dobre argumente.




Sta sam vam rekao za Delgada? :D

[quote author=[OG]ukolazaNinje link=topic=51449.msg375085#msg375085 date=1345666263]
Sta sam vam rekao za Delgada? :D
[/quote]

Å ta si mi rekao na PM ? xd

Inače, igrao sam freeroam servere, i odlični su. Stvarno mi se svidjelo, ali mi je samp nekako bolji, ne znam zašto.

Citat: SpaMaster poslato Avgust 23, 2012, 00:07:09 PRE PODNE
[quote author=[OG]ukolazaNinje link=topic=51449.msg375085#msg375085 date=1345666263]
Sta sam vam rekao za Delgada? :D

Å ta si mi rekao na PM ? xd

Inače, igrao sam freeroam servere, i odlični su. Stvarno mi se svidjelo, ali mi je samp nekako bolji, ne znam zašto.
[/quote]
WTF?! Mislim na moj post na prvoj str. Pogledaj... ;)

MTA je meni kako da kazem zbrkan od puno funkcija i toga ali zabavan je sto se tice stunt servera i race ja sam prije igrao na DDC Drunk Drivers Club i extra je bilo.
Ovdje mozete pronaci dosta modova i scripti:
http://community.mtasa.com/index.php?p=resources
Citat: Adin Tagic poslato Avgust 23, 2012, 04:40:10 PRE PODNE
kada si na mta serveru jel mozes da letis kao na camhack za samp ?   ::) mislim na ono kada mapas :D ako me neko kuzi
Mozes sve je moguce u MTA!
Poslednja Izmena: Avgust 23, 2012, 09:30:27 PRE PODNE od htmostar


MTA je dobar ali previse mi lagga, al bolji mi je SAMP


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: dknez15 poslato Avgust 29, 2012, 10:22:07 PRE PODNE
MTA je dobar ali previse mi lagga, al bolji mi je SAMP
Kako mislis previse laga? Mreza ili ono steka igra? Ako ti steka onda ti PC nije za to :S a ako mreza i ako si na wlan + win 7 to je najgore stalno ti prekida ako igras mta najbolje lan konekcija ili wlan sa windows xp!