"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi komanda /preuzmidrogu i onda se igracu pokaze marker i u chat mu pise Sada idite do markera i preradite drogu (/preradidrogu) i da mu drogu (koja ne moze da se koristi dok je ne preradi

Citat: M!chaeL poslato Maj 01, 2018, 19:53:34 POSLE PODNE
Treba mi komanda /preuzmidrogu i onda se igracu pokaze marker i u chat mu pise Sada idite do markera i preradite drogu (/preradidrogu) i da mu drogu (koja ne moze da se koristi dok je ne preradi
(koristim real gaming mod)

Kako da stavim da ne izbaciva onaj register kao na sa nego kada pritisnem register da se spawnam netut

Pozdrav, može li mi neko pomoći,vako,stalno mi igrači traže respawn vozila,pa da napravim nešto da se vozilo respawna nakon 3-4 minute ne znam ni ja,kako je na drugim modovima nekim koje je to napravljeno,unaprijed hvala!


Pozdrav zaboravio sam kako da napravim cmd /servernovosti , znam cmd da napravim ali ne znam kako da mi iza ima objekat crn providan , SCM I SPD nijee nekako drugo ima

Citat: Muslimovic poslato Maj 06, 2018, 10:12:41 PRE PODNE
Pozdrav zaboravio sam kako da napravim cmd /servernovosti , znam cmd da napravim ali ne znam kako da mi iza ima objekat crn providan , SCM I SPD nijee nekako drugo ima

Milsil na komandu /update ? Da se vidi sta je novo dodato na updateu ?

Zdravo Treba mi cjeli sistem Zlatare, pljacka itd, Radim od 0, slicno radim kao prema UP-u

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Citat: Muslimovic poslato Maj 06, 2018, 10:12:41 PRE PODNE
Pozdrav zaboravio sam kako da napravim cmd /servernovosti , znam cmd da napravim ali ne znam kako da mi iza ima objekat crn providan , SCM I SPD nijee nekako drugo ima
https://pastebin.com/0pV0k8Du

Citat: AdmirTM poslato Maj 03, 2018, 16:07:37 POSLE PODNE
Pozdrav, može li mi neko pomoći,vako,stalno mi igrači traže respawn vozila,pa da napravim nešto da se vozilo respawna nakon 3-4 minute ne znam ni ja,kako je na drugim modovima nekim koje je to napravljeno,unaprijed hvala!
Ovo stavis kod ostalih

forward Respawn();
public Respawn()
{
new bool:b_Used[MAX_VOZILA];
foreach(Player, i)
if(IsPlayerInAnyVehicle(i))
b_Used[GetPlayerVehicleID(i)] = true;

for(new car = 593; car < MAX_VOZILA; car++)
if(!b_Used[car])
RTC(car);

RespawnVozila = 0;
SendClientMessageToAll(-1, ""SZELENA"<<< "SZELENA"Privatna Vozila Respawnovana "SZELENA">>>");
return 1;
}

,a ovo

SetTimer("Respawn", 300000, false);//ovdje je svakih 5 min-1000 je 1 sec

kod public OnGameModeInit()

Citat: sÊŸâ",Eᴍᴏ poslato Maj 06, 2018, 21:01:39 POSLE PODNE

[pawn]
new   RespawnVozila;


YCMD:rac(playerid, params[], help)
{
    #pragma unused help
    if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,"BT:RP | "CRVENA"Moras se ulogovati da bi koristio ovu komandu!");
   if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 2) return SCM(playerid, -1, ""CRVENA"[BT:RP] "SIVA"Samo Admini (AL 2+)!");
    if(AdminDuty[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,""CRVENA"[BT:RP] "SIVA"Morate biti na admin duznosti!");
   if(RespawnVozila) return SCM(playerid, -1, ""CRVENA"[GRESKA] "BELA"Respawn je vec pokrenut!");
   new string[512]; RespawnVozila = 1;
   format(string,sizeof string, ""SPLAVA"<<< "SIVA"Admin %s je pokrenuo respawn vozila za 20 sec! "SPLAVA">>>", GetName(playerid));
   SendClientMessageToAll(-1, string);
   SendClientMessageToAll(-1, ""SPLAVA"<<< "SIVA"Udjite u svoje vozilo ukoliko zelite da ga zadrzite! "SPLAVA">>>");
   SetTimer("Respawn", 20000, false);
   return 1;
}

forward Respawn();
public Respawn()
{
   new bool:unwanted[MAX_VOZILA];
   for(new player=0; player<MAX_PLAYERS; player++)
   {
      if(IsPlayerInAnyVehicle(player)) { unwanted[GetPlayerVehicleID(player)]=true; }
   }
   for(new car = 1; car < MAX_VOZILA; car++)
   {
      if(!unwanted[car]) SetVehicleToRespawn(car);
   }
   RespawnVozila = 0; SendClientMessageToAll(-1, ""SPLAVA"<<< "SIVA"Vozila Respawnovana "SPLAVA">>>");
   return 1;
}
[/pawn]

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Citat: sÊŸâ",Eᴍᴏ poslato Maj 06, 2018, 20:49:08 POSLE PODNE
https://pastebin.com/0pV0k8Du
Ali kako da mi je vecee to iza crno , ovo mi je puno usko ja zelim skoro preko cijelog ekrana da stoji crno , sirinu ne mogu postaviti

Da li ima skripter koji ima vremena da mi pomogne da uradim GameMode od 0!
Pocetnik sam u skriptanju a na YouTubeu nema nijedan tutorijal da to objasni kako treba!

Citat: Eddie7 poslato Maj 08, 2018, 22:54:46 POSLE PODNE
Da li ima skripter koji ima vremena da mi pomogne da uradim GameMode od 0!
Pocetnik sam u skriptanju a na YouTubeu nema nijedan tutorijal da to objasni kako treba!
Bolje ti je edit kakav mod,nema sanse da napravis mod od 0,ako si pocetnik...

Citat: Eddie7 poslato Maj 08, 2018, 22:54:46 POSLE PODNE
Da li ima skripter koji ima vremena da mi pomogne da uradim GameMode od 0!
Pocetnik sam u skriptanju a na YouTubeu nema nijedan tutorijal da to objasni kako treba!

Ako si pocetnik bas suprotno,edituj modove uzmi Underpoint(posto ga ceo balkan koristi,mod je objavljen pre 4 i vise godina(vise je od 4 mozda 2012-2013),pa se uci ubacuj textdrawove,gledaj neke male sisteme i naucices :D