"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

trebo bih komande za EGRP Hitno za kreiranje kuca firma stanova i vikendica jer meni ne radi nemojte mi i h dati iz EGRP nego dajte mi iz nekoga rugoga servera na kojemu rade komande

Citat: Mato RP poslato Septembar 18, 2014, 20:54:59 POSLE PODNE
trebo bih komande za EGRP Hitno za kreiranje kuca firma stanova i vikendica jer meni ne radi nemojte mi i h dati iz EGRP nego dajte mi iz nekoga rugoga servera na kojemu rade komande
Ajde ne traži [cenzura]osti..
Sad bi tebi trebalo neko cijeli sistem da ispiše, a da pritom ne zna ni jednu tvoju varijablu itd..
Poslednja Izmena: Septembar 18, 2014, 20:57:35 POSLE PODNE od Drobnjak


ja sam lepo napisao da je moj mod egrp i to je to

Citat: Mato RP poslato Septembar 19, 2014, 11:04:38 PRE PODNE
ja sam lepo napisao da je moj mod egrp i to je to

Nema sanse da ce neko skidati taj mod i raditi tebi komande, budi malo precizniji...

Ovo sto trazis da ti damo iz nekog drugog moda mozes i sam uraditi, mi nismo vidoviti pa da znamo koji se sistem citanja/pisanja koristi i td i td....

treba mi komanda za explode ako neko ima da mi dadne ?

Citat: Hardwell92 poslato Septembar 20, 2014, 14:34:10 POSLE PODNE
treba mi komanda za explode ako neko ima da mi dadne ?

Evo ti:

CMD:eksplodiraj(playerid, params[])
{
    new id, string[128];
    if(sscanf(params, "u", id))return SendClientMessage(playerid, -1, "Koristi: /eksplodiraj [ID/Ime Igraca]");
    new Float:POS[3];
    GetPlayerPos(id, POS[0], POS[1], POS[2]);
    CreateExplosionForPlayer(id, POS[0], POS[1], POS[2], 1, 10.0); // kreira eksploziju koji vidi samo taj igrac koji je eksplodirao
    SendClientMessage(id, -1, "Eksplodirao si!!");
    return 1;
}


Obrisi ovo string[128]; i update server na 0.3z, sve include i ostalo.

treba mi kad admin/gm ode duty da ga niko nemoze kill ?

Kako da postavim pocetni stats,kada neki igrac ude da mu bude taj statsi da se ne moze promjenuti ??

Hitno trebam ...

/makedj sve oko DJa ima samo nema /makedj
2. trebam kada ulazim na server da mi pise Vlasnik Savana usao na server Savana mi je nick
i trebam kada ja pisem ja owner da mi pise Owner bla bla kada pisem na T chat
radi se o FR modu ...
CroHerze Skripter


Potrebana su mi 2 Includa Tuning i s_tuning za pawno, radim moj stari mod mislim da je edit divisiona
I ako je moguce da mi posaljete u Privatnoj poruci jer cu zaboraviti da proverim dal mi je neko odgovorio ovde :) hvala unapred
----

E moze neko da mi pomgone: kako da uradim ovo :D (Mislim znam, ali moze neko da odradi za mene kome je dosadno xD )


Citat: мιккι# poslato Oktobar 09, 2014, 11:52:49 PRE PODNE
E moze neko da mi pomgone: kako da uradim ovo :D (Mislim znam, ali moze neko da odradi za mene kome je dosadno xD )

Ne moze, radi sam. Svi bi sve preko noci. -.-