"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Corleone.pwn poslato April 01, 2019, 18:19:32 POSLE PODNE
Pogledaj na YouTube naci ces sigurno.. Inace ako ne nadjes najlakse ti je CTRL+F i upisi samo TextDraw.
Zatim sve dokle vidis to TextDraw izbrisi. Tjt.
Ako hoces da ubacis samo kad uradis textdrawove udji u fajl od moda preko kojeg pravis TextDrawove i samo nadji fajl .txt gde ti je kod od TextDrawova i ubaci u skriptu na isto mesto gde si obrisao prosle TextDrawove.
Ukoliko nisi nesto lepo razumeo samo mi posalji PM.
@ραÏ...ησνι¢
Moze ovako,ti meni pokazes preko anydesk-ja tebi dam nagradu ?: D


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.

Citat: ραÏ...ησνι¢ poslato April 01, 2019, 20:40:19 POSLE PODNE
Moze ovako,ti meni pokazes preko anydesk-ja tebi dam nagradu ?: D
Jedino da ti napisem PM kad mogu. Ovih dana sam zauzet imam nekih problema.. Pa kad resim te probleme da ti se ja javim..Moze tako?
@ραÏ...ησνι¢

Citat: Corleone.pwn poslato April 01, 2019, 20:51:33 POSLE PODNE
Jedino da ti napisem PM kad mogu. Ovih dana sam zauzet imam nekih problema.. Pa kad resim te probleme da ti se ja javim..Moze tako?
@ραÏ...ησνι¢
Moze brate moj !


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.


E ovako znam da trazim previse ali bio bi veoma zahvalan ako neko ima sistem rob banke/ wanted lvl/ use inventory/ kao na balkan school ...
rob banke mislim na to da se moze rob dostavit...

Citat: Jiky poslato Mart 28, 2019, 22:17:19 POSLE PODNE
Treba mi mpa za ovde
https://imgur.com/a/5PMBNDv
imas u removebuild  tu su sve mape koje su obrisane, nadjes dole i obrises mozda ce ti pisat market kod burga

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Pozdrav, krenulo je da me zanima skriptanje, ali gledam ove tutorijale na yt, i ni jedan skripter nije objasnio nista posebno, nego većina njih su umisljeni i rade kao roboti, ja sam nov I samo želim da shvatim neke funkcije sta se kako zove i cemu za sta služi, a ostalo je lako nadam se, konkretno za početak ako neko moze da.mi objasni sta je #include , define, kako započeti komandu, kojim simbolom je završiti, sta znaci sta prosto, sta znače dve kose crte, sta je YSI, streamer, sscanf.. valjda se ovako pise, hvala svim skripterima unapred!

Edit:Ako ima mnogo da se objašnjava slobodno me kontaktirajte i preko PMa
Poslednja Izmena: April 15, 2019, 00:02:36 PRE PODNE od Nikolic9123

Citat: Nikolic9123 poslato April 15, 2019, 00:00:17 PRE PODNE
Pozdrav, krenulo je da me zanima skriptanje, ali gledam ove tutorijale na yt, i ni jedan skripter nije objasnio nista posebno, nego većina njih su umisljeni i rade kao roboti, ja sam nov I samo želim da shvatim neke funkcije sta se kako zove i cemu za sta služi, a ostalo je lako nadam se, konkretno za početak ako neko moze da.mi objasni sta je #include , define, kako započeti komandu, kojim simbolom je završiti, sta znaci sta prosto, sta znače dve kose crte, sta je YSI, streamer, sscanf.. valjda se ovako pise, hvala svim skripterima unapred!

Edit:Ako ima mnogo da se objašnjava slobodno me kontaktirajte i preko PMa
Prvo I osnovno pitanje: Jel znaš ENGLESKI jezik?
.: Kontakt :.
( Klikni Text )




[Tool] Balkanski PAWN Compiler

<3 <3

Citat: Nikolic9123 poslato April 15, 2019, 00:00:17 PRE PODNE
Pozdrav, krenulo je da me zanima skriptanje, ali gledam ove tutorijale na yt, i ni jedan skripter nije objasnio nista posebno, nego većina njih su umisljeni i rade kao roboti, ja sam nov I samo želim da shvatim neke funkcije sta se kako zove i cemu za sta služi, a ostalo je lako nadam se, konkretno za početak ako neko moze da.mi objasni sta je #include , define, kako započeti komandu, kojim simbolom je završiti, sta znaci sta prosto, sta znače dve kose crte, sta je YSI, streamer, sscanf.. valjda se ovako pise, hvala svim skripterima unapred!

Edit:Ako ima mnogo da se objašnjava slobodno me kontaktirajte i preko PMa

Prati forum , gledaj samp wiki , prati modove i sisteme skripti , prouci sta kako funkcionise pa tek onda kreni da radis.




Give Honor To The One Who Deserve It





Pozdrav Skripteri, evo me opet, ovog puta uspeo sam skinuti neki mod i krenuo ga ,,editovati,, onoliko koliko znam, problem je sada ovaj eror koji izadje kad pokrenem server, ali server sve normalno radi, samo ne znam sta je ovo, i ako je neko imao problema s ovim neka mi napise kako da se resi, hvala svima.

Slika: https://imgur.com/a/qSo1tFO

Citat: Nikolic9123 poslato April 15, 2019, 17:14:44 POSLE PODNE
Pozdrav Skripteri, evo me opet, ovog puta uspeo sam skinuti neki mod i krenuo ga ,,editovati,, onoliko koliko znam, problem je sada ovaj eror koji izadje kad pokrenem server, ali server sve normalno radi, samo ne znam sta je ovo, i ako je neko imao problema s ovim neka mi napise kako da se resi, hvala svima.

Slika: https://imgur.com/a/qSo1tFO
To je YSI 1.0 HAHAHAHAH
https://github.com/pawn-lang/YSI-Includes/archive/5.x.zip
.: Kontakt :.
( Klikni Text )




[Tool] Balkanski PAWN Compiler

<3 <3

Hvala brate, ja ne znam ni sta skidam nit znam sta je YSIðŸ˜,

Skinuo sam ovaj sto si mi poslao i zamenio folder s ovim starim, sačuvao sam i stari za svaki slučaj ali mi isto stoji, ne znam sta trebam da radim, jel treba nešto u pawno da se kuca?

Poz treba mi ima li neko dutytime system za admine?
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Citat: Roby Mapper poslato April 18, 2019, 21:57:00 POSLE PODNE
Poz treba mi ima li neko dutytime system za admine?
Mislis online vreme admina ili bas koliko je na duty?
.: Kontakt :.
( Klikni Text )




[Tool] Balkanski PAWN Compiler

<3 <3

@Pinch.aMx Ono kad ides aduty pa ti meri vreme pa kad skines duty i opet ides duty da ti pise koliko si bio na duty kao na ZG
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----