"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi komanda /help u dialogu. Ne znam kako se zove treba mi ona vrsta dialoga sto ima samo jedno dugme. Npr. kad kucam /help izbaci mi komande i na dnu treba kliknuti na "Zatvori" znaci samo jedno dugme.

Citat: toVi poslato Januar 09, 2014, 10:06:39 PRE PODNE
Treba mi komanda /help u dialogu. Ne znam kako se zove treba mi ona vrsta dialoga sto ima samo jedno dugme. Npr. kad kucam /help izbaci mi komande i na dnu treba kliknuti na "Zatvori" znaci samo jedno dugme.
koristi srtcat
i DYALOG_STYLE_MSGBOX
tamo gdje ti pise
primer

"Odaberi","Izadji"
postavis ovako
"Odaberi",""
i imas dialog sa jednim dugmetom
69

Citat: C++ poslato Januar 09, 2014, 10:49:43 PRE PODNE
Citat: toVi poslato Januar 09, 2014, 10:06:39 PRE PODNE
Treba mi komanda /help u dialogu. Ne znam kako se zove treba mi ona vrsta dialoga sto ima samo jedno dugme. Npr. kad kucam /help izbaci mi komande i na dnu treba kliknuti na "Zatvori" znaci samo jedno dugme.
koristi srtcat
i DYALOG_STYLE_MSGBOX
tamo gdje ti pise
primer

"Odaberi","Izadji"
postavis ovako
"Odaberi",""
i imas dialog sa jednim dugmetom
Mozes mi ti to uradit, ne znam ja.

Citat: toVi poslato Januar 09, 2014, 11:59:22 PRE PODNE
Citat: C++ poslato Januar 09, 2014, 10:49:43 PRE PODNE
Citat: toVi poslato Januar 09, 2014, 10:06:39 PRE PODNE
Treba mi komanda /help u dialogu. Ne znam kako se zove treba mi ona vrsta dialoga sto ima samo jedno dugme. Npr. kad kucam /help izbaci mi komande i na dnu treba kliknuti na "Zatvori" znaci samo jedno dugme.
koristi srtcat
i DYALOG_STYLE_MSGBOX
tamo gdje ti pise
primer

"Odaberi","Izadji"
postavis ovako
"Odaberi",""
i imas dialog sa jednim dugmetom
Mozes mi ti to uradit, ne znam ja.
buraz kako ces nesto naucit kad bi ti uvjek drugi radio
sve sam ti reko pogledaj kako se sta koristi kombinuj i dobij ono sto si htio.
69

Citat: C++ poslato Januar 09, 2014, 12:03:18 POSLE PODNE
Citat: toVi poslato Januar 09, 2014, 11:59:22 PRE PODNE
Citat: C++ poslato Januar 09, 2014, 10:49:43 PRE PODNE
Citat: toVi poslato Januar 09, 2014, 10:06:39 PRE PODNE
Treba mi komanda /help u dialogu. Ne znam kako se zove treba mi ona vrsta dialoga sto ima samo jedno dugme. Npr. kad kucam /help izbaci mi komande i na dnu treba kliknuti na "Zatvori" znaci samo jedno dugme.
koristi srtcat
i DYALOG_STYLE_MSGBOX
tamo gdje ti pise
primer

"Odaberi","Izadji"
postavis ovako
"Odaberi",""
i imas dialog sa jednim dugmetom
Mozes mi ti to uradit, ne znam ja.
buraz kako ces nesto naucit kad bi ti uvjek drugi radio
sve sam ti reko pogledaj kako se sta koristi kombinuj i dobij ono sto si htio.
ok

Treba mi radio sistem. Da bude komanda u ZCMD /radio i kad ukucam tu komanu da se otvori dialog i tu budu sve pjesme i na kraju dole iskljuci radio. Znaci da se ta komanda moze koristit samo kad sam u vozilu. Ako kucam /radio, a nisam u vozilu da mi izbaci SCM "Morate biti u vozilu!". I da to bude Filterskripta. Hvala unapred!   :)

Pozz. Novi sam pa samo zelim da mi neko ako moze napraviti:  Kada se ulazi na server da napravi ono da se Registrujem.. i mjesto gdje da se pojavljujem kad ulazim u igru.. i preko cega je najbolje mapat mapu..Pozz

Citat: Zerin poslato Januar 11, 2014, 11:07:40 PRE PODNE
Pozz. Novi sam pa samo zelim da mi neko ako moze napraviti:  Kada se ulazi na server da napravi ono da se Registrujem.. i mjesto gdje da se pojavljujem kad ulazim u igru.. i preko cega je najbolje mapat mapu..Pozz

Najbolji program za izradjivanje ti je Map Editor, koji možeš pronaći ovdje.
Vidim da još si tražio reg/log sistem, to možeš pronaći ovdje

Treba mi GM sa dobrim war sistemom, nešto slično kao na CH, da se pokreće prema id-evima bandi/organizacija, ne onaj war sistem sa dva tima i to je to...

Hvala
Jednostavno Tuxa'

pozz trebao mi speedometar ali da ima da se vidi koliko je auto preslo kilometara ako ima ta fs neka neko postavi

hvala
Maper



Citat: mirza_zaimovic poslato Januar 13, 2014, 15:11:54 POSLE PODNE
pozz trebao mi speedometar ali da ima da se vidi koliko je auto preslo kilometara ako ima ta fs neka neko postavi

hvala
To nemas ovde koliko ja znam :) mslm to ti je skripta ne verujem da ce ti neko uraditi

pa dobro ja sam pitao ako ko ima ili ima na nekom forumu da da link ako ne hvala opet
Maper




Trebam Property za Skriptu California ili betaGF