"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Treba mi nek skripter da me nauci skripta skype:erko1265
Ili neki ts3

Potrebna mi je cmd /tmlp tj. dakle kada ukucam /tmlp i neko vrijeme da sve igrace u blizini mene mutira na to vrijeme,a isto tako da kada ukucam /tmlp 0 da ih ponovo sve unmutira..




Citat: CH|pr0 poslato Januar 08, 2015, 14:00:27 POSLE PODNE
Trebam 1 iskusnog skriptera + 2 iskusna mappera..
Javit mi se na PM

To ovdje postavi: KLIKNI ME!

Potrebna mi je cmd /ochat [broj redi].tj dakle da redovi budu u intervalu od 20 do 200.kad ukucam neki broj izmeÄ'u ta dva broja da se igracima ocisti chat,tj da im toliko puta ispise praznu poruku.


Treba mi DayZ GameMode nemogu naci itno :@ !

Potrebna 2 iskusna ADMINA :) sa poledinom igraca! Javiti se na PM ili FB PROFIL BRIAN TOLIC .. HVALA!
RADI SE o serveru sa NL MODOM! Balkan Loghts RolePlay

Hteo bi da krenem sa skriptanjem i da se malo bavim ali kada god nesto uradim ovaj error mi izbaci moze neko napisati kako da rijesim to? :D Hvala

Eo eror.

C:\Documents and Settings\gnb\Desktop\mod\gamemodes\BU.pwn(17) : fatal error 100: cannot read from file: "morphinc"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Treba mI Sase Tune FS, da nije sa Paste BIna.

Citat: Vladimir_Ikki poslato Januar 15, 2015, 10:17:45 PRE PODNE
Hteo bi da krenem sa skriptanjem i da se malo bavim ali kada god nesto uradim ovaj error mi izbaci moze neko napisati kako da rijesim to? :D Hvala

Eo eror.

C:\Documents and Settings\gnb\Desktop\mod\gamemodes\BU.pwn(17) : fatal error 100: cannot read from file: "morphinc"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Fali ti include "morphinc", skini ga sa neta i ubaci u pawno > include .

Trazim koordinate igraca za ruke gdje uzme kutiju u ruke ili neki objekat
~ Server Pernambucho Roleplay ~
Forum : ~ http://pernambucho.com/ ~
Facebook :~ https://www.facebook.com/events/331686430351597 ~

Owner : JA :D