Map Editor

Započeo Casso [ Jancezz ], April 11, 2012, 22:42:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MAP EDITOR

Ovaj program sluzi za uklanjanje objekata SA:MP-a ,posto U MTA to nemozete ovo ce vam posluziti da ukolonite objekat koji vam smeta pa onda izmapate novi.Preko njega mozete ubacati objekte i iz MTA,sa istim ID-jevima Objekata.
I ono naj vaznije,kad zavrsite dobijate odmah pawno kod.
Objasnjenje:
Da biste generirali RemoveBuildingForPlayer linije, selektiraj te na izvornoj karti objekte koje zelite obrisati (odaberite i pritisnite tipku DELETE) i kliknite na generiranje koda. To ce generirati kod za brisanje objekta.To je pawno kod,koji uklanja te izabrane objekte koje naravno vi mozete dodati preko MTA,ili preko MAP Editora direktno.
Uglavnom ovo  je jedna fina stvar za Mapere jer sad mogu da uklone stvari koje im smetaju bez problema,nemoraju vise da brinu hocel im nesto stati na to mjesto ili ne,Nemoraju vise da improvizuju da bi sakrili objekte.




Uzivajte :D




EDIT: Pronasao sam josh jedan MapEditor

Download: http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=1053
YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=wIGwZFWEjPE&feature=related

- Napomena: ovo je samo za GTA San Andreas
Poslednja Izmena: Maj 06, 2012, 16:33:50 POSLE PODNE od -[The]¢αƨƨσ|^^

Samo da ispravim nešto.
Citatposto U MTA to nemozete ovo ce vam posluziti da ukolonite objekat koji vam smeta pa onda izmapate novi
U MTA se mogu izbrisati objekti samo još nije stavljeno u map editor. Mora se radit ručno preko skripte. Al eto drago mi je da napokon imate svoj map editor.




Hvala ide stiky
Zene i Alkohol !

*EDIT*

Pronasao som jos jedan MAPEDITOR pa sam ga ovde objavio ;) Ovo je za GTA San Andreas SAMO!
Poslednja Izmena: April 23, 2012, 20:39:06 POSLE PODNE od -[The]¢αƨƨσ|^^

moze pomoc skino sam  ovaj drugi map editor i kad upalim bude mi crn ekran

Moras,da odaberes,kartu,i onda open,i nece biti crn ekran,pojavit ce se karta!!
RADIM SLJEDECE

1.Mapam sljedece:  Zgrade/Ogradjujem!
                                                                        Baze radim i nove ceste!
                                                                        Mapam za RPG/DM/TDM/Stunt!

2. Forum Community!
                                           
Sredjujem Kategorije!
Sredjujem i instalaciju foruma PHP,MyBB,PunBB,SMF!
Ubacujem Gamemode skripte,Instalacija servera,u roku 15-20 min!


Moji radovi,su dobili pohvalu od cijele SA:MP zajednice,sve gore navedeno,radim badava!!! Ili uz nadoplatu Administratora /forum/server!

Imajul 0.3e objekti ovdje?
Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790

Zašto ovo ima MTA u imenu teme? Nema ikakve veze sa MTA.




Kako ja ovo da ubacim u Pawno ?

Ides ShowCode kad nesto namapas, i to Copyras u Pawno u OnGameModeInit
Skriptam za pare

Mene nesto zeza...KAda dodam object da uzmem kod kada tamo na CreatObject 0000.0000.0.000
Nezzz sta je pomoc mi treba..
West-Balkan RP/DM otvorenje 2.juni 2012 svi ste pozvani!


Dobro je to, nego ne kapiram uzmem Show Code stavim u skriptu i neće da makne zgrada. Zna neko problem ?

DuX

*

Jel Ima ovo 0.3c,d,e objekte?

Citat: Frank. poslato Jul 16, 2012, 09:40:32 PRE PODNE
Dobro je to, nego ne kapiram uzmem Show Code stavim u skriptu i neće da makne zgrada. Zna neko problem ?

RemoveObject moras ubaciti pod OnPlayerConnect

moze li neko objasniti kako se radi u edittoru ?