"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel moze neko da mi napise komandu da se admin teleportuje na kordinate x y z u ycmd ja to imam u dcmd al se nikako ne snalazim da prevedem dcmd u ycmd

Moze mi neko napraviti mini info ko na skill areni ili elitez gaming ono sa desne strane da bude skin pare lvl 
... Unapred Hvalal :)

Citat: deniskripter poslato April 26, 2019, 21:46:01 POSLE PODNE
Moze mi neko napraviti mini info ko na skill areni ili elitez gaming ono sa desne strane da bude skin pare lvl 
... Unapred Hvalal :)
Ne bih reko da ce ti iko napravit "mini info" td-ove,uzmi iz nekog drugog moda i prilagodi sebi

Citat: Boske poslato April 24, 2019, 15:14:50 POSLE PODNE
Jel moze neko da mi napise komandu da se admin teleportuje na kordinate x y z u ycmd ja to imam u dcmd al se nikako ne snalazim da prevedem dcmd u ycmd

[pawn]
YCMD:xgoto( playerid, params[],help )
{
    if( PlayerInfo[ playerid ][ pAdmin ] < 3 ) return SCM( playerid,-1, "Niste u mogucnosti koristiti ovu komandu." );
   new Float:Poz[ 3 ];
   if( sscanf(params, "fff", Poz[ 0 ], Poz[ 1 ], Poz[ 2 ] ) ) return SCM( playerid, -1,"/xgoto [ x ] [ y ] [ z ]" );
        SetPlayerPos( playerid, Poz[ 0 ], Poz[ 1 ], Poz[2 ] );
        SCM( playerid,-1, "Teleportovani ste na koordinate %f, %f, %f",Poz[ 0 ], Poz[ 1 ], Poz[ 2 ] );
   return true;
}

[/pawn]


Cao , kako da fixujem komandu /spodesavanja kada je upisem i ukljucim nesto ona krasuje server da li iko zna resenje?

Citat: Мунгос poslato Maj 01, 2019, 02:58:26 PRE PODNE
Cao , kako da fixujem komandu /spodesavanja kada je upisem i ukljucim nesto ona krasuje server da li iko zna resenje?
zamijeni SCMF

69

Treba mi pomoć: Kako početi Skriptati? Znam Editovati Mod dobro, ali da li mi može neko reći Å¡ta trebam Raditi od Početka ( Å ta prvo uraditi? npr. Poslove, Animacije, neke Komande itd. )? Želio bih napraviti neÅ¡to kao United Village's , da bude u 1 ili vise malih Gradova. ÄŒuo sam da je to lakÅ¡e napraviti nego neÅ¡to u BG. Da li ima neki YouTuber ili neÅ¡to tako ko je napravio Serial gdje pravi svoj Mod od 0 ? Mnogi su samo pokazali "kako započeti". Hvala svima koji mi odgovore !  :) :) :)

Citat: Nikola_Toretto poslato Maj 12, 2019, 18:34:11 POSLE PODNE
Treba mi pomoć: Kako početi Skriptati? Znam Editovati Mod dobro, ali da li mi može neko reći Å¡ta trebam Raditi od Početka ( Å ta prvo uraditi? npr. Poslove, Animacije, neke Komande itd. )? Želio bih napraviti neÅ¡to kao United Village's , da bude u 1 ili vise malih Gradova. ÄŒuo sam da je to lakÅ¡e napraviti nego neÅ¡to u BG. Da li ima neki YouTuber ili neÅ¡to tako ko je napravio Serial gdje pravi svoj Mod od 0 ? Mnogi su samo pokazali "kako započeti". Hvala svima koji mi odgovore !  :) :) :)
Znam za SadGoatProduction, mislim da je on radio GM od 0, a mnoge stvari kod njega imaš objašnjene, ukoliko ti nešto ipak bude nejasno, imaš ovaj ili originalni samp forum.
TakoÄ'er, koristi se i sa SAMP Wiki gdje su ti objaÅ¡njene razne funkcije.

c0x

*

Citat: Nikola_Toretto poslato Maj 12, 2019, 18:34:11 POSLE PODNE
Treba mi pomoć: Kako početi Skriptati? Znam Editovati Mod dobro, ali da li mi može neko reći Å¡ta trebam Raditi od Početka ( Å ta prvo uraditi? npr. Poslove, Animacije, neke Komande itd. )? Želio bih napraviti neÅ¡to kao United Village's , da bude u 1 ili vise malih Gradova. ÄŒuo sam da je to lakÅ¡e napraviti nego neÅ¡to u BG. Da li ima neki YouTuber ili neÅ¡to tako ko je napravio Serial gdje pravi svoj Mod od 0 ? Mnogi su samo pokazali "kako započeti". Hvala svima koji mi odgovore !  :) :) :)
Pogledaj kanal na YT SadGoatProduction, lik sve detaljno objasnjava kako poceti mod od 0.
Respect: Luk@ - Basovski - Xunder
"Nista nije tako lose, da ne moze biti gore."


Da li mi neko moze poslati  kodove za "Dinamicno Kreiranje Kuce, Stanova i Firmi" ? Hvala !

Zna neko zasto? Kad idem na Compile u PAWNO udje mi u Igricu, izadjem iz igrice i ima onaj Prazan Compile Prozor.

Hitno mi je potreban test admin system, ako neko ima pastebin, ili voljan da mi napravi sve sto je potrebno zahvaljujem

Treba mi pomoć: Pozdrav, može li mi neko reći da li je moguće Promjeniti RPG Mod u RP ? Ako jeste kako i da li je tesko? Hvala !  :) :) :)

Citat: Nikola_Toretto poslato Maj 13, 2019, 16:02:29 POSLE PODNE
Treba mi pomoć: Pozdrav, može li mi neko reći da li je moguće Promjeniti RPG Mod u RP ? Ako jeste kako i da li je tesko? Hvala !  :) :) :)

Nije tesko samo smanji plate na poslovima i povecaj rp u organizacijama i smanji respekte po plati na 1 i stavis npr za level 2 da treba 10 respekta. :D