"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Galardo poslato Maj 25, 2020, 10:44:13 PRE PODNE
Aj makni to Scripts iz imena,pa onda pokušaj.
Ponizavanje Level 1000

Mozel mi neko objasnit kako napraviti da kad se igrac zabije sa vozilom da mu se oduzme damage

Treba mi sistem za spawnovanje paketica i nestajanje ako igrac nije veoma blizu njega

Citat: Emrah_Alispahic poslato Maj 25, 2020, 23:47:11 POSLE PODNE
Mozel mi neko objasnit kako napraviti da kad se igrac zabije sa vozilom da mu se oduzme damage

Koristi:
[pawn]OnVehicleDamageStatusUpdate[/pawn]

Primjer:
[pawn]public OnVehicleDamageStatusUpdate(vehicleid, playerid)
{
   new Float:health;
   GetPlayerHealth(playerid,health);
   SetPlayerHealth(playerid,health-5.0);
}[/pawn]

Ma da bi bilo bolje da dodaš varijablu za praćenje healtha vozila, kako ti ne bi oduzelo 5hp kada igrač okrzni branik, već jedino ako je baš dosta velika razlika između prethodnog healtha i sadašnjeg (recimo bio je 1000.0, sad je 750.0 - znači jak je udar, ako se nije vezao neka ga i ubije).

Kako da podesim vreme u skripti da mi pise in game koliko ima sati dole? Nov sam u skriptanju . Ne mislim na td imam td ali se vreme sjebalo nes xd ?

Citat: Dzoni Boss poslato Maj 28, 2020, 16:13:33 POSLE PODNE
Kako da podesim vreme u skripti da mi pise in game koliko ima sati dole? Nov sam u skriptanju . Ne mislim na td imam td ali se vreme sjebalo nes xd ?
Objasni malo detaljnije... Je li prikazuje netcno vreme ili ne prikazuje nikako?
Poslednja Izmena: Maj 28, 2020, 16:34:16 POSLE PODNE od Darkic

Citat: Darkic poslato Maj 28, 2020, 16:30:35 POSLE PODNE
Objasni malo detaljnije... Je li prikazuje netcno vreme ili ne prikazuje nikako?
Pokazuje mi 00:00 i jel moze tvoj mail ili ime na nekoj drustvenoj mrezi ?

Kad ubacujem novi login sistem ukljucujuci i nove TDove, jel moram brisati stari ili ima neki nacin da ubacim novi i da prikazuje njega bez diranja starog?
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~

Citat: ScarfyYT poslato Maj 29, 2020, 01:10:36 PRE PODNE
Kad ubacujem novi login sistem ukljucujuci i nove TDove, jel moram brisati stari ili ima neki nacin da ubacim novi i da prikazuje njega bez diranja starog?

Naravno da mozes, ubacis novi, i prikazujes novi, sklonis samo prikazivanje starog, i stari stavis kao komentar, samim time ti nece uzimati prostor u modu, međutim textdrawi, naročito kada ih je 30-40-50, uzimaju previse mjesta, pa je najbolje ako neces uopste koristiti vise stare da ih prebacis u neki .txt fajl i cuvas negdje u folderu moda, i sklonis iz pwna radi ljepse preglednosti moda

Neko da pomogne kako da napravim kapiju da se otvara na slovo C i kad si u vozilu ha H

jel moze pomoc nov sam i ne znam kako spajam bazu pa se pitam jel moze neko da mi pomogne zelim spojit meanwhile i da ga pokrenme na kucni host da vidim kako izgleda  :D

Citat: Ixiya2031 poslato Maj 31, 2020, 00:55:49 PRE PODNE
jel moze pomoc nov sam i ne znam kako spajam bazu pa se pitam jel moze neko da mi pomogne zelim spojit meanwhile i da ga pokrenme na kucni host da vidim kako izgleda  :D
pa udjes u foldeer gdje ti je mod pokrenes samp-server i otvoris samp i tamo gdje dodajes ip kucas localhost


Citat: Slade poslato Maj 29, 2020, 21:36:10 POSLE PODNE
Naravno da mozes, ubacis novi, i prikazujes novi, sklonis samo prikazivanje starog, i stari stavis kao komentar, samim time ti nece uzimati prostor u modu, međutim textdrawi, naročito kada ih je 30-40-50, uzimaju previse mjesta, pa je najbolje ako neces uopste koristiti vise stare da ih prebacis u neki .txt fajl i cuvas negdje u folderu moda, i sklonis iz pwna radi ljepse preglednosti moda

Hvala puno brate <3
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~

Citat: BoneeeZ poslato Maj 31, 2020, 10:32:36 PRE PODNE
pa udjes u foldeer gdje ti je mod pokrenes samp-server i otvoris samp i tamo gdje dodajes ip kucas localhost

nije moras spojit sa bazom da biti radio register/login inace samo blejis u ekran i cujes muziku