"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi sistem pljacke banke :) osnovni za UP skriptu znaci bez dinamita , hakovanja i tih .... , samo znaci robbank i da ima sanse da uspije i ne uspije.. hvala ;)

Citat: mattmarquez poslato Maj 15, 2016, 22:14:16 POSLE PODNE
Treba mi sistem pljacke banke :) osnovni za UP skriptu znaci bez dinamita , hakovanja i tih .... , samo znaci robbank i da ima sanse da uspije i ne uspije.. hvala ;)

Citaj PM znaci molim te -.-

Citat: KNIGHTâ,,¢ poslato Maj 15, 2016, 23:34:50 POSLE PODNE
Citat: mattmarquez poslato Maj 15, 2016, 22:14:16 POSLE PODNE
Treba mi sistem pljacke banke :) osnovni za UP skriptu znaci bez dinamita , hakovanja i tih .... , samo znaci robbank i da ima sanse da uspije i ne uspije.. hvala ;)

Citaj PM znaci molim te -.-
I ti isto hahahah

Jel zna neko kako da ubacim modove u svoj SA:MP server sad treba da iznajmim?
Ma primer server da bude na sprskohvatskom jeziku,da igrač na primer ako hoće prvo se registruje ukuca email i lozinku,i da kad se registruje može da bira likove na primer Big Smoke,Sean  Johnson,Rajder,i ostale likovi iz GTA SA,zatim kad se registruje odmah dobija 500 $,može da naÄ'e posao,i igrač da bi vozio auto mora da prvo da polaže vozački ispit gde će instruktor da bude neki igrač,zatim kad zavrÅ¡i kad naÄ'e posao i kad uzme novac može da iznajmi auto ili motor ili da kupi,a ako ne kupi može da pozove taksi.Zatim svaki igrač može da kupi kuću,auto,motor,i ako igrač hoće da ima oružje mora prvo da izvadi dozvolu u policiju a dozvola će da koÅ¡ta 3.000$,zatim igrač može da radi i u policiji ali direktor policija naravno da budem ja.Igrači moraju da vade pasoÅ¡,ličnu kartu vozačku dozvolu,dozvolu za oružje u policiskoj stanici.I mapa ako može da bude drugačija.I ako neki igrač udari policajca ili ubije nekog,ukrade auto ili motor itd...odmah se pojavi vanted level na 2 ili 3 zavisi Å¡ta je igrač uradio,a zatim dolazi policajac ili igrač plati kaznu ili ide u zatvor.Pravila servera zabranjeno psovanje,vreÄ'anje,faÅ¡izam,nacionalizam,vreÄ'anje na verskoj ili nacionalnoj osnovi,Å¡ifre,modovi.Igrač dok vozi auto ili motor može da vidi koliko ide na sat koliko goriva je potroÅ¡io i naravno na pumpi može da sipa gorivo.Igrači bi mogli da biraju sledeće poslove.
1.Automehaničar
2.Poštar
3.Čistač ulica
4.Vozač goriva
5.Pilot
6.Dostavljač Betona
7.Komunalac
8.Raznosač pića
9.Raznosač novina
10.Vozač autobusa
11.Kosač trave
12.Dostavljač produkata
13.Dostavljač ćevapa
14.Dostavljač brašna
15.Mehaničar
16.Vatrogas
17.Drvoseča
18.Grobar
19.Dostavljač robe
20.DeeJay
21.Farmer
22.Narko diler
23.Vojnik
24.Policajac
25.FBI ili CIA agent
26.Å erif
27.Taksista
28.Instruktor vožnje
29.Sekjuriti
30.Medicinsko osoblje.
31.Trgovac nekretninama.
32.Trgovac automobila
33.Å pijun
Ilegalni poslovi
1.Narko diler
2.Ubica
3.Kidnaper
4.Lopov

Ako neko zna ovo da ubaci nek mi pošalje poruku.

Jel zna neko kako da ubacim modove u svoj SA:MP server sad treba da iznajmim?
Ma primer server da bude na sprskohvatskom jeziku,da igrač na primer ako hoće prvo se registruje ukuca email i lozinku,i da kad se registruje može da bira likove na primer Big Smoke,Sean  Johnson,Rajder,i ostale likovi iz GTA SA,zatim kad se registruje odmah dobija 500 $,može da naÄ'e posao,i igrač da bi vozio auto mora da prvo da polaže vozački ispit gde će instruktor da bude neki igrač,zatim kad zavrÅ¡i kad naÄ'e posao i kad uzme novac može da iznajmi auto ili motor ili da kupi,a ako ne kupi može da pozove taksi.Zatim svaki igrač može da kupi kuću,auto,motor,i ako igrač hoće da ima oružje mora prvo da izvadi dozvolu u policiju a dozvola će da koÅ¡ta 3.000$,zatim igrač može da radi i u policiji ali direktor policija naravno da budem ja.Igrači moraju da vade pasoÅ¡,ličnu kartu vozačku dozvolu,dozvolu za oružje u policiskoj stanici.I mapa ako može da bude drugačija.I ako neki igrač udari policajca ili ubije nekog,ukrade auto ili motor itd...odmah se pojavi vanted level na 2 ili 3 zavisi Å¡ta je igrač uradio,a zatim dolazi policajac ili igrač plati kaznu ili ide u zatvor.Pravila servera zabranjeno psovanje,vreÄ'anje,faÅ¡izam,nacionalizam,vreÄ'anje na verskoj ili nacionalnoj osnovi,Å¡ifre,modovi.Igrač dok vozi auto ili motor može da vidi koliko ide na sat koliko goriva je potroÅ¡io i naravno na pumpi može da sipa gorivo.Igrači bi mogli da biraju sledeće poslove.
1.Automehaničar
2.Poštar
3.Čistač ulica
4.Vozač goriva
5.Pilot
6.Dostavljač Betona
7.Komunalac
8.Raznosač pića
9.Raznosač novina
10.Vozač autobusa
11.Kosač trave
12.Dostavljač produkata
13.Dostavljač ćevapa
14.Dostavljač brašna
15.Mehaničar
16.Vatrogas
17.Drvoseča
18.Grobar
19.Dostavljač robe
20.DeeJay
21.Farmer
22.Narko diler
23.Vojnik
24.Policajac
25.FBI ili CIA agent
26.Å erif
27.Taksista
28.Instruktor vožnje
29.Sekjuriti
30.Medicinsko osoblje.
31.Trgovac nekretninama.
32.Trgovac automobila
33.Å pijun
Ilegalni poslovi
1.Narko diler
2.Ubica
3.Kidnaper
4.Lopov

Ako neko zna ovo da ubaci nek mi pošalje poruku.

@Vid007  to u skripti moras
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

U ovoj skripti http://prntscr.com/b4plye i kako da naÄ'em modove i kako server da bude na srpskohrvatskom jeziku?
Poslednja Izmena: Maj 16, 2016, 16:19:07 POSLE PODNE od Vid007

Jel možeš da mi pomogneš oko tih modova?

ID od animacije koja izgleda otprilike kao da igrac igra kolo

Citat: Vid007 poslato Maj 16, 2016, 16:17:52 POSLE PODNE
U ovoj skripti http://prntscr.com/b4plye i kako da naÄ'em modove i kako server da bude na srpskohrvatskom jeziku?
esi ti normalan? smaras bespotrebne postove itd...prevedes sebi i miran,inace samp je celi na engleskom tako da.. :)
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Pozz rijesio mi je KNIGHT sistem za pljacku ( hvala mu od srca ) medjutim treba mi neko da mi objasni kako da dodam Novu organizaciju u skriptu... :)  :'(

Citat: ♣ ❤ Tosic ❤ ♣ poslato Februar 12, 2016, 23:04:01 POSLE PODNE
Treba mi zapocet gamemode da ima neke osnovne sisteme admin sistem level sistem itd
Pa uzmi mod od UnderPinta ima sve osnovno Admin system level system i jos par mali poslova.

Ako moze treba mi sistem skole, ne autoskole nego skole.

Moze li sistem zauzimanja teritorija i grafiti system ( al grafiti samo ono da ima gsf npr. i onda saras po tom )

[Tutorijal]Kako injectovat samp.dll i gta_sa.exe pomocu Visual Basic 2008.
To mi je potrebno posto pravim Lunchera za svog servera al na yt nea bukvalno nista.