"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UNderpoint ali samo PWN nmg niako skinut neda antivirus onaj od win10


Citat: Pawno poslato Jun 20, 2016, 16:14:02 POSLE PODNE
Ima li ko modovi.inc za Skill Arenu?
I meni treba.. ima li ko?

P.S mozes compile i bez nje. Ima par errora ali nista strasno..

Izvinit znam da sam dosadan sa stalnim postovima... ali ovaj mi je jako vazan... vec par dana pokusavam popraviti neke bugove na Balkan Stories v4.0.0 modu i ne znam... moze li mi netko popraviti neke bugove.... ja znam samo bug sa registracijom na tom djelu ima bugova... ako netko zna moze li ih popraviti....Znaci jos jednom... Moze li mi netko popraviti neke bugove na Balkan Stories v4.0.0 modu i poslati mi pwn od moda u PM hvala unaprijed svima sto mi pomazete i sto me nikada ne iznevjerite....
BALKAN SAMP
RESPECT  |||MUMA---TOSIC---MEDO|||
PERFFECT GAMES RPG- SKRIPTER

1.potreban event sistem koji radi
2.fs da kad ukucam /zadnjiupdate da mi izadje ime servera datum koji ja ukucam u fs ,ida mi izvaci update koje sam napise u fs primer  http://prntscr.com/bjmmqv
3

Citat: SrdjanFMG poslato Jun 22, 2016, 19:41:28 POSLE PODNE
1.potreban event sistem koji radi
2.fs da kad ukucam /zadnjiupdate da mi izadje ime servera datum koji ja ukucam u fs ,ida mi izvaci update koje sam napise u fs primer  http://prntscr.com/bjmmqv
3
Ne vidim sta je tu toliko tesko. Ovaj prvi izvuci iz nekog moda kodove i zalepi sebi tj prilagodi i cepaj. A ovo drugo je jako lagano napravi dialog i komandu lupam update i da ti izbaci dialog style msgbox i tu upises sve strcat

@SrdjanFMG

Primjer iz mog' moda..
[pawn]
CMD:update( playerid, params[] ) {

    strdel( DialogStrgEx, 0, sizeof( DialogStrgEx ));
   
   strcat( DialogStrgEx, ""col_insanity"1. "col_white"Posao "col_insanity"kosac trave" );
   strcat( DialogStrgEx, ""col_insanity"2. "col_white"Primjer "col_insanity"primjer" );
   strcat( DialogStrgEx, ""col_insanity"3. "col_white"Primjer "col_insanity"primjer" );
   strcat( DialogStrgEx, ""col_insanity"4. "col_white"Primjer "col_insanity"primjer" );
   strcat( DialogStrgEx, ""col_insanity"5. "col_white"Primjer "col_insanity"primjer" );

   SPD( playerid, 0, DSMSG, "UPDATE: 1.1.2016", DialogStrgEx, "Ok", "" );
    strdel( DialogStrgEx, 0, sizeof( DialogStrgEx ));
   return 1;
}
[/pawn]


Ovako meni treba za sada posto mi se blizi open srw i interesujeme kako a napravim ycmd lp znaci kad neko posalje pitanje da ja kucam /lp i da vidim sva pitanja koja su poslata

Izvinit znam da sam dosadan sa stalnim postovima... ali ovaj mi je jako vazan... vec par dana pokusavam popraviti neke bugove na Balkan Stories v4.0.0 modu i ne znam... moze li mi netko popraviti neke bugove.... ja znam samo bug sa registracijom na tom djelu ima bugova... ako netko zna moze li ih popraviti....Znaci jos jednom... Moze li mi netko popraviti neke bugove na Balkan Stories v4.0.0 modu i poslati mi pwn od moda u PM hvala unaprijed svima sto mi pomazete i sto me nikada ne iznevjerite..
BALKAN SAMP
RESPECT  |||MUMA---TOSIC---MEDO|||
PERFFECT GAMES RPG- SKRIPTER

Treba mi neko ko zna dobro praviti TD-ove..

Trebam Time Gaming RolePlay download linkovi ne rade.

Id animacije Kanistera za gorivo nmg nac na netu a trebami za TD


Potreban mi je audio plugin za samp server, i .dll i .so