"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Legacyy poslato Mart 12, 2019, 16:37:50 POSLE PODNE
Vaše ime na forumu: Legacyy
- Šta tražite: Include
- Opis: Obicna InventoryMenu.inc
- Dodatak:nista
Izvoli :)

Klik

Treba mi mapa obicna cesta,ako neko moze izmapat nek mi se javi pm,obicna cesta nikakvi dodaci

Pozdrav trazim GM / Skriptu radi se o Zenolo u MYSQL ko ima ovaj mod neka ostavi down link
slike od moda https://imgur.com/a/b7Ikp

treba mi sistem/ime sistema koji pokazuje gdje sam tačno u gradu(lokaciju)

npr odem na vinewood, piše mi u TDu da sam na vinewoodu

Evo mali opis sta sam zamislio uraditi.
-Poceo sam da pravim deagle event system. Zanima me da li mi neko moze pomoci da napravim komandu gde ce da mi izbaci 2 puta posebno da upisem ID od igraca koji trebaju da se pucaju tu rundu. Treba da se stvore na dve razlicite koordinate tj. u dva ugla da se stave. Nakon sto taj sto izgubi da se normalno spawna, a ovaj sto je pobedio da se stvori na tribine te sa kojih se gleda event.
-Druga komanda koja mi treba je slicna prvoj ali samo za finale deagle eventa. Treba mi pomoc da napravim komandu istu onakvu samo da se igra na 3 runde. Znaci da treba se odigrati 3 runde. Treba jos komanda da se napravi, da moze se prekinuti to finale ako neko pobedi prve dve pa da se ne gubi vreme za trecu.

-Ukoliko neko ima volje da mi pomogne bio bih mu jako zahvalan
-Ako neko ima volje da mi pomogne a nije bas razumeo sta sam hteo napisati neka mi posalje PM.

[pawn]YCMD:goto(playerid, params[],help)
{

   if(PlayerInfo[playerid][pRadi] == 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "CRVENA"Radis posao ne mozes da koristis ovu komandu!");
   if(GetPVarInt(playerid,"EditorMode") == 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "CRVENA"Zasto bi koristio ovu komanndu kad koristis namestaj sistem, gde ti je MOZAK?!");
   new string[128], giveplayerid, giveplayer[MAX_PLAYER_NAME];
   new Float:plx,Float:ply,Float:plz;
   if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pGM] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pPromoter] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pVip] >= 1)
   {
      if( !sscanf(params, "u", giveplayerid ) ) {
          if( giveplayerid == INVALID_PLAYER_ID ) return SCM(playerid, -1,""CRVENA"Igrac nije povezan!");
          if( PlayerInfo[playerid][pPromoter] == 1 && PlayerInfo[giveplayerid][pAdmin] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca koji je jaci od vas!");
          if( PlayerInfo[playerid][pPromoter] == 1 && PlayerInfo[giveplayerid][pGM] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca koji je jaci od vas!");
          if( PlayerInfo[playerid][pGM] >= 1 && PlayerInfo[giveplayerid][pAdmin] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca koji je jaci od vas!");
          if( PlayerInfo[playerid][pVip] >= 1 && PlayerInfo[giveplayerid][pAdmin] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca koji je jaci od vas!");
            if( PlayerInfo[playerid][pVip] >= 1 && PlayerInfo[giveplayerid][pGM] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca koji je jaci od vas!");
            if( PlayerInfo[playerid][pAdmin] < PlayerInfo[giveplayerid][pAdmin]) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca koji je jaci od vas!");
         if( PlayerInfo[playerid][pTrazeniLevel] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca jer imate trazeni level!");
         if( PlayerInfo[giveplayerid][pTrazeniLevel] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca koji ima trazeni level!");
         if( PlayerInfo[playerid][pZatvor] != 0) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca jer ste zatvoreni!");
            if( PlayerInfo[giveplayerid][pZatvor] != 0) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca jer je zatvoren!");
         if( PlayerInfo[playerid][pWar] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca jer ste u waru!");
         if( PlayerInfo[giveplayerid][pWar] >= 1) return SCM(playerid,-1,"BG:RP | "SPLAVA"Ne mozete se portati do igraca jer je u waru!");
         if(giveplayerid == playerid) return SCM(playerid, -1, "Ne mozes se gotati do samog sebe!");
         GetPlayerName(giveplayerid, giveplayer, sizeof(giveplayer)); GetPlayerPos(giveplayerid, plx, ply, plz);
         if (GetPlayerState(playerid) == 2)
         {
            new tmpcar = GetPlayerVehicleID(playerid);
            SetVehiclePos(tmpcar, plx, ply+4, plz);
         }
         else
         {
            SetPlayerPos(playerid,plx,ply+2, plz);
         }
         SetPlayerInterior(playerid, GetPlayerInterior(giveplayerid));
         SetPlayerVirtualWorld(playerid, GetPlayerVirtualWorld(giveplayerid));

         format(string, sizeof(string),""ZUTA"[PORT] "BELA"Portao si se do igraca %s.",GetName(giveplayerid));
         SCM(playerid, -1, string);
         new arank[124];
         if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 1) { arank = "Admin Level 1"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 2) { arank = "Admin Level 2"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 3) { arank = "Admin Level 3"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 4) { arank = "Admin Level 4"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 5) { arank = "Admin Level 5 (Head-Admin)"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pSkripter] == 1) { arank = "Skripter"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pSkripter] == 7) { arank = "Vlasnik"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 6) { arank = "Admin Level 6 (Direktor)"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pGM] == 1) { arank = "GameMaster Level 1"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pGM] == 2) { arank = "GameMaster Level 2"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pGM] == 3) { arank = "GameMaster Level 3"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pPromoter] == 1) { arank = "Promoter"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pVip] == 1) { arank = "Vip Level 1"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pVip] == 2) { arank = "Vip Level 2"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pVip] == 3) { arank = "Vip Level 3"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pVip] == 4) { arank = "Vip Level 4"; }
         else if(PlayerInfo[playerid][pVip] == 5) { arank = "Master Donator"; }
         format(string, sizeof(string),""ZUTA"[PORT] "BELA"%s %s se portao do vas.",arank, GetName(playerid));
         SCM(giveplayerid, -1, string);
      }
      else SCM(playerid, -1,""CRVENA"BG:RP Pomoc | "BELA"/goto [ID/Nick]");
   }
   else SCM(playerid, -1,""CRVENA"[BG:RP] "BELA"Samo Admini & GameMasteri!");
   return 1;
}
[/pawn]Da li neko moze da mi pomogne oko goto sistema?
problem je taj da se vlasnik ne moze gotati do drugih al ili gm pozicija neko objasni kako treba da ide?
Poslednja Izmena: Mart 27, 2019, 16:33:25 POSLE PODNE od Deki07

Neko voljan da uradi server TDove (Donje, gornje, brzinomer) i jos par stvarcica u tdovima nece bit za dzaba.
Samo iskusni nek se jave u PP ako je neko zainteresiran.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: v4yne1 poslato Mart 17, 2019, 21:10:10 POSLE PODNE
treba mi sistem/ime sistema koji pokazuje gdje sam tačno u gradu(lokaciju)

npr odem na vinewood, piše mi u TDu da sam na vinewoodu
Imas to u Jamacia/BE modu.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security





Citat: Jiky poslato Mart 29, 2019, 11:30:03 PRE PODNE
ono ispod burga kao market
@RevOLvɘЯ.pwn
Evo učitalo mi je. Nije veliki prostor pa prosto izbriši taj market i napravi mali park preko mapeditora,možda 10-15min rada max

Potreban mi je sistem za radar al ne onaj radar sto se stavi u vidu objekta i stoju tu stalno nego da moze clan saobracajne policije da ukuca komandu /radar i da on vata samo pravo do neke udajenosti  pritom da kad se saobracajac skloni sa tog mesta radar treba da se ugasi (da se skloni sa te pozicije), isto i kad igrac izadje sa servera da se taj radar izgubi(ugasi).

Moze neko da mi objasni preko AnyDesk-a kako da izbacim textdraw- i da ubacim nove pls


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.