"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Kern poslato Februar 27, 2020, 21:25:59 POSLE PODNE
Treba mi neki expert da mi spoji ovaj gamemode https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=131061.0 na moj VPS Debian9 (Webmin/LAMP)
Trudim se 3dana vec i ne uspjevam bas... problem nastane kod mysql.... ako ima neki prostovoljac da mi pokaze preko teamviwera kako spojiti ovaj mysql bio bi mnogo zahvalan! (Sve je vec instalirano treba samo spojit... )
  ;D

Nista previse tesko, bukvalno ulogujes se na svoju bazu od vps-a, zatim importujes bazu koja vec ima u modu(*.sql), zatim otvoris svoj gamemode, preko pawna/sublime-a/atoma/vs-code-a i nadjes u gamemodu sledece:

[pawn]#define MYSQL_HOST 147.852.1.1 //Ovde uneses IP tvog vps-a, ovo moje iskuliraj
#define MYSQL_USER root //Ovde unosis username od phpmyadmin-a, uglavnom je to root
#define MYSQL_PASS NekaSifra123 //Unosis sifru
#define MYSQL_DATABASE ImeBaze //Ovde unosis ime baze koje si importovao[/pawn]

Zatim ubacis mod na panel, pokrenes, to je to :/

Citat: V01D poslato Februar 28, 2020, 13:12:45 POSLE PODNE
Nista previse tesko, bukvalno ulogujes se na svoju bazu od vps-a, zatim importujes bazu koja vec ima u modu(*.sql), zatim otvoris svoj gamemode, preko pawna/sublime-a/atoma/vs-code-a i nadjes u gamemodu sledece:

[pawn]#define MYSQL_HOST 147.852.1.1 //Ovde uneses IP tvog vps-a, ovo moje iskuliraj
#define MYSQL_USER root //Ovde unosis username od phpmyadmin-a, uglavnom je to root
#define MYSQL_PASS NekaSifra123 //Unosis sifru
#define MYSQL_DATABASE ImeBaze //Ovde unosis ime baze koje si importovao[/pawn]

Zatim ubacis mod na panel, pokrenes, to je to :/

Sve sam ja tu uradio pogledao sve tutoriale na yt na forumima ali nece ajde veceras 5min na teamviever
da mi pogledas molim te zajebavam se vec 3dana sa tim i ne uspjevam! ? dodje mi da zapalim sve ?

NEKO NEKI SISTEM TELEFONA SA BROJEVIMA I TO???

Treba mu neki sistem (bilo koji) za autoskolu, napravio sam mapu i sve samo mi je problem da to napravim jer sam početnik u svemu ovom. Hvala

moze neko da mi napravi td za server zvace se Untitled project i da ima ono za banku kao na rp serverima i ono dole se rendom rp porukama (inc neznam da pravim tde lepo plzz neko da mi da )

Citat: nedjanight1 poslato Mart 05, 2020, 16:26:00 POSLE PODNE
moze neko da mi napravi td za server zvace se Untitled project i da ima ono za banku kao na rp serverima i ono dole se rendom rp porukama (inc neznam da pravim tde lepo plzz neko da mi da )
https://balkan-samp.com/forum/index.php?board=237.0
[Include] > Optidraw
[Include] > Model-Sizes-SQL

Citat: Choub890 poslato Mart 08, 2020, 19:32:57 POSLE PODNE
Potreban maper! Za vise informacija moze PP ovde ili fb Zift Brt
Pogresan pdf momcino.

Moze li mi ko poslati hangar system nesto pravim a nema pojma kako to da odradim.

Potrebno mi je /avozilo komande ako neko ima bio bih zahvalan
Pozdrav svima.

Citat: Tobito poslato Mart 17, 2020, 12:07:34 POSLE PODNE
Potrebno mi je /avozilo komande ako neko ima bio bih zahvalan

[pawn]CMD:veh(playerid, params[])
{
    if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 4) return SendClientMessage(playerid, 0xF81414FF, "[NekiRolePlay] | "BELA"Niste ovlasceni!");
    if(AVozilo[playerid] == 1)
    {
        DestroyVehicle(AVozilo[playerid]);
        AVozilo[playerid] = 0;
        SendClientMessage(playerid, 0xF81414FF, "[NekiRolePlay] | "BELA"Unistio si admin vozilo!");
        return 1;
    }
    new vozilo;
    if(sscanf(params, "i", vozilo)) return SendClientMessage(playerid, 0xF81414FF, "[NekiRolePlay] Pomoc | "BELA"/veh [ID VOZILA]");
    //if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) return SendClientMessage(playerid, 0xF81414FF, "[NekiRolePlay] | "BELA"Ne mozes to iz vozila!");
    if(vozilo < 400 && vozilo > 611) return SendClientMessage(playerid, 0xF81414FF, "[NekiRolePlay] | "BELA"Nepravilan ID vozila!");
    if(AVozilo[playerid] == 0)
    {
        new Float:X, Float:Y, Float:Z;
        GetPlayerPos(playerid, X,Y,Z);
        AVozilo[playerid] = CreateVehicle(vozilo, X,Y,Z, 0, 0, 0, -1);
        PutPlayerInVehicle(playerid, AVozilo[playerid], 0);
        AVozilo[playerid] = 1;
        SendClientMessage(playerid, 0xF81414FF, "[NekiRolePlay] | "BELA"Stvorio si admin vozilo!");
        return 1;
    }
    return 1;
}[/pawn]

Pritom, dodas ovo negde u skripti

[pawn]new AVozilo[MAX_PLAYERS];[/pawn]

Ima li netko komandu za IG pravljenje objekata? Hvala!



Citat: i.sam.znas poslato Mart 19, 2020, 13:41:14 POSLE PODNE
Old 15/05/2013, 11:51 PM   
Old 10/10/2012, 08:08 PM

Srecno liku sa ovim kodovima :D
Ne pravi se pametan , nego ako imas nesto novije posalji ako ne ne komentarisi ;)

Imali netko gotov auto system? Moj ne radi najbolje, auto mi se nakon reloga ne spawnaju.