"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Tommyâ,,¢ poslato April 06, 2014, 15:35:20 POSLE PODNE
Treba mi drugs system kao  na Balkan Underground ?
A kakav je to sistem molim te ?

E momci, evo ovako kako sam stavio nesto novo pokusavao


#define TEAM_SWAT
#define TEAM_ARMY
#define TEAM_ARMY2


new gTeam[MAX_PLAYERS];

public OnPlayerRequestClass(playerid, classid)
{
SetPlayerInterior(playerid,3);
SetPlayerPos(playerid,1206.9768,-32.5926,1000.9531);
SetPlayerFacingAngle(playerid,249.3010);
SetPlayerCameraPos(playerid,1209.1083,-33.8061,1000.9531);
SetPlayerCameraLookAt(playerid,1206.9768,-32.5926,1000.9531);

switch (classid)
{
case 0:
{
GameTextForPlayer(playerid, "~b~S.W.A.T. SLUZBENIK~n~~w~SLUZBENIK GRADA", 3000, 5);
gTeam[playerid] = TEAM_SWAT;
}
case 1:
{
GameTextForPlayer(playerid, "~b~SA VOJSKE SLUZBENIK~n~~w~SMRTONOSNA SILA TIMA", 3000, 5);
gTeam[playerid] = TEAM_ARMY;
}
case 2:
{
GameTextForPlayer(playerid, "~b~SA VOJSKE SLUZBENIK~n~~w~SMRTONOSNA SILA TIMA", 3000, 5);
gTeam[playerid] = TEAM_ARMY2;
    }
    }
    return 1;
}


public OnPlayerSpawn(playerid)
{
SetPlayerInterior(playerid,0);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw1);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw2);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw3);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw4);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw5);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw6);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw7);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw8);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw9);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw10);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw11);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw16);
    TextDrawShowForPlayer(playerid, textdraw17);
if(gTeam[playerid] == TEAM_SWAT)
{
SetPlayerColor(playerid, 0x00FFFFFF);
SendClientMessage(playerid,0x00FFFFFF, "Kucaj /komande da vidis komande koje su predvidjene za vas posao.");
SendClientMessage(playerid,0x00FFFFFF, "S.W.A.T. Tvoj posao je namijenjen da hvatas i hapsis osumljicene sirom San Andreas-a.");
SendClientMessage(playerid,0x00FFFFFF, "Zapamti jedno: Ovo nije DEATHMATCH server. Pozeljno je da procitate /pravila.");
return 1;
    }
if(gTeam[playerid] == TEAM_ARMY)
{
SetPlayerColor(playerid,0x800080FF);
SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFAA, "{400040}Kucaj /komande da vidis komande koje su predvidjene za vas posao.");
SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFAA, "{400040}San Andreas Vojska: Vas posao je da ubijate osumljicene.");
SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFAA, "{400040}Ako ti ne zelis da ubijes nekoga osumljicenog mozete koristiti /ar [id].");
SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFAA, "{400040}Zapamti jedno: Ovo nije DEATHMATCH server. Pozeljno je da procitate /pravila.");
return 1;
    }
if(gTeam[playerid] == TEAM_ARMY2)
{
SetPlayerColor(playerid,0x800080FF);
SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFAA, "{400040}Kucaj /komande da vidis komande koje su predvidjene za vas posao.");
SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFAA, "{400040}San Andreas Vojska: Vas posao je da ubijate osumljicene.");
SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFAA, "{400040}Ako ti ne zelis da ubijes nekoga osumljicenog mozete koristiti /ar [id].");
SendClientMessage(playerid,0xFFFFFFAA, "{400040}Zapamti jedno: Ovo nije DEATHMATCH server. Pozeljno je da procitate /pravila.");
return 1;
    }
return 1;
}

i sad kad udjem u igricu normalno mi pokaze timove da biram ono lijevo-desno i na koji god skin da kliknem izbaci mi text za TEAM_SWAT a takodje i boju cyan

znaci ovo

SetPlayerColor(playerid,0x800080FF);


SendClientMessage(playerid,0x00FFFFFF, "Kucaj /komande da vidis komande koje su predvidjene za vas posao.");
SendClientMessage(playerid,0x00FFFFFF, "S.W.A.T. Tvoj posao je namijenjen da hvatas i hapsis osumljicene sirom San Andreas-a.");
SendClientMessage(playerid,0x00FFFFFF, "Zapamti jedno: Ovo nije DEATHMATCH server. Pozeljno je da procitate /pravila.");



Evo nekih slika da bolje razumijete, nadam se da cete mi pomoci, kao sto vidite nije za svaki spawn isti tekst i boja...

http://www.zaslike.com/files/9w9ti0ha68jr37xblomr.png
http://zaslike.com/files/5vb9hzce6asi1lanpg8.png
http://www.zaslike.com/files/2sjz9hpn3a2vn863hlm7.png

Nadam se da cete mi pomoci, ovo mi treba, stvarno.... HVALA

// nasao
Poslednja Izmena: April 11, 2014, 11:09:25 PRE PODNE od FireMan

Treba mi neki scripter oko pravljenja Anticheata, placam, dogovor pm


Treba mi YCMD:mp3 znaci svaki igrac da moze ukucati /mp3 i da mu izadje tu lista Radi-a.Ko moze nek mi napravi i samo neka doda 1 radio u Dialog ja znam kasnije dodavati. ;)

Treba mi komanda /tuning u strcmp(cmd jer imam label i ostalo to treba mi komanda i dialog


Trazim FiletSkriptu ono npr imate degle i m4 i sad uzemete degle a m4 stoji na ramenu mozeli na PM to Hvala!


Citat: [CH]Rony poslato April 17, 2014, 10:43:49 PRE PODNE
Trazim FiletSkriptu ono npr imate degle i m4 i sad uzemete degle a m4 stoji na ramenu mozeli na PM to Hvala!

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=355066
if(ReputationForStereotype += 1)
   {
    SendClientMessage(playerid, COLOR_RED,"<3!");
    }
   return 1;
}

Treba mi brzinomer(speedometar), po mogucnosti sa gorovim i brzinom da radi na 0.3z verziji.

trebam nekakav robbank system al da murija dobija odma obavjest i da moraju sprecit pljacku?

Treba mi sistem koji moze da sacuva kola na /oslikaj kako vec ide... posto mi je drug rekao to da ima a ja sam pocetnik oko skriptanja i ostalih stvari, pa sam dosao ovde da trazim takav sistem, inace se to odvija na tuning vozila... nasao sam ostale stvari za cuvanje vozila - tuning mada oni nisu radili, pa reko ako moze neko da mi posalje ili da.. ! hvala unapred

Treba mi komanda koja ce biti u ZCMD i da mogu samo rcon admini da je koriste,

da bude

/kazi (text)

i onda dolje
np.
Admin: kako ste?

hvala, sto brze to bolje :S

Citat: Lenon poslato April 20, 2014, 13:06:01 POSLE PODNE
mozes i umjesto toga koristiti /rcon say

zam ali mi treba ovako, jer posle kad napravim 1-6 plevel onda ce mi isto trebati...