"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [<Cianan>] poslato Februar 22, 2014, 20:22:26 POSLE PODNE
Trebam tutorijal kako napraviti clickable textdraw log/reg sistem znaci gledao sam OVO, ali nista ne kontam
to je zapravo i najbolji tutorial u vezi toga, uz tutorijal poseti SAMP Wiki i shvatices sve

Eh ovako da li mi moze netko reci kako da ubacim komandu /gotopos u skriptu grandlarc pod sta da stavim i sta da stavim ako se to uopce moze.Hvala

Citat: [BURPG]Peroxide poslato Februar 26, 2014, 10:11:25 PRE PODNE
Eh ovako da li mi moze netko reci kako da ubacim komandu /gotopos u skriptu grandlarc pod sta da stavim i sta da stavim ako se to uopce moze.Hvala
koji procesor komandi koristis ?

Koristim ZCMD al nemam jos ni jednu komanda sta onda trebam dodat na pocetku skripte mislim nisam skripter al mi treba /gotopos jer imam interior u zraku a neznam gdje je pa zato pitam

Citat: [BURPG]Peroxide poslato Februar 26, 2014, 11:20:02 PRE PODNE
Koristim ZCMD al nemam jos ni jednu komanda sta onda trebam dodat na pocetku skripte mislim nisam skripter al mi treba /gotopos jer imam interior u zraku a neznam gdje je pa zato pitam
na vrh skripte ovo #include "zcmd" a ovo na kraj skripte CMD:gotopos(playerid, params[])
{
new Float:x, Float:y, Float:z, string[128];
if(sscanf(params, "fff", x, y, z)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Koriscenje: /gotopos [X][Y][Z]");
SetPlayerPos(playerid, x, y, z);
format(string, sizeof(string), "Teleportovali ste se do %f, %f, %f", x, y, z);
SendClientMessage(playerid, -1, string);
return 1;
}

Dobijem ove erore znaci sve sam napravio kako si mi rekao i ovo mi se pojavi
D:\SAMP\gamemodes\grandlarc.pwn(712) : error 029: invalid expression, assumed zero
D:\SAMP\gamemodes\grandlarc.pwn(712) : error 017: undefined symbol "cmd_gotopos"
D:\SAMP\gamemodes\grandlarc.pwn(712) : error 029: invalid expression, assumed zero
D:\SAMP\gamemodes\grandlarc.pwn(712) : fatal error 107: too many error messages on one line

citaj lepo sta kazem, include potvrda na vrh skripte a na kraj skripte komanda

Pa procitao sam i sredio sam ove druge errore i sad mi dolazi ovaj invalid expression, assumed zero i nemam nigdje ni visak zareza ni zagrada ni nista

Citat: [BURPG]Peroxide poslato Februar 26, 2014, 11:33:52 PRE PODNE
Pa procitao sam i sredio sam ove druge errore i sad mi dolazi ovaj invalid expression, assumed zero i nemam nigdje ni visak zareza ni zagrada ni nista
posalji tacne linije

E ja bih trebao ime ili link od nekog dobro rp servera da ga editujem i da ga otvorim ako mi date da skinem kad se otvori svima ide admin! MOLIM VAS (ja sam vec trezio po netu ali nisam ni jedan dobar nasao i molim vas da nema bugova i nemojte mi reci za euro gaming 2013 jer to sam vec testao dobar je ali ja bih nesto jos bolje ako moze?)


Ali i to sam vec probao to je po engleskome ja bih po hrvatskome i da su komande u ZCMD procesu ako moze

takvi modovi se prave, oni ne postoje, ja tebi preporucujem onda da krenes od 0, mozes naci mali milion modova koji koriste ZCMD i SSCANF ili bagova koliko neces

No dobro reci jedan koji je po hrvatskome i da je dobar i da nema puno bagova

ne pratim razliku izmedju balkanskih jezika u skriptama, ali ti preporucujem Euro Gaming