"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Ima li neko id onog kao one male magle malog vazduha :D
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


moze pomoc oko pijace auta. nema nigde kola na pijaci na prodaju. e sad gledo sam cars.cfg tu ima kola al su sve imena igraca sta uraditi i kako uraditi da kola opet budu na pijaci  i za prodaju. hvala

Treba mi komanda u ZCMD: /veh [car ID] [color 1] [color 2]
Ali ne treba da moze samo admin koristit tu komandu, vec da se napravi da svaki igrac moze koristit tu komandu. Molim da mi neko to uradi. Hvala unapred!!

Citat: toVi poslato Januar 03, 2014, 11:51:04 PRE PODNE
Treba mi komanda u ZCMD: /veh [car ID] [color 1] [color 2]
Ali ne treba da moze samo admin koristit tu komandu, vec da se napravi da svaki igrac moze koristit tu komandu. Molim da mi neko to uradi. Hvala unapred!!

YCMD:veh(playerid, params[], help)
{
      #pragma unused help
new idvozila,boja1,boja2;
if(sscanf(params,"iii",idvozila,boja1,boja2))
if(idvozila < 400 || idvozila > 611)
if(boja1 < 0 || boja2 < 0 || boja1 > 255 || boja2 > 255)
new Float:Poz[4];
GetPlayerPos(playerid, Poz[0], Poz[1], Poz[2]);
GetPlayerFacingAngle(playerid, Poz[3]);
new v = CreateVehicle(idvozila,Poz[0],Poz[1],Poz[2], Poz[3], boja1, boja2, 200);
        new engine, lights, alarm, doors, bonnet, boot, objective;
GetVehicleParamsEx(v, engine, lights, alarm, doors, bonnet, boot, objective);
SetVehicleParamsEx(v, 1, 1, alarm, doors, bonnet, boot, objective);
PutPlayerInVehicle(playerid, v, 0);
        return 1;
}
69

Citat: toVi poslato Januar 03, 2014, 11:51:04 PRE PODNE
Treba mi komanda u ZCMD: /veh [car ID] [color 1] [color 2]
Ali ne treba da moze samo admin koristit tu komandu, vec da se napravi da svaki igrac moze koristit tu komandu. Molim da mi neko to uradi. Hvala unapred!!


Evo ga ZCMD.

CMD:veh(playerid, params[])
{
new vozilo;
new boja1;
new boja2;
if(sscanf(params,"iii",vozilo,boja1,boja2)) return SendClientMessage(playerid, -1, "/veh [vozilo] [boja ID:1] [boja ID:2]");
if(vozilo < 400 || vozilo > 611) return SendClientMessage(playerid, -1, " - Id vozila ne moze biti manji od 400 a veci od 611 -");
new Float:Pozv[4];
GetPlayerPos(playerid, Pozv[0], Pozv[1], Pozv[2]);
GetPlayerFacingAngle(playerid, Pozv[3]);
CreateVehicle(vozilo,Pozv[0],Pozv[1],Pozv[2], Pozv[3], boja1, boja2, 200);
return 1;
}


EDIT: Vidim da ti je C++ dao YCMD,pa ti biraj ako ti treba YCMD ili ZCMD.
Poslednja Izmena: Januar 03, 2014, 12:03:28 POSLE PODNE od caupton'S

Citat: caupton'S poslato Januar 03, 2014, 12:01:11 POSLE PODNE
Citat: toVi poslato Januar 03, 2014, 11:51:04 PRE PODNE
Treba mi komanda u ZCMD: /veh [car ID] [color 1] [color 2]
Ali ne treba da moze samo admin koristit tu komandu, vec da se napravi da svaki igrac moze koristit tu komandu. Molim da mi neko to uradi. Hvala unapred!!


Evo ga ZCMD.

CMD:veh(playerid, params[])
{
new vozilo;
new boja1;
new boja2;
if(sscanf(params,"iii",vozilo,boja1,boja2)) return SendClientMessage(playerid, -1, "/veh [vozilo] [boja ID:1] [boja ID:2]");
if(vozilo < 400 || vozilo > 611) return SendClientMessage(playerid, -1, " - Id vozila ne moze biti manji od 400 a veci od 611 -");
new Float:Pozv[4];
GetPlayerPos(playerid, Pozv[0], Pozv[1], Pozv[2]);
GetPlayerFacingAngle(playerid, Pozv[3]);
CreateVehicle(vozilo,Pozv[0],Pozv[1],Pozv[2], Pozv[3], boja1, boja2, 200);
return 1;
}


EDIT: Vidim da ti je C++ dao YCMD,pa ti biraj ako ti treba YCMD ili ZCMD.

Hvala obadvojici

Treba mi jednostavan respekt i level sistem bez happy hour-a i payday-a. Treba da svakih 30 min dolazi novi respekt. Za drugi level treba da se sakupi 4 respekta za treci 6 za cetvrti 8... i tako za svaki sledeci level da se povecava za 2 broj potrebnih respekata. I kad igrac dobije novi respekat da mu pise: "Cestitamo na novom respektu!"  ili kad dobije novi level: "Cestitamo na novom levelu!"
Hvala unapred!!    :)

mozeli mi ko napraviti evente za ovaj mog plz treba mi hitno  http://www.sendspace.com/file/tfarwt
UnderPoint roleplay plz trebaju mi hitno barem sedam osam evenata ili koliko mozete

Trebao bih duple exp znaci kad dodje vise igraca kao neka nagrada da budu dupli respecti,da ih mogu ukljuciti i iskljuciti i da to bude u dialogu

Treba mi komanda BigEars u YCMD. Trazio sam po netu... nigde nema msm ima ali ja to ne kontam pa ako bi neko mogao da da mi pojasni gde sta da stavim ili jos bolje da mi da tutorial o tome bio nbih mu zahvalan :)

Citat: Rax_King poslato Januar 06, 2014, 13:40:08 POSLE PODNE
Treba mi komanda BigEars u YCMD. Trazio sam po netu... nigde nema msm ima ali ja to ne kontam pa ako bi neko mogao da da mi pojasni gde sta da stavim ili jos bolje da mi da tutorial o tome bio nbih mu zahvalan :)
to je komanda koja zahteva da ti svoje varijable uvecas ili kojim slucajem smanjis, moras sam da napravis to

treba mi plugin ili include,ne znam sta je..uglavnom radi se o rampama,da se dižu postepeno a ne odjednom..znam da to ima ali ne mogu naci nikako

Citat: MicrosofT poslato Januar 07, 2014, 18:27:13 POSLE PODNE
treba mi plugin ili include,ne znam sta je..uglavnom radi se o rampama,da se dižu postepeno a ne odjednom..znam da to ima ali ne mogu naci nikako
0.1 postavi kod dizanja speed

Treba mi FS ili TuT za gang zone
tj pravim dm mod i imam dvije org,sada one na mapi imaju dvije gangzone sada meni treba,da one mogu da zauzimaju teritorije po cijelom LS tj kada dodju na neku slobodnu teritoriju pa kada kucaju /zauzmi da cekaju oko 30-50sekundi i da ta teritorija bude njihova,(a da se to ne moze iz vozila raditi).

Trebam save tuning sa komande nemora dialog samo komande da ima i da nije u garazu nego /tunesetup i tako ! PM !