"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

pozz, imam problem kada pokrenem neki mod pise mi Run time error 19. File i nesto dalje, probao sam razne stvari da fixam ali ne ide, nece nikako da proradi, pocetnik sam stvarno i ne znam skoro nista, pa ako biste mi vi mogli pomoci kako i sta bio bih zahvalan :)

Citat: Mikhail.^ poslato Avgust 15, 2018, 22:47:28 POSLE PODNE
pozz, imam problem kada pokrenem neki mod pise mi Run time error 19. File i nesto dalje, probao sam razne stvari da fixam ali ne ide, nece nikako da proradi, pocetnik sam stvarno i ne znam skoro nista, pa ako biste mi vi mogli pomoci kako i sta bio bih zahvalan :)
imas li microsoft visual studio i visual studio c++?

Citat: M!chaeL poslato Avgust 16, 2018, 01:55:05 PRE PODNE
imas li microsoft visual studio i visual studio c++?
microsoft visual studio samo


sad uradim ja input dialog gde treba unes dan mjesec i godinu ali neznam kak da uradim kod dijalog kako da  uradim ja taj sistem pokusao sam na mog 100 nacina nikad nisam uspeo
ovo treba da bude ovako unesi pr: dan mjesec godina.

Uneses 25.03.1999
kod dijaloga /zastita
udjes u taj dijalog drugi koji se zove /zastita jer si uneseo data mjesec i godina i onda ti kucas /zastita izadje ti vi ste registrovani na 23.03.1999 vi ste uneli taj datum.

Pozdrav. Novi sam na forumu pa ne znam gdje bih pitao i pisao... Ovako imam problem

Radi se o modu Rio Grande RPG koji je izvorno NL mod koji je prebacen iz MySQL u YINI. Fora je u tome sto prilikom compileanja izbacuje eror ono file or function is not found. Uglavnom treba se compile mod sa novim pluginima prebacenim na trenutnu verziju sampa. Koliko ja razumijem. Posto taj dio ne znam odradit niti se znam snac po Googleu i pronac te pluginove cak i kad bi ih pronasao ne bih znao sta s njima. Zamolio bih nekog ako ima 5 minuta vremena da mi to odradi. Zelio bih editovat mod i vidjet zapravo kakav je. Ne mogu ga nikako upaliti

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=114025.0

Pozdrav.Skoro sam poceo da editujem SA:RP mod 2.4v i imam problem sa enterijerima tj kad udjem u enterijer opstine,banke i nekih org propadnem.I zeleo bi da znam kako da podesim enterijere i to

HVALA UNAPRED ! :D


I LOVE VODKA AND SLAV COUNTRY'S

Citat: Djoxi samp poslato Avgust 22, 2018, 12:15:09 POSLE PODNE
Pozdrav.Skoro sam poceo da editujem SA:RP mod 2.4v i imam problem sa enterijerima tj kad udjem u enterijer opstine,banke i nekih org propadnem.I zeleo bi da znam kako da podesim enterijere i to

HVALA UNAPRED ! :D
Jel uvek propadnes ili po nekad? Ako po nekad propadnes onda malo vislje stavi kordinate za ulaz tj kad kliknes f da te malo vislje spawnuje, ako ti uvek propadne onda ili nemas int ili su ti kordinate na pogresno mesto postavljene

Citat: M!chaeL poslato Avgust 22, 2018, 16:25:57 POSLE PODNE
Jel uvek propadnes ili po nekad? Ako po nekad propadnes onda malo vislje stavi kordinate za ulaz tj kad kliknes f da te malo vislje spawnuje, ako ti uvek propadne onda ili nemas int ili su ti kordinate na pogresno mesto postavljene
Uvek propadnem ali kako da znam dal su enterijeri i kako da podesim enterijer i kordinate ?


I LOVE VODKA AND SLAV COUNTRY'S

Treba mi onaj "ALT Chat" kao na DM serverima

Treba mi komanda /aprodajsve , /vipvozilo , /vipmotor i /lastseen?

Pozdrav svima, realtivno sam početnik na polju skriptanja, pa me interesuje jedna stvar;

Å ta unijeti ovdje:
[pawn]if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] ???) return Ovlasteni(playerid);[/pawn]
na način da ovu komandu koristi admin level 3, 4, 5 pa nadalje (ako me razumijete)?

Problem je u tome Å¡to kada unesem neki kod npr: "< ili > ili >=" na nekim komandama radi po ovom principu, a po nekim ne.

Hvala Vam što ste pročitali i evenutalno ako možete pomoći. LP.
Taman smo se Å¡atro smirili
a ono nova afera
roknuše premijera
narod u čudu zvera, alal vera

Citat: Demky poslato Avgust 30, 2018, 18:19:08 POSLE PODNE
Pozdrav svima, realtivno sam početnik na polju skriptanja, pa me interesuje jedna stvar;

Å ta unijeti ovdje:
[pawn]if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] ???) return Ovlasteni(playerid);[/pawn]
na način da ovu komandu koristi admin level 3, 4, 5 pa nadalje (ako me razumijete)?

Problem je u tome Å¡to kada unesem neki kod npr: "< ili > ili >=" na nekim komandama radi po ovom principu, a po nekim ne.

Hvala Vam što ste pročitali i evenutalno ako možete pomoći. LP.


if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return Ovlasteni(playerid); Npr od admina 1 pa nadalje
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 3) return Ovlasteni(playerid); Npr od admina 3 pa nadalje moze i na drugi nacin ali eto

Profesija: Scripter
Expension Community USKORO

Citat: Hulk.png poslato Avgust 30, 2018, 18:22:29 POSLE PODNE

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return Ovlasteni(playerid); Npr od admina 1 pa nadalje
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 3) return Ovlasteni(playerid); Npr od admina 3 pa nadalje moze i na drugi nacin ali eto
Hvala puno, shvatio sam princip :)
Taman smo se Å¡atro smirili
a ono nova afera
roknuše premijera
narod u čudu zvera, alal vera

np

Profesija: Scripter
Expension Community USKORO