[CBS]Croatia Bosnia Serbia Rol3Play Opis Editan!

Započeo htmostar, Avgust 20, 2012, 15:47:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

CBS Rol3Play
Pozdrav igracima samp-a
Predstavljamo vam CBS RolePlay Server
-----------------------------------------------------UVOD-----------------------------------------------------
Mod je radjen 2 mjeseca i edit je Ravens RolePlay(LA-RP)
dodali smo dosta stvari i map-a i mape nisu non rp ili ne precizne!
Server je star oko 6 mjeseci i nas stari rekord je bio 31 igraca.
Prije smo bili na CLRP modu a sad smo presli na ovaj mod jer su bolji sistemi i ostalo.
Hosting je CBS Hosting.
Forum Url je: www.cbs-gaming.info
Nasa facebook grupa(najvise se koristi): www.facebook.com/groups/cbsserver
IP Servera: 176.9.242.187:7778

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------REGISTER/LOGIN SYSTEM-----------------------------------
Register i login system su vrlo jednostavni evo par slika

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------Poslovi i Organizacije-------------------------------------------
Poslova ima dosta i organizacija isto. Kad ste na serveru mozete vidjeti listu sa /organizacije i /poslovi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------System Bizznis--------------------------------------------------
System bizznis je vrlo jednostavan i upravljate sa biznisima sa cmd /businesshelp a kupujete biznise sa /buybizz.
Kiosci isto tako spadaju u bizznise!
Nakon sto kupite bizz morate ga potvrditi u opstini!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------System  Kuca-----------------------------------------------------
System kuca isto tako je jednostavan imate i cak /kucapanel sa kojim mozete upravljati vasom kucom ili /househelp za drugi nacin.
Ako hocete kupiti kucu dodjete na pickup i kucate /buyhouse
I kucu morate potvrditi u opstini!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------Owner ship vozila-----------------------------------------------
Owner ship vozila dobro uradjen i rjeseni su bugovi sto budu na ravens roleplay!
U Los Santosu imate 6 salona vozila
Maksimalno mozete imati 2 vozila
Nakon kupnje morate registrirat vozilo i kad registrirate u tablici se promjenu slova i brojevi.

------------------------------------------MAPE--------------------------------------------------------------------
------------------------------------------Opstina-----------------------------------------------------------------

------------------------------------------Banka--------------------------------------------------------------------

------------------------------------------Policija-------------------------------------------------------------------


-------------------------------------------Gradski Trg------------------------------------------------------------


-------------------------------------------Bolnica------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------FlyBar(EDIT SkyBar-a)-----------------------------------------------

--------------------------------------------Miro Bar---------------------------------------------------------------

---------------------------------------------Videi-------------------------------------------------------------
Presentation Movie(STARI): http://www.youtube.com/watch?v=8b38uhlwWLw&feature=plcp
Intro: http://www.youtube.com/watch?v=LJaOjafNZak&feature=plcp
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=WTI8LOivE1M&feature=plcp
--------------------------------------------------KRAJ------------------------------------------------------------
Vlasnici Servera: Zeljko(Ja) Dario_Skills
Maperi: Nikola_Mirovic, Zeljko
Scripteri: Zeljko i Elmedin(SooNy BlAck[.pwn])


Poslednja Izmena: Avgust 20, 2012, 17:59:10 POSLE PODNE od htmostar

Opis prelos mogao si bolje ovo napravit,a i forum je prelos :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: Jeffery "OG Loc" poslato Avgust 20, 2012, 15:52:30 POSLE PODNE
Opis prelos mogao si bolje ovo napravit,a i forum je prelos :)
Ma opis sam slucajno kliknio na posalji umjesto pregled radim ga jos refreshaj pa vidi ;)

opis 1 zbog truda
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.



Citat: Speedyâ,,¢ poslato Avgust 20, 2012, 16:15:59 POSLE PODNE
Edit starog NBa -.-.. 5/10
i meni je to zapalo za oko cim sam vidio prvu sliku, onu sa prihvatanjem uvjeta za koristenje  :P
opis:7/10
gamemod edit:2/10
forum edit:4/10
Sretno vam..

Citat: [GL]Artieâ,,¢ poslato Avgust 20, 2012, 16:29:26 POSLE PODNE
Citat: Speedyâ,,¢ poslato Avgust 20, 2012, 16:15:59 POSLE PODNE
Edit starog NBa -.-.. 5/10
i meni je to zapalo za oko cim sam vidio prvu sliku, onu sa prihvatanjem uvjeta za koristenje  :P
opis:7/10
gamemod edit:2/10
forum edit:4/10
Sretno vam..
Hvala!
Jest edit starog NBA ali sa puno mapanja, novi komandi, prijevoda i jos toga!
EDIT: Edito sam jos Opis!
Citat: SooNy BlAck[.pwn] poslato Avgust 20, 2012, 16:28:43 POSLE PODNE
Extra server !!
Hvala!!!
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2012, 16:50:09 POSLE PODNE od htmostar

Citat: [GL]Artieâ,,¢ poslato Avgust 20, 2012, 16:29:26 POSLE PODNE
i meni je to zapalo za oko cim sam vidio prvu sliku, onu sa prihvatanjem uvjeta za koristenje  :P
opis:7/10
gamemod edit:2/10
forum edit:4/10
Sretno vam..

Potpis!
Forum veoma slab edit 2/10

Lepo...Forum je jednostavan...Srecno...Sredjuj to polako i reklamiraj...

Citat: [RS:RP]ukolazaNinje poslato Avgust 21, 2012, 05:23:06 PRE PODNE
Lepo...Forum je jednostavan...Srecno...Sredjuj to polako i reklamiraj...
Hvala! Nisam ja bas dobar oko foruma znam ubaciti temu samo i editat slike...


Srećno! A i koliko vidim niste ga sve preveli.. Pise ovamo na slici http://zaslike.com/viewer.php?file=lsnne67u77qe1hkyzz.png "Get inside and Kucajte /v to buy it!" :D Opis 7/10..
The whole world is down.. Let's take a walk

Mappam besplatno (0.3c, 0.3e RemoveBuildingForPlayer). Ukoliko ste zainteresovani pošaljite PM..

WeeD

Ljudi se stvarno trude i zele postici nesta,i samo nemojte deliti vise GM i Admine bit ce sve ok
Zele da uspiju sa serverom :) Pohvala

Citat: Gleeen poslato Avgust 21, 2012, 12:56:28 POSLE PODNE
Srećno! A i koliko vidim niste ga sve preveli.. Pise ovamo na slici http://zaslike.com/viewer.php?file=lsnne67u77qe1hkyzz.png "Get inside and Kucajte /v to buy it!" :D Opis 7/10..
Ma nisam preveo to ali ovako u chatu jesam!
Citat: WeeD poslato Avgust 21, 2012, 13:02:15 POSLE PODNE
Ljudi se stvarno trude i zele postici nesta,i samo nemojte deliti vise GM i Admine bit ce sve ok
Zele da uspiju sa serverom :) Pohvala
Hvala! ali ovo za gm-ove mi tako varamo reknemo dovedite 5 igraca igrac dovede 5 igraca i ti 5 ostanu a ovaj otidje jer nije dobio...
A stari smo mi dosta jedno 7 8 mjeseci samo nismo imali domenu...
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2012, 14:05:44 POSLE PODNE od htmostar