"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Da mi neko kaze kada upisem /sadidrogu da se napravi kako stebla sa marihuana i da pisuje pr 10/60 min ostalo za beranje i kad ode /beridrogu da ga snema,ako zna neko kako da to uradim?

Citat: Snike02 poslato Oktobar 12, 2017, 17:58:23 POSLE PODNE
Da mi neko kaze kada upisem /sadidrogu da se napravi kako stebla sa marihuana i da pisuje pr 10/60 min ostalo za beranje i kad ode /beridrogu da ga snema,ako zna neko kako da to uradim?

pa kad ukuca komandu stavis createobject ta stabla marihuane,i onda kod komande /beridrogu destroyobject i tjt,kako mislis da pise to za minute,na labelu ili gdje?

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Oktobar 12, 2017, 19:04:19 POSLE PODNE
Citat: Snike02 poslato Oktobar 12, 2017, 17:58:23 POSLE PODNE
Da mi neko kaze kada upisem /sadidrogu da se napravi kako stebla sa marihuana i da pisuje pr 10/60 min ostalo za beranje i kad ode /beridrogu da ga snema,ako zna neko kako da to uradim?

pa kad ukuca komandu stavis createobject ta stabla marihuane,i onda kod komande /beridrogu destroyobject i tjt,kako mislis da pise to za minute,na labelu ili gdje?
Da da ima labelu i da pise primer kad posadis 1/60 i posle 1 min da pise 2/60 itn.Kako da to uradim?

Treba mi objasnjenje kako da postavim igracu samo jedan tim za DM server, to jest uzme Ballas skin i on je u ballasima.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: SejnurHD poslato Oktobar 13, 2017, 12:53:12 POSLE PODNE
Treba mi objasnjenje kako da postavim igracu samo jedan tim za DM server, to jest uzme Ballas skin i on je u ballasima.
lol, varijabla pTIM, kad udje ako odabere ballas, stavis mu 1 npr, i cuvanje citanje, i kad udje na server ako je pTIM 1 stavis mu skin ballasa i et
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Mevlo Kapić poslato Oktobar 07, 2017, 09:42:54 PRE PODNE
Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=51045.msg765232#msg765232 date=1507315032]
Citat: SejnurHD poslato Oktobar 06, 2017, 14:29:46 POSLE PODNE
Citat: Mevlo Kapić poslato Oktobar 06, 2017, 13:49:32 POSLE PODNE
Opet izbaci mi dialog i moram da kliknem "OK" . A ja ne želim to nego želim da mi izbaci u chatu to
Nista lakse.
[pawn]
   new cIPIgraca[24], connectIme[MAX_PLAYER_NAME];
   GetPlayerIp(playerid, cIPIgraca, 24);
   ImeIgraca(playerid, connectIme);
   new tmp2[64];
   format(tmp2, sizeof(tmp2), "~w~Dobro dosli ~n~~y~   %s", connectIme);
   GameTextForPlayer(playerid, tmp2, 5000, 1);

   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFA500}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} {FFA500}%s.{FFFFFF}\nVreme provedeno na serveru: {FFA500}%d\n\n\n{FFFFFF}", ime, PI[playerid][SatiIgre]);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} Uzivajte igrajuci kod nas, te se lepo zabavite");
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} Vas nivo: {FFA500}%d\n{FFFFFF}Novac u dzepu: {FFA500}%d\n\n{ffffff}Novac u banci: {FFA500}%d.\n{FF0000}",PI[playerid][Nivo], PI[playerid][Novac], PI[playerid][Banka]);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FF0000} Ovo je pozeljno slikati jer ako imate problema, treba vam dokaz o vlasnistvu naloga!\n\n{FFA500}RG Staff Team\n\n\");
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFA500}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~");
[/pawn]
HAHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHA jel se ti drogiras, bez formatiranja saljes sa defaultnom scm poruku koja ima %s, funkcije itd lalalalalal
Hahaha zna l' ko ovo uraditi?

Izvinite jel zna keo formatirati da ide SCM?

Citat: Mevlo Kapić poslato Oktobar 13, 2017, 18:07:50 POSLE PODNE
Citat: Mevlo Kapić poslato Oktobar 07, 2017, 09:42:54 PRE PODNE
Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=51045.msg765232#msg765232 date=1507315032]
Citat: SejnurHD poslato Oktobar 06, 2017, 14:29:46 POSLE PODNE
Citat: Mevlo Kapić poslato Oktobar 06, 2017, 13:49:32 POSLE PODNE
Opet izbaci mi dialog i moram da kliknem "OK" . A ja ne želim to nego želim da mi izbaci u chatu to
Nista lakse.
[pawn]
   new cIPIgraca[24], connectIme[MAX_PLAYER_NAME];
   GetPlayerIp(playerid, cIPIgraca, 24);
   ImeIgraca(playerid, connectIme);
   new tmp2[64];
   format(tmp2, sizeof(tmp2), "~w~Dobro dosli ~n~~y~   %s", connectIme);
   GameTextForPlayer(playerid, tmp2, 5000, 1);

   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFA500}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} {FFA500}%s.{FFFFFF}\nVreme provedeno na serveru: {FFA500}%d\n\n\n{FFFFFF}", ime, PI[playerid][SatiIgre]);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} Uzivajte igrajuci kod nas, te se lepo zabavite");
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} Vas nivo: {FFA500}%d\n{FFFFFF}Novac u dzepu: {FFA500}%d\n\n{ffffff}Novac u banci: {FFA500}%d.\n{FF0000}",PI[playerid][Nivo], PI[playerid][Novac], PI[playerid][Banka]);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FF0000} Ovo je pozeljno slikati jer ako imate problema, treba vam dokaz o vlasnistvu naloga!\n\n{FFA500}RG Staff Team\n\n\");
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFA500}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~");
[/pawn]
HAHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHA jel se ti drogiras, bez formatiranja saljes sa defaultnom scm poruku koja ima %s, funkcije itd lalalalalal
Hahaha zna l' ko ovo uraditi?

Izvinite jel zna keo formatirati da ide SCM?
Jel ti scm kod drugih komandi il SendClientMessage . Reci kako je kod drugih pa cu ti rijesit
BETA TEST IP : 94.23.208.199:9547
Fort Balkan RPG/DM
-----------------------------------------------------------------------------------
• Forum: www.fort-balkan.byethost9.com
• IP Servera: Uskoro
• Više o serveru: Work In PRogress
-----------------------------------------------------------------------------------
* Otvorenje foruma je 1. DECEMBRA u 19:00h !

Treba mi neki TextDraw creator ali da se mogu stavljati preview modeli,da ne baga ako mi neko pomogne zaista cu mu biti zahvalan


Citat: Baky poslato Oktobar 13, 2017, 18:50:00 POSLE PODNE
Citat: Mevlo Kapić poslato Oktobar 13, 2017, 18:07:50 POSLE PODNE
Citat: Mevlo Kapić poslato Oktobar 07, 2017, 09:42:54 PRE PODNE
Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=51045.msg765232#msg765232 date=1507315032]
Citat: SejnurHD poslato Oktobar 06, 2017, 14:29:46 POSLE PODNE
Citat: Mevlo Kapić poslato Oktobar 06, 2017, 13:49:32 POSLE PODNE
Opet izbaci mi dialog i moram da kliknem "OK" . A ja ne želim to nego želim da mi izbaci u chatu to
Nista lakse.
[pawn]
   new cIPIgraca[24], connectIme[MAX_PLAYER_NAME];
   GetPlayerIp(playerid, cIPIgraca, 24);
   ImeIgraca(playerid, connectIme);
   new tmp2[64];
   format(tmp2, sizeof(tmp2), "~w~Dobro dosli ~n~~y~   %s", connectIme);
   GameTextForPlayer(playerid, tmp2, 5000, 1);

   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFA500}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} {FFA500}%s.{FFFFFF}\nVreme provedeno na serveru: {FFA500}%d\n\n\n{FFFFFF}", ime, PI[playerid][SatiIgre]);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} Uzivajte igrajuci kod nas, te se lepo zabavite");
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFFFFF} Vas nivo: {FFA500}%d\n{FFFFFF}Novac u dzepu: {FFA500}%d\n\n{ffffff}Novac u banci: {FFA500}%d.\n{FF0000}",PI[playerid][Nivo], PI[playerid][Novac], PI[playerid][Banka]);
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FF0000} Ovo je pozeljno slikati jer ako imate problema, treba vam dokaz o vlasnistvu naloga!\n\n{FFA500}RG Staff Team\n\n\");
   SendClientMesage(playerid,-1,"{FFA500}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~");
[/pawn]
HAHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHA jel se ti drogiras, bez formatiranja saljes sa defaultnom scm poruku koja ima %s, funkcije itd lalalalalal
Hahaha zna l' ko ovo uraditi?

Izvinite jel zna keo formatirati da ide SCM?
Jel ti scm kod drugih komandi il SendClientMessage . Reci kako je kod drugih pa cu ti rijesit
SCM je... Ajde probaj to riješiti kume

jel ima neki dobar gamemod za editora pocetnika koji ima sto manje bugova. Gledam sad i sve ili ima trojanac ili nije ni za Å¡ta. Molim vas pomozite!

Citat: Mladjan poslato Oktobar 19, 2017, 20:41:36 POSLE PODNE
jel ima neki dobar gamemod za editora pocetnika koji ima sto manje bugova. Gledam sad i sve ili ima trojanac ili nije ni za Å¡ta. Molim vas pomozite!
Kreni sa ovim.
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=82293.0

Citat: Dowla ãƒ,, poslato Oktobar 19, 2017, 20:43:00 POSLE PODNE
Citat: Mladjan poslato Oktobar 19, 2017, 20:41:36 POSLE PODNE
jel ima neki dobar gamemod za editora pocetnika koji ima sto manje bugova. Gledam sad i sve ili ima trojanac ili nije ni za Å¡ta. Molim vas pomozite!
Kreni sa ovim.
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=82293.0

hvala na brzom odgovoru, a jel ima neki noviji mozda?

Treba mi nargila sistem!
Ako neko moze da mi napravi ili posalje kod za pawno

Treba mi komanda /avozilo ali da se pojavi Dialog sa ponudjenim nekoliko vozila i kada kliknem na vozilo da se spawna.
                                                                                 
Legacy Gaming Since 2017 ©

Scripter and Founder
Scripting 3+ Years
https://www.facebook.com/LegacyGamingOGC/ (FB Stranica)
https://www.facebook.com/nikolaa.jovicic (FB Nalog)